Autor Wątek: Finał Plus Ligi Resovia - Skra  (Przeczytany 171827 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #1080 dnia: Kwietnia 25, 2012, 20:19:48 pm »
Czy w którymś miejscu napisałem, że źle Resovii życzę?? Czytaj ze zrozumieniem i nie dokładaj sobie czegoś co nie wynika nawet z tego co napisałem.
A tekst "kij ci....." to zachowaj sobie dla siebie.
Czy nie jestem prawdziwym Resoviakiem? Może nie jestem, ale pewnie mam więcej wyjazdów na mecze Resovii (różne dyscypliny, różne ligi) niz Ty byłeś  na meczach w Rzeszowie.

A teraz masz "władzę" na forum to możesz albo usunąć mojego posta, albo dac mi bana.
Pozdrawiam :))
Przeczytaj jeszcze raz końcówkę mojego posta ze zrozumieniem :)
pozdrawiam

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #1081 dnia: Kwietnia 25, 2012, 20:56:26 pm »
A:) ma rację. To zły moment na licytowanie się "kto jest lepszym kibicem" i "co się będzie działo z kibicami, gdy Resovia zacznie dołować".
"Trwaj chwilo, trwaj. Jesteś taka piękna".
Maltańczyk, nie zrzędź, nie kracz, ciesz się tą chwilą, bo "Nic nie może przecież wiecznie trwać". ;)
Nie wiem czy mistrzostwo Polski przyciągnie do Resovii 100, 300 czy 800 nowych kibiców - karnetowców, ale jestem pewien, że przyciągnie. I dobrze!
Nie licytujmy się kto jest lepszym, wierniejszym, bardziej kompetentnym kibicem. To nie ma sensu.
Lepiej pomyślmy jak powiększyć Podpromie, żeby przybyło miejsc. Niemożliwe? Trudne, ale możliwe.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #1082 dnia: Kwietnia 25, 2012, 21:35:14 pm »
A:) ma rację. To zły moment na licytowanie się "kto jest lepszym kibicem" i "co się będzie działo z kibicami, gdy Resovia zacznie dołować".
"Trwaj chwilo, trwaj. Jesteś taka piękna".
Maltańczyk, nie zrzędź, nie kracz, ciesz się tą chwilą, bo "Nic nie może przecież wiecznie trwać". ;)
Nie wiem czy mistrzostwo Polski przyciągnie do Resovii 100, 300 czy 800 nowych kibiców - karnetowców, ale jestem pewien, że przyciągnie. I dobrze!
Nie licytujmy się kto jest lepszym, wierniejszym, bardziej kompetentnym kibicem. To nie ma sensu.
Lepiej pomyślmy jak powiększyć Podpromie, żeby przybyło miejsc. Niemożliwe? Trudne, ale możliwe.
A to ja Ci udzielę szybkiej odpowiedzi . Można sprzedawać bilety na miejsca stojące przy barierkach.
Wiem iż Skra tak robi (pisali o tym jak było o biletach w Bełchatowie) 
Tylko pytanie co klub na to?

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #1083 dnia: Kwietnia 25, 2012, 21:37:19 pm »
Przy których barierkach? Chodzi ci o tą "galerię" na drugim poziomie obok głośników? Ja bym tam biletów nie chciał bo tak to mogę sobie kupić bilet gdziekolwiek i iść tam bo dobra miejscówa, zawsze tak robiłem. ;)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #1084 dnia: Kwietnia 25, 2012, 21:47:46 pm »
Przy których barierkach? Chodzi ci o tą "galerię" na drugim poziomie obok głośników? Ja bym tam biletów nie chciał bo tak to mogę sobie kupić bilet gdziekolwiek i iść tam bo dobra miejscówa, zawsze tak robiłem. ;)
Tak, tam
To oznacza iż Twoje miejsce jest wolne. Są osoby które nie chcą siedzieć i akceptują iż stoją w tym miejscu.. a rozszerzyć to pojemność hali o kilkadziesiąt osób. Ale to tylko propozycja. Która gdzie indziej funkcjonuje. Oczywiście taki bilet byłby tańszy i można by zrezygnować z ulgowych. Czyli np za 20 zł.

Maltańczyk

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 98
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #1085 dnia: Kwietnia 25, 2012, 22:04:52 pm »

Maltańczyk, nie zrzędź, nie kracz, ciesz się tą chwilą, bo "Nic nie może przecież wiecznie trwać". ;)


Nawet nie wiesz jak ja się ciesze, tylko porostu tego tutaj nie okazuje. W mojej 17-letniej przygodzie z Resovią sukcesami były awans siatkarzy do plusligi i piłkarzy do III czy drugiej ligi  ;D ;D ;D Także ten sukces to jest jak Mistrzostwo Świata  ;D A to co pisałem wyżej..., ot takie "gadanie"

Co do sprzedaży większej ilości biletów..., nie wiem czy klub by tego chciał, że względu na bezpieczeństwo.
Ucz się języka niemieckiego i rosyjskiego... język wroga trzeba znać.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #1086 dnia: Kwietnia 25, 2012, 22:27:25 pm »
Co do sprzedaży większej ilości biletów..., nie wiem czy klub by tego chciał, że względu na bezpieczeństwo.
Na meczu w niedziele były puste sektory po bokach bo siedzieli ludzie na schodach i miejscami przejść się nie dało ^^

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #1087 dnia: Kwietnia 26, 2012, 00:33:47 am »
Ja może nie będę się rozpisywał. Po prostu Dziękuje! Szczególnie Andrzejowi Kowalowi. Wierzyłem, zaufałem i nie zawiodłem się. Jeszcze raz dziękuje za ten sezon.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #1088 dnia: Kwietnia 26, 2012, 08:15:10 am »
Na meczu w niedziele były puste sektory po bokach bo siedzieli ludzie na schodach i miejscami przejść się nie dało ^^
Tylko że klub jako organizator imprezy masowej nie może pozwalać na tarasowanie dróg ewakuacyjnych.
Myślę, że dobrą inwestycją byłoby zrobienie dodatkowych sektorów na "balkonach " za tablicami. Nie wiem tylko, czy konstrukcja hali umożliwi coś takiego, no i czy uda się przesunąć jakoś firmy tamte powierzchnie wynajmujące..

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #1089 dnia: Kwietnia 26, 2012, 13:33:55 pm »
Na tym zdjęciu zbiorowym ze strony głównej

wygląda jakby Grozer chciał komuś przyłożyć butelką. Naturalnym kandydatem mógłby być Pan poniżej. :P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2012, 13:35:35 pm wysłana przez madlark »