Autor Wątek: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!  (Przeczytany 112003 razy)

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #280 dnia: Stycznia 11, 2018, 09:20:17 am »
Bo był tani

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #281 dnia: Stycznia 11, 2018, 10:34:48 am »
I do tego ma przekonanie o własnej wielkości!

andrzej

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #282 dnia: Stycznia 11, 2018, 12:03:43 pm »
Rozumiem że Johan był tani ale moim zdaniem celem działań Zarządu i Trenera jest "skompletowanie" zespołu , który będzie w stanie coś wygrać natomiast Johan może i fajny facet nie gwarantuje od przynajmniej dwóch lat żadnego poziomu nawet w konfrontacji z drużynami z dołów tabeli a więc pytam się po co , dla samego Johana jest to pewnie trudne , jeszcze chwila a kibice powitają go gwizdami . Jest chyba jeszcze czas by zakontraktować innego atakującego myślę że dla dobra drużyny bo i Jarosz to chyba też pomyłka. 

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #283 dnia: Stycznia 11, 2018, 14:54:37 pm »
Rozumiem że Johan był tani ale moim zdaniem celem działań Zarządu i Trenera jest "skompletowanie" zespołu , który będzie w stanie coś wygrać natomiast Johan może i fajny facet nie gwarantuje od przynajmniej dwóch lat żadnego poziomu nawet w konfrontacji z drużynami z dołów tabeli a więc pytam się po co , dla samego Johana jest to pewnie trudne , jeszcze chwila a kibice powitają go gwizdami . Jest chyba jeszcze czas by zakontraktować innego atakującego myślę że dla dobra drużyny bo i Jarosz to chyba też pomyłka.

Siatkarz gra w Resovii od 5 lat i serio nie wiesz jak ma na imię?  :o :o :o

JOCHEN Schöps

andrzej

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #284 dnia: Stycznia 11, 2018, 21:01:52 pm »
Jak ma na imię tak ma mnie bardziej interesuje jak gra a z tym jest wielki kłopot !

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #285 dnia: Stycznia 24, 2018, 11:13:05 am »
Hmmm...dużo tego Andrzeja Kowala ostatnio w mediach. Faktycznie odpoczął, czy, jak to w życiu bywa, postawił sobie nowe, wyższe cele?
Nic tak przecież nie wpływa na dobrą regenerację, jak chęć dokonania czegoś, czego jeszcze się nie dokonało, a pojawia się szansa, żeby właśnie się...udało dokonać.
No to może zaryzykuję tezę...tak w ramach Polish volleyball fiction policy
Załóżmy, że Andrzej Kowal zostaje trenerem kadry. Niemożliwe? Wydaje mi się właśnie, że bardzo możliwe. Biorąc pod uwagę wizje Adama Górala, która zakłada, że Asseco to Reprezentacja, a Reprezentacja to Asseco, właściwie zaczyna się to układać w całość.
Andrzej Kowal został teraz trenerem w klubie, w którym grają potencjalni kadrowicze: Masłowski, Możdżonek, Lemański, Śliwka, a nawet nie wykluczałbym Kędzierskiego, Depowskiego i Jarosza. Ma ich do końca sezonu. Po sezonie ligowym może mieć ich w kadrze na MŚ. Tych zawodników zbyt szczególnie nie będzie musiał zachęcać do "orki" w klubie, bo na kadrze będzie im zależało. Może Andrzej już nawet wie, że im zależy...
Do kadry niebawem dołączy Leon. Nie wiem do kiedy Wilfredo ma ważny kontrakt w Zenicie, ale...jeśli do końca tego sezonu, to wcale nie wykluczałbym, że może pojawić się w Asseco.
Gdyby taki scenariusz się jakoś zrealizował i do tego był wsparty jakimś dobrym/przyzwoitym wynikiem na MŚ to...kto będzie pamiętał o tym, jak postąpiono z Roberto Serniottim?...
Jest zachęta, jest nowy cel, jest szansa to i nowe siły witalne się pojawiły...

Tak se pobajdurzyłem w ramach Polish volleyball fiction policy;D

Ciekawe, czy...udało mi się przepowiedzieć przyszłość  ;D  ;)
Moment kulminacyjny już niedługo.
W połowie grudnia raczej nie za wielu spodziewało się takiego scenariusza...a tymczasem...  ;D
Aktywność Andrzeja Kowala w mediach nadal się przewija i z tej aktywności wynika, że wizja tworzenia Drużyny Narodowej jest rozłożona w czasie, czyli do Tokio 2020, a najbliższe MŚ będą jedynie mało/niewiele mówiącym etapem.
Ciekawe, jak to wszystko się rozegra. Mi osobiście bardzo odpowiada powyżej opisany scenariusz...z Leonem w Asseco włącznie  :)

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 378
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #286 dnia: Stycznia 24, 2018, 11:34:18 am »
Ciekawe, czy...udało mi się przepowiedzieć przyszłość  ;D  ;)
Moment kulminacyjny już niedługo.
W połowie grudnia raczej nie za wielu spodziewało się takiego scenariusza...a tymczasem...  ;D
Aktywność Andrzeja Kowala w mediach nadal się przewija i z tej aktywności wynika, że wizja tworzenia Drużyny Narodowej jest rozłożona w czasie, czyli do Tokio 2020, a najbliższe MŚ będą jedynie mało/niewiele mówiącym etapem.
Ciekawe, jak to wszystko się rozegra. Mi osobiście bardzo odpowiada powyżej opisany scenariusz...z Leonem w Asseco włącznie  :)

a to nie któryś z redaktorów z polsatsport.pl (chyba Lepa?) nie wygadał/wypisał się że Heynen będzie trenerem reprezentacji ?

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #287 dnia: Stycznia 24, 2018, 12:09:54 pm »
...przesądzone to na pewno jeszcze nie jest. Skoro prezes Kasprzyk i podobno również dyr. Kmita...chcą Polaka to nijak mi Heynen nie wychodzi  ;D
Piotrek Gruszka? Hmmm...

charo2606

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 164

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #289 dnia: Stycznia 24, 2018, 15:23:41 pm »
Taki tam fragmencik:
Zaczynam dostrzegać na przykład bardzo istotną rolę spikera. W meczach u siebie powinien być bardziej pozytywny dla całej drużyny. Są hale, w których spiker jest negatywny, a robi to nawet nieświadomie. Na przykład, kiedy drużyna prowadziła pięcioma punktami, rywale zaczynają doganiać, a spiker mówi "już tylko dwa punkty przewagi".
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.