Autor Wątek: Finał Plus Ligi Resovia - Skra  (Przeczytany 171832 razy)

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #1090 dnia: Kwietnia 26, 2012, 14:21:55 pm »
Ale i tak kiedys ochrona wywalała ze schodów, teraz im przeszło :) Kwestia żeby nikt nikomu nie zasłaniał i tyle, mi samemu zdarzało się siadać na schodach.

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #1091 dnia: Kwietnia 26, 2012, 14:37:35 pm »
To nie jest kwestia zasłaniania . To jest sprawa mozliwosci poruszania sie po hali i bezpieczeństwa. Juz w tym sezonie miałem dość tolerowania scen na schodach miedzy K2 i K3. Do jasnej cholery ktoś kupuje numerowane miejsce z całą pewnością nie na schodach i jeszcze ma pretensje że człowiek z sektora  ma potrzebe spokojnego przejscia po schodach . Bez jaj.  Masz miejsce w N2 siedzisz w N2 i tyle... od przyszłego sezonu wzywam ochronę....

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #1092 dnia: Kwietnia 26, 2012, 14:43:04 pm »
To nie jest kwestia zasłaniania . To jest sprawa mozliwosci poruszania sie po hali i bezpieczeństwa. Juz w tym sezonie miałem dość tolerowania scen na schodach miedzy K2 i K3. Do jasnej cholery ktoś kupuje numerowane miejsce z całą pewnością nie na schodach i jeszcze ma pretensje że człowiek z sektora  ma potrzebe spokojnego przejscia po schodach . Bez jaj.  Masz miejsce w N2 siedzisz w N2 i tyle... od przyszłego sezonu wzywam ochronę....
Dość stanowcze, ale też się zgadzam. Nie po to są schody, żeby na nich siedzieć, tylko żeby po nich chodzić. Klubowi w przypadku wizyty zapalonego strażaka służbisty grożą za to poważne konsekwencje, z zamknięciem hali włącznie.
Inny temat to ochrona właśnie - pracowałem w dyskotece, przy organizacji kilkudziesięciu koncertów, ale tylko na meczach Resovii widzę, że ochrona.. no własnie, ochrona pilnuje, żeby niegrzeczni zawodnicy nie wbiegali między publiczność, bo jak inaczej nazwać fakt siedzenia prze cały mecz tyłem do publiczności, a przodem do boiska??  Najlepsze miejsca jeśli chodzi o oglądanie, w dodatku nie tylko, że za darmo, to jeszcze płatne ;)

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #1093 dnia: Kwietnia 26, 2012, 22:43:19 pm »
Klubowi w przypadku wizyty zapalonego strażaka służbisty grożą za to poważne konsekwencje, z zamknięciem hali włącznie.

Spoko wodza. Strażacy siedzą na wprost KK i kibicują Resce. Mają nawet swoją małą sektorówkę. Nie zamkną hali :)

A poważnie, to macie rację z tymi schodami. W dwóch ostatnich meczach nie dało się przejść prawie nigdzie.
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #1094 dnia: Kwietnia 27, 2012, 16:52:58 pm »
Cytuj
Wiwat złota Asseco Resovia!

Siatkarzom Asseco Resovia, Trenerom, Władzom i wszystkim Działaczom  Klubu

serdecznie gratuluję zdobycia

TYTUŁU MISTRZA POLSKI


            Czekaliśmy na ten tytuł 37 lat. Jednak dla tej eksplozji radości po ostatniej piłce na parkiecie rzeszowskiej Hali na Podpromiu warto było czekać. Tegoroczny sukces to nawiązanie do najlepszych lat siatkówki w Rzeszowie.

            Wyrażam wdzięczność i uznanie wszystkim, którzy przyczynili się do mistrzostwa. Doceniam ogromną rolę Sponsorów, a w szczególności Sponsora Tytularnego ? Asseco Poland SA. Kibicom dziękuję za kulturalny doping. Z serca płynące podziękowania kieruję do Siatkarzy i Trenerów. Niech ten mistrzowski tytuł Was uskrzydli i będzie preludium do najważniejszych zwycięstw w rozgrywkach o europejskie puchary.

            Działaczom i Sympatykom siatkówki w naszym mieście i regionie życzę, by sukces Asseco Resovia oznaczał? kłopoty bogactwa młodzieży chcącej iść śladami mistrzów parkietu. Jestem przekonany, że to najlepsza droga do utrwalenia siatkarskiej potęgi w Rzeszowie.

Ze sportowym pozdrowieniem


Prezydent Miasta Rzeszowa

Tadeusz FERENC

http://www.rzeszow.pl/miasto-rzeszow/aktualnosci/6499,wiwat-zlota-asseco-resovia.html

Diego

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 478
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #1095 dnia: Kwietnia 27, 2012, 19:48:57 pm »
Haha, jeszcze mi powiedz Abdul, że on to pisał  ;)

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #1096 dnia: Kwietnia 27, 2012, 19:55:02 pm »
Haha, jeszcze mi powiedz Abdul, że on to pisał  ;)

On czy nie On ,ale mógł tego nie zrobić.Mimo wszystko takie pismo odbieram pozytywnie.


fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #1097 dnia: Kwietnia 28, 2012, 11:33:33 am »
Tiaaa... wysłanie takiego pisma nic nie kosztuje. Zająć się halą (większa ilość miejsc czy choćby przyzwoita tablica wyników)- o to trochę trudniejsze.
No i miasto nijak nie było przygotowane na fetę - impreza na rynku, gdyby nie wspaniali kibice - amatorka.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #1098 dnia: Kwietnia 30, 2012, 16:11:10 pm »
A tam, mi siedzący na schodach zupełnie nie przeszkadzają, często to fajni ludzie z którymi można pogadać, często przesiadają się po pierwszym secie na wolne miejsca, przejsc się zawsze da, najważniejsze byleby nie zasłaniali, wtedy mogą siedzieć

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #1099 dnia: Kwietnia 30, 2012, 18:09:25 pm »
A tam, mi siedzący na schodach zupełnie nie przeszkadzają, często to fajni ludzie z którymi można pogadać, często przesiadają się po pierwszym secie na wolne miejsca, przejsc się zawsze da, najważniejsze byleby nie zasłaniali, wtedy mogą siedzieć

Ale czasami nie da sie przejsc. Rozumiem, ze na schodku siedzi jedna osoba ale nie 3-4.
Wczuj sie w sytuacje np. dziewczyn, ktore roznosza napoje.