Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszów- Verva Warszawa Orlen Paliwa  (Przeczytany 8625 razy)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Asseco Resovia Rzeszów- Verva Warszawa Orlen Paliwa
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 27, 2020, 13:52:12 pm »
Nie jestem zdziwiony. Byłby to koszmarny  błąd z jego strony!

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Asseco Resovia Rzeszów- Verva Warszawa Orlen Paliwa
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 27, 2020, 14:52:59 pm »
Nie jestem zdziwiony. Byłby to koszmarny  błąd z jego strony!

A ja jestem zmartwiony, że mu to zaproponowano. Oznacza to, że nic się nie zmienia w myśleniu w klubie.
Dalej bazujemy na sentymencie do lat minionych. Kiedyś były trzy mistrzostwa, no to trzeba ściągnąć Andrzeja.
Tak samo jak ściągnęliśmy sobie Bartmana i Kosoka.

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Asseco Resovia Rzeszów- Verva Warszawa Orlen Paliwa
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 27, 2020, 15:04:17 pm »
Zdziwię Was - odmówił

Słusznie postąpił

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Asseco Resovia Rzeszów- Verva Warszawa Orlen Paliwa
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 27, 2020, 15:04:22 pm »
A ja jestem zmartwiony, że mu to zaproponowano. Oznacza to, że nic się nie zmienia w myśleniu w klubie.
Dalej bazujemy na sentymencie do lat minionych. Kiedyś były trzy mistrzostwa, no to trzeba ściągnąć Andrzeja.
Tak samo jak ściągnęliśmy sobie Bartmana i Kosoka.
AK ma ważny kontrakt i nigdzie się nie wybiera. Nie ma co na ten temat nawet spekulować.

Zespół trzeba zbudować od nowa ale musi to być zrobione z głową. Mam nadzieję że Zanini zostanie i zostanie mu powierzona rola wyboru zawodników bez narzutu z góry. Trzeba nam w końcu mocnej 6 + 2-3 dobrych zmienników. Nie mamy już tak dużego budżetu aby robić zespół z 12 mocnych zawodników i trzeba wrócić do podstaw.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Asseco Resovia Rzeszów- Verva Warszawa Orlen Paliwa
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 27, 2020, 15:06:39 pm »
A ja jestem zmartwiony, że mu to zaproponowano. Oznacza to, że nic się nie zmienia w myśleniu w klubie.
Dalej bazujemy na sentymencie do lat minionych. Kiedyś były trzy mistrzostwa, no to trzeba ściągnąć Andrzeja.
Tak samo jak ściągnęliśmy sobie Bartmana i Kosoka.

I Alka  8).

W kontekście nowego sezonu trzeba zadać sobie pytanie: co z Szerszeniem? Jeśli nie będzie chciał tu wracać, to należy się dogadać z Suwałkami. Myślę, że ostatnimi laty Asseco Resovia przerobiła trochę zawodników, którzy nie piali z zachwytu nad grą w jej barwach, co nie wpływało zbyt korzystnie na wyniki oraz atmosferę.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Asseco Resovia Rzeszów- Verva Warszawa Orlen Paliwa
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 27, 2020, 20:08:18 pm »
Wczoraj Kadziewicz mówił o wybitnych zawodnikach na nowy sezon. Jak to prawda to wróci nasz najlepszy trener. :)

Gdzie to mówił, bo meczu nie komentował ?

Kuba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 183
Odp: Asseco Resovia Rzeszów- Verva Warszawa Orlen Paliwa
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 27, 2020, 20:36:07 pm »
wczoraj mecz GKS  ZaKSA

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Asseco Resovia Rzeszów- Verva Warszawa Orlen Paliwa
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 27, 2020, 20:55:38 pm »
wczoraj mecz GKS  ZaKSA

Dzięki

Greg

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 214
Odp: Asseco Resovia Rzeszów- Verva Warszawa Orlen Paliwa
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 28, 2020, 11:50:51 am »
Jak się cieszę, że odmówił, tu nie trzeba powrotów, tu trzeba zmian, by nie wróciły stare demony. Z całym szacunkiem dla trenera Kowala, ale on tu już nie pasuje, kogoś z twarda ręka i własnym zdaniem, a nie kolejnego przytakiewicza naszemu Dobroczyńcowi. Ty jest za dużo zaszłości które doprowadziły klub do przedostatniego miejsca,
Moim zdaniem nam trzeba wybitnego trenera i mocnej 6?stki do tego 2,3 zmienników i młodych perspektywicznych. A nie średni trener i równa 12, to się nie sprawdziło.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Asseco Resovia Rzeszów- Verva Warszawa Orlen Paliwa
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 28, 2020, 12:02:08 pm »
@Greg - Musiałby Dobroczyńca zrezygnować z takiej wizji, bo inaczej można żonglować zawodnikami/prezesami/trenerami do woli. Pozostaje też inne wyjście: nikt by tutaj nie przyszedł, wiedząc, że ma robić za figuranta.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!