Autor Wątek: Skra - Resovia w Atlas Arenie 30 XI  (Przeczytany 91549 razy)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Skra - Resovia w Atlas Arenie 30 XI
« Odpowiedź #20 dnia: Października 31, 2014, 14:56:49 pm »
Cena biletu 40,- jest też jakąś księżycową. W Skrze już chyba całkiem odlecieli w kosmos. Wg mnie jest to skok na kasę. 12000 * 40 = 480 000.

Bądźmy konsekwentni. Jak Resovia wyceniła mecz z JW na 45 zł to było ok i argumenty, że popyt kształtuje cenę. A teraz jak Skra "wyceniła nas" na 40 zł to larum, że skok na kasę.
Natomiast, co do "promocji" z Janosika to zgadzam się, że jest ona z kosmosu. A indentyfikacja kibiców Resovii w sektorach G i H przy rezerwacji biletów to prawdziwy majstersztyk. Zastanawiam się tylko czyj?

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Skra - Resovia w Atlas Arenie 30 XI
« Odpowiedź #21 dnia: Października 31, 2014, 15:29:28 pm »
A na ebilet mamy godz. 14.45 :)
http://www.ebilet.pl/szukaj.php?tid=16098&t=t&ref=hot

Niezły bu...el.

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Skra - Resovia w Atlas Arenie 30 XI
« Odpowiedź #22 dnia: Października 31, 2014, 15:40:32 pm »
 ::)

Ciekawe do jakiej liczby ograniczona jest ilość miejsc i czy za miejsce od strony okna jest dodatkowa dopłata ;D ... A dobra, oszczędzę sobie dalszych złośliwości...

Pomijając, że nadal tak naprawdę nie wiadomo co z biletami, w sensie czy każdy na własną rękę ma sobie rezerwować i jak niby ma być weryfikowane czy jestem wystarczająco kibicem Resovii żebym mógł sobie iść do wyznaczonego dla kibiców Resovii sektora ;)

D74 dla mnie ta rezerwacja u Ciebie o którą kiedyś prosiłem nadal aktualna jakby co :)

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Skra - Resovia w Atlas Arenie 30 XI
« Odpowiedź #23 dnia: Października 31, 2014, 15:45:35 pm »
Ta promocyjna specjalna oferta to jakaś kpina za 89 zł to nie zapełnią nawet jednego autobusu. Taką ceną nigdy nie przyciągną kibiców "nowych", którzy jeszcze nigdy nie byli na meczu wyjazdowym doliczcie 40 zł za bilet i wyjdzie 129 zł.
Ja mogę zabrać 4 osoby swoim autem cena 40 zł.

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Skra - Resovia w Atlas Arenie 30 XI
« Odpowiedź #24 dnia: Października 31, 2014, 15:51:15 pm »
Bądźmy konsekwentni. Jak Resovia wyceniła mecz z JW na 45 zł to było ok i argumenty, że popyt kształtuje cenę. A teraz jak Skra "wyceniła nas" na 40 zł to larum, że skok na kasę.

Ale chyba zgodzisz się, że to inne realia... Łatwiej jest znaleźć powiedzmy 500 osób (choć biletów na Podpromie jest chyba mniej, a kupujących bilety normalne, a nie ulgowe jeszcze mniej) skłonnych wydać 45 zł niż blisko 10 tysięcy osób (pojemność Atlas Areny w wikipedii - 10,4 tysiąca miejsc minus iluś tam kibiców ze Skry z karnetami, którzy pewnie wejdą za darmo albo taniej) skłonnych wydać 40 zł... Dla mnie ta cena jest ok, a czy organizatorzy dobrze oszacowali cenę w stosunku do popytu to przekonamy się 30 listopada :)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Skra - Resovia w Atlas Arenie 30 XI
« Odpowiedź #26 dnia: Października 31, 2014, 16:37:09 pm »
Ale chyba zgodzisz się, że to inne realia... Łatwiej jest znaleźć powiedzmy 500 osób (choć biletów na Podpromie jest chyba mniej, a kupujących bilety normalne, a nie ulgowe jeszcze mniej) skłonnych wydać 45 zł niż blisko 10 tysięcy osób (pojemność Atlas Areny w wikipedii - 10,4 tysiąca miejsc minus iluś tam kibiców ze Skry z karnetami, którzy pewnie wejdą za darmo albo taniej) skłonnych wydać 40 zł... Dla mnie ta cena jest ok, a czy organizatorzy dobrze oszacowali cenę w stosunku do popytu to przekonamy się 30 listopada :)

Filip dla mnie nie ma różnicy w realiach. Co, że wynajęli halę na 10,4 tys. ludzi mają sprzedawać bilety po 25 zł. A jakby był mecz w Bełchatowie, to bilety mogłyby kosztować 60zł, bo hala w Bełku jeszcze mniejsza od Podpromia. Nie kupuję tej argumentacji.

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Skra - Resovia w Atlas Arenie 30 XI
« Odpowiedź #27 dnia: Października 31, 2014, 16:58:49 pm »
Nie chodziło mi o kwestionowanie zasadności ceny - nie wiem czy na ten mecz cena jest za wysoka, czy za niska, mam nadzieję, że optymalna i będzie komplet... W opinii KChudza cena za wysoka, a Ty przywołałeś argument '500 miejsc' na Podpromiu i cenę 45zł do '10 tysięcy miejsc' i ceny 40 zł, niezbyt adekwatny w mojej opinii, tylko o to mi chodziło :)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Skra - Resovia w Atlas Arenie 30 XI
« Odpowiedź #28 dnia: Października 31, 2014, 17:17:12 pm »
Nie chodziło mi o kwestionowanie zasadności ceny - nie wiem czy na ten mecz cena jest za wysoka, czy za niska, mam nadzieję, że optymalna i będzie komplet... W opinii KChudza cena za wysoka, a Ty przywołałeś argument '500 miejsc' na Podpromiu i cenę 45zł do '10 tysięcy miejsc' i ceny 40 zł, niezbyt adekwatny w mojej opinii, tylko o to mi chodziło :)

Filip, dlaczego mam nie porównywać naszych cen z JW, do cen Skry na mecz z nami. Wynika z nich, że są o 5 zł tańsze. A, że Skra podjęła ryzyko i wynajęła halę na 10,5 tys. ludzi, cóż. Chcą zarobić na hicie. Przepraszam, a kto broni nam w lutym, wynająć halę w Krakowie na 15 tys. ludzi. 

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Skra - Resovia w Atlas Arenie 30 XI
« Odpowiedź #29 dnia: Października 31, 2014, 17:18:36 pm »
Zwykle wyjazd z KK do Bełchatowa kosztował 75 zł , tu nagle 130  :o Jakiś smród czuję  8)