Autor Wątek: Kontuzje :(  (Przeczytany 122969 razy)

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 378
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #110 dnia: Stycznia 21, 2010, 15:43:10 pm »
Cytuj
Łukasz Perłowski to ma na prawdę pecha. Już znalazł się w kręgu zainteresowań Castellaniego (wraz z Grześkiem Kosokiem), a tu już kolejna kontuzja. Mam nadzieję, że już w pełni zdrowy jest Bartek Gawryszewski.

co do Bartka Gawryszewskiego - tak uczestniczy na treningach podobnie z Iliciem (przynajmnije w ten poniedziałek oby panów widziałem na treningu) tylko że Ilić jeszcze nie biegał na pełnych obrotach ale w gierkach co było potrzebne rozegrnie na zmiane cwiczył raz on raz Kruk

mati2510

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #111 dnia: Stycznia 22, 2010, 22:45:01 pm »
A wiecie jak tam z Mikko i Akhremem?

sovik

  • Gość
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #112 dnia: Stycznia 22, 2010, 22:53:53 pm »
zagraja

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #113 dnia: Stycznia 23, 2010, 13:10:23 pm »
Alkowi nic nie jest. Taki szok po dostaniu taśmą dobrze mu zrobi i może zacznie lepiej grać hehe

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • D1
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #114 dnia: Lutego 21, 2010, 14:01:47 pm »
Dziwie się troche że przy tak dużych nakładach finansowych trzeba czekać z badaniem Mikiego do poniedziałku.Powinni zabrać go do Rudnej do szpitala św.Rodziny tam jest dobry sprzet i wszystko byłoby jasne już w sobote wieczór.
Na zdjęciu naszego najlepszego fotografa -5-  ;D Kosok pokazuje w którą stronę odkrecił noge więc mam nadzieje że Miko odkręcił do środka , jesli tak to mam nadzieje że rehabilitacja nie bedzie długo trwała.
Zauważyłem też że już spora grupa zawodników z czołówki gra w ochraniaczach.
Miko trzymamy za Ciebie kciuki , wracaj szybko do zdrowia.
PS
Jak ktoś bedzie miał jakieś info niech da znać

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #115 dnia: Lutego 21, 2010, 15:31:24 pm »
Ochraniacze to jedno, stabilizatory to drugie. Na dłuższą metę mogą wyrządzać więcej szkody niż pożytku, gdy się je nieumiejętnie stosuje. Oby Mikiemu nic wielkiego się nie stało, polegniemy niestety z Trentino bez niego.

Marko van Basten

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #116 dnia: Lutego 21, 2010, 16:10:37 pm »
Choć zawodnik ma stabilizator to i tak jest duże prawdopodobieństwo skręcenia.. one bardzo pomagają ale przy dużej sile nie wytrzymuję  :-\

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #117 dnia: Lutego 21, 2010, 19:57:48 pm »
Tak patrzyłem wczoraj, to tylko Alek ma stabilizatory.

em

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 338
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #118 dnia: Lutego 21, 2010, 20:41:26 pm »
Ochraniacze to jedno, stabilizatory to drugie. Na dłuższą metę mogą wyrządzać więcej szkody niż pożytku, gdy się je nieumiejętnie stosuje. Oby Mikiemu nic wielkiego się nie stało, polegniemy niestety z Trentino bez niego.

Niestety taka prawda. Cóż znaczy kontuzja Oivanena dla całej drużyny Resovii? Znaczy dużo. Na tyle dużo, żeby wysuwać takie wnioski jak ten powyżej. Zastanawia mnie jedno: jak daleko doszlibyśmy, gdyby nie było u nas Mikko?

LadyNolia

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 155
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #119 dnia: Lutego 21, 2010, 20:58:03 pm »
Nie możemy uzależniać wartości drużyny od jednego zawodnika. Mikko nie będzie u nas grał wiecznie. Być może odejdzie nawet w przyszłym sezonie. I co wtedy? Mamy spuścić głowy i znowu wrócić na nasze "ulubione" 5 miejsce albo jeszcze niżej?? NIE!! Obojętnie czy Mikko zagra w najbliższych meczach czy nie mam nadzieję, że chłopaki dadzą z siebie wszystko i chociaż powalczą z Trento, bo "galacticos" naprawdę nie są ostatnio tak galaktyczni za jakich się ich uważa.