Autor Wątek: Kontuzje :(  (Przeczytany 122981 razy)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #200 dnia: Stycznia 11, 2011, 21:34:00 pm »
Ivan jest już po zabiegu czeka go kilkutygodniowa przerwa, rehabilitacja potrwa do miesiąca czasu, ale na razie trudno określić ile dokładnie. Na najbliższe mecze powołany został Tomek Kowalski, poleciał on dziś z Resovią do Niemiec. Tomek od jakiegoś czasu trenuje już z pierwszym zespołem, a na parkietach Młodej Ligii radzi sobie świetnie. No ale mimo wszystko myślę, że nie będzie musiał zmieniać Baranka.
Boje się jedynie o Młodą Resovię bo przed nimi decydujące mecze. Mam nadzieje, że nieobecność Tomka nie odbije się źle na drużynie, a Kamil Durski godnie go zastąpi ;)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #201 dnia: Stycznia 12, 2011, 00:10:06 am »
Z całym szacunkiem dla sukcesów w ML, ale te rozgrywki nie są celem samym w sobie. Pierwsza drużyna jest ponad wszystkie inne.
Bardzo cenię Tomka Kowalskiego. Uważam, że ma spore umiejętności (dokładność) i doskonały wpływ na młodą Resovię. Wystawia/rozgrywa inaczej niż Baranek. O ile w grze z Matejem mogłyby być kłopoty, o tyle parę dokładnych "świec" do Georga dałoby pewnie niezły efekt. Nie oczekuję, że Tomek pojawi się na parkiecie, ale gdyby był taki mus, pewnie nie musielibyśmy się za niego wstydzić. Myślę, że w niedalekiej przyszłości będzie z niego "kawał sypacza".
Ale cały mecz zagra Michał. Tak powinno być!
A o żadnym zmęczeniu przy grze środa-sobota nie może być mowy. Tylko zajechanie Alka kilkudziesięcioma atakami w Kielcach, w przeddzień meczu ze Skrą było bezsensowne. On jeden miał prawo do zmęczenia i jemu jednemu "stan zmęczenia" można było wybaczyć.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #202 dnia: Stycznia 12, 2011, 13:41:36 pm »
Znając Ljubo, to jak nawet będzie potrzeba, to zmiany nie będzie, bo nie odważy się wpuścić młodego.
A co do Tomka, to widać, że trenuje z pierwszą Resovią, bo na ostatnim meczu M+L to w Rzeszowie to chyba z pięć piłek poszło na środek :P :P Czyżby TTT już go ogarnęła ?? :P :) ;D

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #203 dnia: Stycznia 12, 2011, 13:50:07 pm »
A co do Tomka, to widać, że trenuje z pierwszą Resovią, bo na ostatnim meczu M+L to w Rzeszowie to chyba z pięć piłek poszło na środek :P :P Czyżby TTT już go ogarnęła ?? :P :) ;D
Rozgrywającego rozlicza się z dokładności i jaki blok będzie miał atakujący. Można grać mało środkiem, a i tak większość ataków będzie na pojedynczym albo lotnym bloku i takie rozegranie jest bardzo dobre. Gra środkiem to tylko jeden z elementów, a nie wyznacznik rozegrania.

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #204 dnia: Stycznia 12, 2011, 14:00:51 pm »
Mnie nie chodzi o to, że Tomek jest słaby, bo nic takiego nie napisałem, tylko, że gra mało środkiem i można się domyślać, kto za tym stoi

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #205 dnia: Stycznia 12, 2011, 14:38:49 pm »
Mnie nie chodzi o to, że Tomek jest słaby, bo nic takiego nie napisałem, tylko, że gra mało środkiem i można się domyślać, kto za tym stoi

Chyba nie sądzisz, że Ljubo Travica? Trenerem młodych jest Artur Łoza, a nie Ljubo ;)

Rozmywamy temat...

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #206 dnia: Stycznia 12, 2011, 16:17:15 pm »
Tak Kasiu masz rację, ale niektórzy młodzi( Głód, Długosz, Peszko i teraz także Kowalski) trenują z pierwszym zespołem, a w młodym grają tylko mecze;-) Trener Łoza nie koncentruje się na założeniach taktycznych ale raczej polega na indywidualnych umiejętnościach zawodników

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #207 dnia: Marca 16, 2011, 15:10:33 pm »
Witam! Jeżeli ktoś będzie miał informacje na temat zdrowia Alka, to prosze pisać.
W Radio Rzeszów o 15.05 mówili, że przechodzi właśnie badania, ale nie wygląda to dobrze.

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #208 dnia: Marca 16, 2011, 15:38:56 pm »
ma duże problemy z ruchem lewego kolana do środka (jakby z nóg zrobić X) szczgółowa diagnoza ma być jutro rano ale Alek wyglądał na załamanego boi się że to już koniec gry w tym sezonie

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #209 dnia: Marca 16, 2011, 15:49:29 pm »
Ku#$a.
Przez cały sezon zdrowy i ani jednego meczu opuszczonego, 100% rozegranych meczów, a tu taki pech :/