Autor Wątek: 3 sety i po Ptokach!  (Przeczytany 7111 razy)

agnik

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 194
Odp: 3 sety i po Ptokach!
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 14, 2009, 17:33:24 pm »
Nie sądziłam, że będą tylko 3 sety... Stawiałam 3:1 dla Sovi. A tu taka miła niespodzianka.
Brawo! Trójka częstochowska grała wyśmienicie. Te obrony Ignaczaka, eh i ah po prostu:)
Wielki szacunek dla całego Zespołu! 

SSPS-pokłony w Waszą stronę za to co zorganizowaliście, świetna oprawa. Miooodzio normalnie :)

Dębica trzyma kciuki za Resovię! :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2009, 17:36:33 pm wysłana przez agnik »

Kazach

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 195
Odp: 3 sety i po Ptokach!
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 14, 2009, 17:37:33 pm »
Bardzo dobra gra całej drużyny. Mecz wygrany głównie blokiem i zagrywką. Takiego bloku w wykonaniu naszych już dawno nie pamiętam. Pozostałe elementy też na wysokim poziomie. Brawa dla chłopaków.

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: 3 sety i po Ptokach!
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 14, 2009, 17:47:17 pm »
No powiem, że gra wyglądała całkiem dobrze. Świetny mecz Perłowskiego i Gierczyńskiego. Brawo brawo. Oby tak dalej. Ciekawe czy Perła załapie sie do kadry Castellaniego? Wg mnie jest zaraz za Plińskim i na równi z Kadziewiczem na dzisiaj. Świetny doping klówbów kibica. A skandowanie Resovia Resovia przez kibiców JSW po meczu to juz majstersztyk. Klub kibica mamy ŚWIETNY
Aha i jeszcze - zobaczcie skutecznośc Oivanena - to jest poziom żęnujący jak na atakującego klubu z mega aspiracjami. po raz kolejny nie będę się nad nim pastwił, ale ....
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2009, 17:58:05 pm wysłana przez Tim »

Kasia93

  • Gość
Odp: 3 sety i po Ptokach!
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 14, 2009, 18:05:37 pm »
no i tak ma być :)
oprawa super, moje gratulacje dla Klubu Kibica naprawde extra to wyszło
tegax, Kaczmarka w ogóle w 12 nie było ...

tegax

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: 3 sety i po Ptokach!
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 14, 2009, 18:09:50 pm »
tak wlasnie myślałem ze go nie było ale w rankingu go uwzględnili:D

Kazach

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 195
Odp: 3 sety i po Ptokach!
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 14, 2009, 18:13:23 pm »
Statystyką nie można ślepo ufać. Nie uwzględniają one wielu czynników. Nie ma np.tak ważnej rzeczy jak wybloki. OIVANEN nie grał dzisiaj źle. To co trzeba było to skończył. Cały zespół zagrał kolejny bardzo dobry mecz i to bardzo cieszy.Dla mnie było trochę za mało krótkiej, ale jak już wcześniej pisałem, blok zrobił dziś straszną robotę
A PERŁOWSKI gra ten sezon bardzo dobrze , Kadziewiczowi to już zostało tylko nazwisko, bo gość już nic nie gra, PLIŃSKI też się kończy, jego gra opiera się głównie na doświadczeniu i taktyce, bo nie ma dużej skoczności i takiego soczystego uderzenia, ale gre to on czyta bardzo dobrze i napewno jest bardzo solidny. WOJTEK GRZYB też siadł ostatnio.
 Jak trener nie będzie patrzył na nazwiska i przeszłość to w tym sezonie PERŁOWSKI i NOWAKOWSKI napewno bardzo się wybijają z Polaków. Tak samo jak HERNANDEZ i GLADYR z zawodników zagranicznych.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: 3 sety i po Ptokach!
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 14, 2009, 18:17:07 pm »
Yes, we can!!! Resovio, my love! I always want to see you FIGHTING like today! I want you kill them all! I always want to see a tiger in your eyes! I want to see you angry!

Nareszcie mecz na miarę możliwości tej druzyny :) I mam nadzieję że to był mecz z kategorii tych przełomowych. W samą porę bo play-offy tuż tuż.

MASZERUJ ALBO GIŃ!!!

Ps. A atak Woickiego w II secie to akcja meczu. Tylko ten Oivannen ............  
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Kasia93

  • Gość
Odp: 3 sety i po Ptokach!
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 14, 2009, 18:27:15 pm »
atak Woickiego palce lizać :) w ogóle dziś dużo lepiej rozgrywał niż ostatnio miejmy nadzieję że wrócił do swojej formy :)
a co do Oivanena to ja juz sama nie wiem niby źle nie zagrał ale to nie jest jeszcze ten sam Oivanen z reprezentacji Finlandii, miejmy nadzieję że i on się przełamie ...
mówcie co chcecie ale ja uważam że Perłowski jest obecnie najlepszym polskim środkowym ... :)

Timur

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 591
Odp: 3 sety i po Ptokach!
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 14, 2009, 19:08:25 pm »
Zbliża się decydyjąca faza sezonu i chyba już nie ma czasu na naukę dla Oivanena. Statystyki nie kłamią a w kwadracie stoi cały mecz Lepszy zawodnik. Woicki czasem nie ma do kogo zagrać bo Oivanen nie kończy. Atakujęcy ma na siebie brać ciężar gry w ataku a u nas ciągle trzeba kogoś innego szukać. Koniec eksperymantów - zaczęła się powazna gra.
"Środkiem nie wygrywa się meczu - LT"

saku1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 89
Odp: 3 sety i po Ptokach!
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 14, 2009, 19:11:49 pm »
Kasia podzielam Twoje zdanie:) Perła jest najlepszy:D trener Travica mówił, że forma przyjdzie na play-off. Jeśli chodzi o mnie zawsze mu wierzyłem, a teraz myślę że gra chłopaków przekonała do siebie nawet tych najwiekszych niedowiarków:) Brawo chłopaki! Co do Miko, to on jeszcze nie raz mam pokaże, że potrafi atakować. Myślę że ten brak skuteczności bierze się po części ze zbyt niskich piłek, które dostaje. Ale nie marudźmy 3-0 z JSW to nie przypadek:D:D  



PS Klub Kibica Resovii jest najlepszy na świecie:D brawo brawo i jeszcze raz brawo za piękne oprawy:D