Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszów vs Trentino Itas  (Przeczytany 2444 razy)

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: Wyjazd na mecz Trentino Itas vs Asseco Resovia Rzeszów 15-18.01.2024
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 14, 2023, 17:15:58 pm »
Jesteśmy bardzo słabi w obronie i asekuracji. Klemen jest słabiutkim obrońcą i Paweł jest słabiutkim obrońcą. Michał Potera jest dość dobrym obrońcą. Dlaczego nie gramy na 2 libero?
Fakt, Cebula słabo broni a główną zaletą Zatorskiego jest przyjęcie zagrywki. Paweł to nie jest "żywe srebro" jak Wojtaszek (ten z kolei słabo przyjmuje), ale odpowiednio ustawiony bronić potrafi. No właśnie, odpowiednio ustawiony.... U nas organizacja gry obronnej i blok-obrona leży i kwiczy. Najlepszą tego ilustracją były te dwie kiwki/plasy Lavii które wpadły w środek boiska. Ja po meczu z Czarnymi zadałem (chyba retoryczne) pytanie, czy jest w lidze drużyna gorzej broniąca od Resovii, bo u nas to co przejdzie przez blok, to zwykle wpada w boisko. Chyaba, że wpadnie w aut.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Wyjazd na mecz Trentino Itas vs Asseco Resovia Rzeszów 15-18.01.2024
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 14, 2023, 23:58:45 pm »
@kael To wprawdzie detal, ale czy Resovia miała setbola w górze?

Hmmm, mogło to jednak być 23-22, niemniej końcówka, i Stefek znów nie kończy dobrej piłki.
Cebul broni słabo, ale my bronimy słabo nawet gdy gramy z Defalco i Loautim, to są błędy systemowe, cała ta nasza gra opiera się o indywidualne umiejętności zawodników, a nie o jakiś system, tego nie ma.

Pytanie na dziś czy można oczekiwać że Medei wie co robi? Czy rok temu mieliśmy szczyt formy na PO? Może na PP? Ja tego nie widziałem.
W końcu.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wyjazd na mecz Trentino Itas vs Asseco Resovia Rzeszów 15-18.01.2024
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 15, 2023, 17:37:14 pm »
Żeby nie było, ze jestem uprzedzony do Zatora:
Uważam, ze naszym najlepszym zawodnikiem jest w tej chwili Boyer, ale gdyby stanął przed wyborem, że pozbywamy się niemal całej drużyny i z obecnej mogę zostawić tylko jednego zawodnika, tym zawodnikiem byłby u mnie właśnie Paweł. Nie Boyer, nie Defalco, nie Drzyzga, nawet nie Kuba Kochanowski, ale Zatorski. Później można składać resztę drużyny.
Zostawiłbym go choć bronić nie potrafi. Nawet gdy jest dobrze ustawiony, obroni, jeśli piłka go trafi. Najlepiej w czoło.
Pod nieobecność Defalco najlepiej broni Boyer. W tamtym sezonie pod nieobecność Defalco najlepiej bronił Muzaj.
Powinniśmy serio rozważyć grę na 2 libero.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

themiel

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 102
Odp: Asseco Resovia Rzeszów vs Trentino Itas
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 15, 2023, 21:49:51 pm »
Wiem, że według regulaminu powinniśmy rozmawiać dopiero po sezonie ale są dwie ciekawe informacje, według Artema Paweł Zatorski przedłużył kontrakt (repres wykrakał ;D) a według przeglądu sportowego naszym nowym zawodnikiem będzie Bartosz Bednorz ;)

tenmisza

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Asseco Resovia Rzeszów vs Trentino Itas
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 16, 2023, 12:04:34 pm »
Też słyszałem o Bednorzu. Pytanie za kogo, bo jeśli za Defalco, to szału nie ma....A jeśli za Cebulja, to będzie ciekawie...  Pozytywem na pewno bedzie odblokowanie miejsca dla zawodnika zagranicznego (może na rozegraniu?) Niestety otwarcie ligi japońskiej na 2 obcokrajowca pewnie mocno utrudni rynek. Mówi się o wyjeździe do Japonii Kochanowskiego.....

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Asseco Resovia Rzeszów vs Trentino Itas
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 16, 2023, 12:18:13 pm »
Jest temat dotyczący plotek transferowych, myślę że nikt się nie obrazi (mało kto zobaczy) jeśli dyskusja będzie się toczyła tam. Ten temat jest totalnie nieodpowiedni.
W końcu.

dudi

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 86

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Asseco Resovia Rzeszów vs Trentino Itas
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 17, 2023, 16:18:29 pm »
O co chodzi? Po co nam trzeci rozgrywający?
https://nowiny24.pl/lukasz-kozub-znow-w-asseco-resovii-od-nowego-sezonu-ma-przyjsc-bartosz-bednorz/ar/c3-18167675

Jak to, trzeci? Niektórzy eksperci twierdzą na ex-Twitterze, że nie mamy ani jednego. ;)