Autor Wątek: 29.11.2012; godz. 19.oo - LOTOS Trefl Gdańsk - ASSECO Resovia Rzeszów  (Przeczytany 9767 razy)

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Czeka nas kolejny mecz ligowy. Bardzo ważny, gdyż może zapewnić nam pierwszą czwórkę po I rundzie spotkań.
Tak jak już pisałem wcześniej zamiast pokazywać mecz Resovii w TV polsat powtarza mecz Skry z Polibudą.
Skład powinien pozostać niezmieniony, gdyż po pierwsze - zwycięskiego składu się nie zmienia, a po drugie - według mnie jest to najlepsze ustawienie wyjściowe Resovii.
Tak więc DO BOJU RESOVIO po kolejne trzy punkty!

Ryba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 205
Odp: 29.11.2012; godz. 19.oo - LOTOS Trefl Gdańsk - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 26, 2012, 01:23:05 am »
Jeśli się nic nie odwidzi Trenerowi to tak będzie, bo zapowiadał po meczu z Polibudą: Nikola, Łukasz i Wojtek w szóstce w najbliższych spotkaniach.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: 29.11.2012; godz. 19.oo - LOTOS Trefl Gdańsk - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 26, 2012, 18:21:44 pm »
Transmisja radiowa na antenie Radia Centrum.

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 956
Odp: 29.11.2012; godz. 19.oo - LOTOS Trefl Gdańsk - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 27, 2012, 20:52:35 pm »
Szkoda tylko, że praktycznie wszystkie mecze Skry będą transmitowane. No cóż... Przez te ostatnie sezony można się było jednak przyzwyczaić,  że polsatowski pupilek jest faworyzowany.
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: 29.11.2012; godz. 19.oo - LOTOS Trefl Gdańsk - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 27, 2012, 21:04:10 pm »
Szkoda tylko, że praktycznie wszystkie mecze Skry będą transmitowane. No cóż... Przez te ostatnie sezony można się było jednak przyzwyczaić,  że polsatowski pupilek jest faworyzowany.
Jesteś pewna, że Rosovia miała mnie w tym lub ubiegłym roku?

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 956
Odp: 29.11.2012; godz. 19.oo - LOTOS Trefl Gdańsk - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 27, 2012, 21:27:18 pm »
Jeśli chodzi o transmisje z meczów wyjazdowych to tak. W tym sezonie na pewno mamy ich mniej od Skry. A mówiąc, że Skra jest polsatowskim pupilkiem miałam bardziej na myśli całokształt. Chyba każdy mi przyzna rację, że choćby wypowiedzi komentatorów i dziennikarzy tej stacji są stronnicze. To mnie cholernie irytuje...
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: 29.11.2012; godz. 19.oo - LOTOS Trefl Gdańsk - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 27, 2012, 21:29:34 pm »
W tym sezonie transmitowali nasze mecze z : Olsztynem, Skrą, ZAKSĄ, Jastrzębskim, Delectą. Jedynie z Częstochową, Kielcami, Warszawą i Gdańskiem nie zobaczymy, ale chyba nei ma czego żałować. Lepiej by pokazywali mecze "na szczycie" bo tu chodzi o oglądalność. W grudniu znów zaczynają od meczu ze Skrą na Jastrzębskim kończąc. Nie mamy na co narzekać, o ile się nie mylę, a liczyć mi się nie chce, to naszych spotkań pokazano najwięcej.
Seize the day or die regretting the time you lost.

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: 29.11.2012; godz. 19.oo - LOTOS Trefl Gdańsk - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 28, 2012, 16:31:42 pm »
Ale akurat w tej kolejce i Skra i Resovia mogą być pokazane a nie są (jedna z nich).
Rozumiem, że na żywo mecz Polibudy ze Skrą jest ciekawszy, ale na Boga, powtórka akurat w tej godzinie co Resovia gra?! No to mi się już nie podoba!!!

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: 29.11.2012; godz. 19.oo - LOTOS Trefl Gdańsk - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 28, 2012, 16:52:03 pm »
W tym sezonie transmitowali nasze mecze z : Olsztynem, Skrą, ZAKSĄ, Jastrzębskim, Delectą. Jedynie z Częstochową, Kielcami, Warszawą i Gdańskiem nie zobaczymy

Jesteśmy zespołem z Wilekiej Czwórki i Polsat pokazuje wszystkie mecze tych zespołów. Delecta też w ciemie bita nie jest i większość ich meczy z zespołami z Czwórki jest transmitowana, bo wiadomo - może być ciekawie.
Z Olsztynem musieli pokazać, bo jako Mistrz Polski otwieraliśmy sezon.

Tak na dobrą sprawe nie pokazali żadnego z meczów, którego nie musieli. Piszę musieli, bo pewnie takie są "rozkazy" np. do meczów W. Czwórki, bo mają największą oglądalność i pokazywanie ich się opłaca.

Po Mistrzostwie liczyłam, że pokuszą się o pokazywanie tych meczów ze słabszymi zespołami, ale jak widać nadal mają Resovie gdzieś.

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: 29.11.2012; godz. 19.oo - LOTOS Trefl Gdańsk - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 28, 2012, 22:39:47 pm »
Czy dobrze kombinuję, że wygrana za 3 pkt daje nam wicelidera? :)