Autor Wątek: Półfinał 2013 - Resovia - Chemik Bydgoszcz  (Przeczytany 87127 razy)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Półfinał 2013 - Resovia - Chemik Bydgoszcz
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 06, 2013, 09:14:59 am »
,lRajan mnie kłuje (nie kuje) w uszy , gdy słyszę Asseco a nie Resovia, uwierz mi, że kibiców (tych starszych, prawie w moim wieku)Bydgoszczy kłuje w uszy Delecta a nie Chemik, ja używam Resovia i Chemik i nie uważam, abym nie miał szacunku dla kogoś, wręcz uważam, że szanuję kibiców i gdyby włodaże delekty szanowali kibiców, nazwa klubu byłaby Delekta Chemik, ale wiadomo jak by się to kojarzyło, więc jest tylko delekta. Jaki ma to związek z szacunkiem, raczej brakiem go, nie mogę skumać. Piszesz, że nas kuje asseco, ja muwię, że ich kłuje delekta, gdzie tu brak szacunku?

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Półfinał 2013 - Resovia - Chemik Bydgoszcz
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 06, 2013, 09:30:07 am »
,lRajan mnie kłuje (nie kuje) w uszy , gdy słyszę Asseco a nie Resovia, uwierz mi, że kibiców (tych starszych, prawie w moim wieku)Bydgoszczy kłuje w uszy Delecta a nie Chemik, ja używam Resovia i Chemik i nie uważam, abym nie miał szacunku dla kogoś, wręcz uważam, że szanuję kibiców i gdyby włodaże delekty szanowali kibiców, nazwa klubu byłaby Delekta Chemik, ale wiadomo jak by się to kojarzyło, więc jest tylko delekta. Jaki ma to związek z szacunkiem, raczej brakiem go, nie mogę skumać. Piszesz, że nas kuje asseco, ja muwię, że ich kłuje delekta, gdzie tu brak szacunku?
Racja.To wyraz nostalgii i duzy ukłon w kierunku tradycji.Chyba lepiej bybyło,żebyśmy grali z Delectą-Chemikiem Bydgoszcz ;)
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Półfinał 2013 - Resovia - Chemik Bydgoszcz
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 06, 2013, 09:39:42 am »
Majer:
po pierwsze: Rayan nie Rajan
po drugie: włodarze nie włodaże
po trzecie mówię nie muwię    ;) :D

Na dzień dzisiejszy w Pluslidze gra Delecta Bydgoszcz. Przez szacunek do przeciwnika rozumiem też szacunek do tych, dzięki którym ten przeciwnik funkcjonuje, czyli do SPONSORA. TYLKO TYLE I AŻ TYLE.
Pzdr
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2013, 09:51:00 am wysłana przez rayan11 »

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Półfinał 2013 - Resovia - Chemik Bydgoszcz
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 06, 2013, 09:40:41 am »
Gdyby ktoś zechciał dopingować obok nas to podaję miejsca, jakie mamy zarezerwowane na mecz niedzielny:

Sektor 13
rząd 4 , miejsca  29, 30, 31
        5 ,               27,28, 29

Zapraszamy.

Kto pokaże jak się gra?  :)

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Półfinał 2013 - Resovia - Chemik Bydgoszcz
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 06, 2013, 10:31:10 am »
Po to ktos wydaje calkiem niezle pieniadze aby ta nazwa funkcjonowala, po to ktos wydaje pieniadze na reklame aby bylo to w jakis sposob powtarzane. Dzieki tym pieniadzom promuje nasz kraj, siatkowke w naszym kraju, a takze swoja firme. Gramy z Delecta, jak ktos chce mozna pisalc Delecta-Chemik, ale wywalanie z czlonu nazwy Delecta jest nie fair wobec ludzi ktorzy wlozyli kupe wysilku abysmy z nimi grali. Z Chemikiem pewnie bysmy sie nie spotkali na tym poziomie rozgrywkowym.

Diego

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 478
Odp: Półfinał 2013 - Resovia - Chemik Bydgoszcz
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 06, 2013, 14:54:42 pm »
Jedna malutka uwaga. My gramy z Delectą Bydgoszcz, nie zaś z Chemikiem. Szanujmy naszych przeciwników, a poprawne pisanie ich nazwy jest tego wyrazem.
Kuło i kuje nas w uszy, gdy słyszymy, jak się o Resovii mówi Asseco, choć nazwa naszego sponsora jest członem tworzącym szyld naszego klubu.
Szanujmy innych, wtedy i nas szanować będą.

No mi się wydaje, że jednak gramy z Chemikiem.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Półfinał 2013 - Resovia - Chemik Bydgoszcz
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 06, 2013, 15:10:48 pm »
Ale macie problem. Liderem tabeli jest Delecta Bydgoszcz o ile oczy mnie nie mylą, ale jeśli kogoś drażni ta nazwa to niech sobie nazywa jak chce...  ::) 

Najważniejsze żeby z Bydgoszczy wywieźć przynajmniej jedno zwycięstwo. Nie liczmy, że bez trudu uda nam się wygrać dwa spotkania u nich bo w Bełchatowie się nie udało a co dopiero tam... Nie mówię, że nas na to nie stać ale Bydgoszcz to silniejszy zespół z pewnością niż Skra w tym sezonie.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Półfinał 2013 - Resovia - Chemik Bydgoszcz
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 06, 2013, 16:33:40 pm »
Przed kim pęka De-lec-ta???

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Półfinał 2013 - Resovia - Chemik Bydgoszcz
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 06, 2013, 17:02:25 pm »
Mistrz Mistrz Resovia! :D

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Półfinał 2013 - Resovia - Chemik Bydgoszcz
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 06, 2013, 22:03:59 pm »
Moim zdaniem Resovia ma lepszych zawodników na każdej pozycji. Ale czy nasza drużyna jest lepsza niż Bydgoszczy?
Wydaje mi się iż u nich jest najlepszą atmosfere w drużynie ale to zwycięstwoze Skrą wiele nam dało.
Martwi Naszej falowanie z formą i tak naprawdę klucz do wygranej mamy sami w swoich rękach. Jak ograniczymy liczbę błedów własnych to powinniśmy wygrać. Ostatnio Werbow powiedział iż Bydgoszcz nie gra siatkówki solowej i niesamowicie broni. Chyba to jest prawdziwe stwierdzenie.
Co do wygrania rundy ... mam dobrą pamięć i widziałem kilka meczów Bydgoszczy i jakoś nie przekonują mnie. Dodatkowo nie wszystkie drużyny traktowały grę z pełnym zaangażowaniem. Były kolejka cudów.