Autor Wątek: Transmisje TV  (Przeczytany 149359 razy)

dina

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 523
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #110 dnia: Lutego 15, 2011, 10:27:24 am »
http://www.sports.pl/Siatkowka/ZAKSA-i-Resovia-zagraja-bez-telewizji,artykul,99964,1,389.html wygląda na to że nie zobaczymy pucharu cev wcale w tv w tym sezonie
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #111 dnia: Lutego 16, 2011, 22:00:06 pm »
A jednak jest!

http://img832.imageshack.us/f/wowls.jpg/ - brawo Polsat i PZPS.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Grembi

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 217
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #112 dnia: Lutego 16, 2011, 22:44:39 pm »
Super, u nas mecz pokażą a rewanżu nie...

ryzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 395
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #113 dnia: Lutego 17, 2011, 21:55:29 pm »
Szkoda. Może jednak jakaś zagraniczna telewizja pokaże to co będzie się działo nieopodal Wenecji. Rai Sport? ;)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #114 dnia: Lutego 17, 2011, 22:00:04 pm »
Co mi z transmisji u nas jak będę na hali >:(

biancorossa

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 279
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #115 dnia: Lutego 17, 2011, 22:04:37 pm »
RaiSport nie transmituje nawet Ligi Mistrzów, więc Pucharu CEV na pewno nie pokaże. Ale czytałam gdzieś, że nie jest pewne, że Polsat Sport nie będzie transmitował rewanżu. ;)
Wiara w zwycięstwo źródłem sukcesu.

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #116 dnia: Lutego 18, 2011, 00:11:57 am »
Jestem w ciężkim pozytywnym szoku. Mam nadzieję, że gdzieś na necie wyhaczę relację (bo na IPLI raczej nie będzie, a jak nie to do jakiegoś pubu).

@Kasja
Nie ma - źle, jest - też źle. Fajnie, że będziesz na hali i ci tego zazdroszczę, ale na przykład ja na uczelni we Wrocławiu zaczynam w poniedziałek semestr i nie będzie mnie na Podkarpaciu aż do Świąt. Wszyscy, oprócz tych 4,5k na hali chcieliby również ten mecz ZOBACZYĆ, a nie słuchać komentarzu pana Wisza w Radio Rzeszów, którego, z całym dla tego pana szacunkiem, słuchać się nie da.

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #117 dnia: Lutego 18, 2011, 00:46:19 am »
Jestem w ciężkim pozytywnym szoku. Mam nadzieję, że gdzieś na necie wyhaczę relację (bo na IPLI raczej nie będzie, a jak nie to do jakiegoś pubu).

@Kasja
Nie ma - źle, jest - też źle. Fajnie, że będziesz na hali i ci tego zazdroszczę, ale na przykład ja na uczelni we Wrocławiu zaczynam w poniedziałek semestr i nie będzie mnie na Podkarpaciu aż do Świąt. Wszyscy, oprócz tych 4,5k na hali chcieliby również ten mecz ZOBACZYĆ, a nie słuchać komentarzu pana Wisza w Radio Rzeszów, którego, z całym dla tego pana szacunkiem, słuchać się nie da.
W necie zapewne na drhtv będzie. Na Ipli napewno NIE będzie, bo za to trzeba dodatkowo płacić do CEV ;D

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #118 dnia: Lutego 18, 2011, 10:05:02 am »
W tv czy na necie będzie ten u nas, no i bardzo dobrze niech będzie tylko wolałabym żeby rewanż pokazali ::) Przecież to będzie najważniejsze spotkanie i co mamy tego nie widzieć? >:( jak by ktoś coś wiedział o internetowej transmisji niech pisze

agas1977

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 47