Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa, 23.01.2016 (Sobota)  (Przeczytany 7565 razy)

arni

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 385
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa, 23.01.2016 (Sobota)
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 23, 2016, 21:36:53 pm »


Kibice przyjezdnych ... Brak słów , weszła połowa bo reszta była prawdopodobnie pod wpływem alkoholu , zachowanie po meczu żałosne.

Możesz coś więcej napisać?

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa, 23.01.2016 (Sobota)
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 23, 2016, 21:50:58 pm »
Bardzo ładny mecz. Coś z nich będzie. A i dodatkowo Skra zgubiła punkty. Losy finału są w Naszych rękach.

benek18

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 211
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa, 23.01.2016 (Sobota)
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 23, 2016, 21:57:22 pm »

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa, 23.01.2016 (Sobota)
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 23, 2016, 22:35:07 pm »
...jasny gwint...nie ma się dziś do czego przyczepić.
3:0 i do tego w dobrym stylu...
Zero zakalca w chlebie...  ;D

Naprawdę przyjemnie się patrzyło na grę Rafy. Nienaganna technika i te dopieszczone (bez żadnej rotacji) piłeczki przeważnie wystawiane z trudnych pozycji. Coś kapitalnego...
Niestety nie maił z kim pograć...

Jak to ?! A Fabian zamiast Tichego?! Przecież Andrzej miał nic nie ruszać przy rozegraniu!

A tak poważnie to już oczyma wyobraźni widzę wpisy na forum po ew. wpadce. Oj nasz trener ryzykuje ;)
Fajnie, że mały wrócił. Jakoś bardziej mi się podoba jego gra niż Igły. Dzięki niemu i Rześkiemu widać taką świeżość.
Co do gry w ataku Thomasa to ogromne zaskoczenie. Nie spodziewałem się, że ma aż taką kontrolę nad piłką. To już kolejny mecz który to pokazuje. To nie przypadek. Tylko w tej obronie... Miałem cichą nadzieje, że w tym elemencie to będzie drugi Paul. Niestety chyba Paul jest tylko jeden.

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa, 23.01.2016 (Sobota)
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 23, 2016, 22:56:00 pm »
Co do gry w ataku Thomasa to ogromne zaskoczenie. Nie spodziewałem się, że ma aż taką kontrolę nad piłką. To już kolejny mecz który to pokazuje. To nie przypadek. Tylko w tej obronie... Miałem cichą nadzieje, że w tym elemencie to będzie drugi Paul. Niestety chyba Paul jest tylko jeden.

To wszystko jeszcze jest do wytrenowania. To dopiero jego pierwszy sezon w zawodowej lidze, a już prezentuje się bardzo dobrze. Do poprawy na pewno obrona, blok i pewnie trochę atak(z meczu na mecz jest coraz lepiej). Dobrze, że jest podpisany na 3 sezony, jak się rozegra to już widzę trzeci sezon w jego wykonaniu. Nie bez powodu jest nazywany talentem na miarę Andersona  8)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa, 23.01.2016 (Sobota)
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 23, 2016, 23:35:11 pm »
Takiego bombardowania przeciwnika jak dziś jeszcze w tym sezonie nie było, brawo i oby tak dalej.

Wie ktoś jak sytuacja Nowakowskiego? Szykuje się powrót do treningów?
W końcu.

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa, 23.01.2016 (Sobota)
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 23, 2016, 23:45:05 pm »
Wie ktoś jak sytuacja Nowakowskiego? Szykuje się powrót do treningów?

Pod koniec stycznia ma kontrolę, która pokaże czy może zacząć siłownię. Na halę raczej nie wcześniej niż marzec.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa, 23.01.2016 (Sobota)
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 24, 2016, 00:09:19 am »
Napisaliście koledzy już właściwie wszystko o tym meczu i jakby nie to, że za wszelką cenę chcę jednak uniknąć przynależności do TWA (jakoś mnie się ten skrót źle kojarzy), ja nie napiszę nic o naszej grze bo... musiałbym się z Wami zgodzić.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Licząc na wyrozumiałość Administratorów chciałbym za pośrednictwem naszego Forum zwrócić się z apelem do....PZPN.
Panowie z PZPN, rozważcie proszę zlikwidowanie przerwy zimowej na wszystkich szczeblach rozgrywek piłkarskich. Ze szczególnym uwzględnieniem poniżej trzecioligowego poziomu.
Wicie, rozumicie. Ci dzielni chłopcy z piłkarskich trybun błąkają się w zimie po innych arenach sportowych i... nie umio sie chłopaki odnaleźć. Trochę rozumiem ich zdziwienie bo ci kibice siatkarscy jacyś tacy nienaturalnie trzeźwi na meczu, nieznośnie kulturalni i jeszcze nie reagują na zaczepki....To musi być dla tych panów okropny dysonans poznawczy. Oszczędźcie im tego.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa, 23.01.2016 (Sobota)
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 24, 2016, 00:32:50 am »
Nie obrażajmy kibiców piłkarskich. Nawet tych z 3 ligowych boisk. Z tego co się orientuję, to tam nie ma wyjazdów na podwójnym gazie. Policja dość rygorystyczne do tego podchodzi.
A tu raczej była ekipa "butelka" on Tour. Gdy skupili się na dopingu swojej drużynie to było OK. Ale po meczu wrócili do mądrkowania i politykowania i pojechali po bandzie. Mesjanizm u nich silny, przekonanie o swojej wielkości i zajebi.....  jeszcze większe. Wszak to ostatni "anty-pikiniki" na siatkówce.

A co do meczu, to szkoda mi Rafy. Stara się, ale obok cienkie bolki. Może za rok do lepszej ekipy trafi.

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa, 23.01.2016 (Sobota)
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 24, 2016, 00:43:11 am »
Nie obrażajmy kibiców piłkarskich. Nawet tych z 3 ligowych boisk. Z tego co się orientuję, to tam nie ma wyjazdów na podwójnym gazie. Policja dość rygorystyczne do tego podchodzi.

Mylisz się  ;)