Autor Wątek: Transmisje TV  (Przeczytany 149375 razy)

hehe321

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 348
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #170 dnia: Kwietnia 14, 2011, 21:42:12 pm »
Tak.
to było zdanie twierdzące :p
ale przytaknięcie definitywnie ustaliło mi plan popołudnia poniedziałkowego :d

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #171 dnia: Stycznia 14, 2012, 00:49:21 am »
Czy wam też się wydaje ,że trochę za dużo tych transmisji Jastrzębskiego Węgla w TV?? Jakby tak prześledzić transmitowane mecze to w 90% tych relacji jest mecz Jastrzębia...


Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #172 dnia: Stycznia 14, 2012, 01:33:01 am »
Dokładnie ten sam temat miałem poruszyć. Nie wiem czym to jest spowodowane... Może dlatego, że nie grają w LM ? Ale w takim razie Resovia powinna być równie często transmitowana bo z Pucharu CEV nie relacji.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #173 dnia: Stycznia 14, 2012, 09:22:45 am »
A co ile meczy Resovii nie było w TV?
Olsztyn - TV
Kielce - Ipla
Skra - TV
Zaksa - TV
Trefl - Brak
Częstochowa - TV
Warszawa - Ipla
Bydgoszcz - Ipla
Jastrzębie - TV
Olsztyn - Brak
Kielce - Ipla
Na 11 meczy z dwóch nie było transmisji :)
Nie doliczyłem Skry za dwa tygodnie i meczu z Zaską za trzy ;d

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #174 dnia: Stycznia 14, 2012, 16:06:08 pm »
5 transmisji to rzeczywiście nie tak mało ale też znowu nie tak dużo. Ipli nie liczę bo mimo wszystko jest płatna.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #175 dnia: Stycznia 14, 2012, 16:27:24 pm »
Żeby porównać, trzeba znać ile transmisji było w TV czołowych drużyn? Na 11 transmisji, tylko pięć, to mało. IPLI nie liczę, bowiem do oglądania w komputerze, wykupiłem, ale czy dam radę oglądnąć, to się okaże. Niewiem, czy tam jest komentarz, ile kamer pokazuje?
Nie rozpieszcza Resovii Polsat.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #176 dnia: Stycznia 14, 2012, 20:30:43 pm »
Żeby porównać, trzeba znać ile transmisji było w TV czołowych drużyn? Na 11 transmisji, tylko pięć, to mało. IPLI nie liczę, bowiem do oglądania w komputerze, wykupiłem, ale czy dam radę oglądnąć, to się okaże. Niewiem, czy tam jest komentarz, ile kamer pokazuje?
Nie rozpieszcza Resovii Polsat.

Polsat spuścił z tonu i osiadł na laurach ... po "ochach i achach" za Finał Ligi Światowej teraz robią to na pół gwizdka. Ale cóż właściciel potrzebuje pieniędzy na spłacenie długów za zakup Polkomtela.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #177 dnia: Stycznia 14, 2012, 20:51:44 pm »
Oszczędności widać wszędzie. Nawet komentatorzy, niektóre mecze prowadzą ze studia w Warszawie. Kiedyś było jeszcze studio przedmeczowe i pomeczowe, teraz nawet komentatorów nie ma.
Oczywiście na IPLI Resovii nie oglądałem, i to już drugi raz, mimo że opłaciłem.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #178 dnia: Stycznia 14, 2012, 21:13:04 pm »
Oszczędności widać wszędzie. Nawet komentatorzy, niektóre mecze prowadzą ze studia w Warszawie. Kiedyś było jeszcze studio przedmeczowe i pomeczowe, teraz nawet komentatorów nie ma.
Oczywiście na IPLI Resovii nie oglądałem, i to już drugi raz, mimo że opłaciłem.
A co nie działało???
Ktoś wie czy będzie powtórka meczy z Fartem w TV?

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #179 dnia: Stycznia 14, 2012, 21:28:42 pm »
Jakieś powtórki meczów to mogłem oglądać, ale gdy przyszło włączyć "na żywo", a właśnie leciał mecz Resovia - Fart, to wyskakiwało mi okienko i komunikat: ........... wymaga uaktualnienia dodatku Service Pack dla Windows, itd. Ja to uaktualnienie pobrałem, próbowałem od nowa uruchomić transmisje, ale komunikat się powtarzał, nie było też okienka, gdzie mógłbym wpisać kod aktywacyjny dla ipla. i nici z tego wyszły. Pozostało Radio Rzeszów.