Autor Wątek: Kontuzje :(  (Przeczytany 122967 razy)

tyszcz

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 166
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #160 dnia: Kwietnia 20, 2010, 16:14:54 pm »

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #161 dnia: Kwietnia 20, 2010, 18:54:57 pm »
Nie wiem czy bedzie sens, zeby wychodzil w piatek na parkiet.
Raczej nie.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087

Karolina3451

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 392
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #163 dnia: Maja 04, 2010, 15:14:09 pm »
Ciekawe czy z Zaksą zagra, czy go Głodzik zastapi...
Ech... Biedny Igła.

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #164 dnia: Maja 04, 2010, 17:24:57 pm »
Szkoda Igły. Mam nadzieję, że LŚ pokaże Danielowi, kto powinien być reprezentacyjnym Libero.
Może z ZAKSĄ zagra Głodzik, choć wątpię. Są to przecież dla nas najważniejsze mecze sezonu.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #165 dnia: Maja 04, 2010, 17:43:37 pm »
Mi się wydaje, że Igła zagra w meczach o brąz a kontuzje będzie leczył po zakończeniu sezonu.

dina

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 523
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #166 dnia: Maja 04, 2010, 18:37:56 pm »
Temat wątku brzmi: Kontuzje :(
Dyskusję o tym kto jest prawdziwym kibicem kto nie i o tym który mecz jest najważniejszym meczem sezonu proszę przenieść na pw! Forum to nie śmietnik i nie gg!
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #167 dnia: Maja 04, 2010, 20:23:46 pm »
Igła wymaga zabiegu, a nie złapał kontuzję - tak to rozumię... więc sezon spokojnie dogra a potem na zabieg.

gruby

  • Gość
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #168 dnia: Maja 05, 2010, 08:45:09 am »
  "Tym razem libero Resovii przegrał walkę z... kontuzją. - Lekarz kadry zgłosił mi, że Krzysiek ma kontuzję łąkotki. Prawdopodobnie potrzebna będzie artroskopia kolana. Miałem twardy orzech do zgryzienia, ale wybór dokonał się sam - mówi Castellani, który rozmawiał z siatkarzem Resovii. - ?Igła" deklaruje, że będzie gotowy do gry po wyleczeniu kontuzji - mówi Argentyńczyk. Potwierdza to Ignaczak. - Nie obraziłem się na reprezentację. Lekarz kadry po obejrzeniu wyników badań stwierdził, że prawdopodobnie potrzebny będzie zabieg. Nie cieszę się z tego, bo nie lubię być krojony. Odnoszę wrażenie, że ten sezon jest jednym z najlepszych w moim życiu i mam nadzieję, że po zabiegu wrócę do dyspozycji, którą prezentowałem w końcówce ligi - mówi siatkarz."
http://www.reprezentacja.net/siatkowka/aktualnosci/26991

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #169 dnia: Maja 29, 2010, 10:17:42 am »
Czy może mi ktoś wyjaśnić: na czym polega kontuzja IGŁY??? Słyszę głosy, wypowiedzi, wątpiące w tą rewelację m.in.Pan Nowożeniuk w swoim artykule. Czy aby to nie było tylko uprzedzenie trenera kadry do Krzyśka? Bo sezon miał jeden z najlepszych i o jego zaletach nie trzeba mówić. Jest to dosyć dziwne postępowanie Pana Castellaniego.