Autor Wątek: Kontuzje :(  (Przeczytany 122977 razy)

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #260 dnia: Marca 27, 2011, 20:07:11 pm »
Niestety bardzo prawdopodobne że do końca sezonu bez Jurka a i Alek bardzo niepewny jest , może pokażemy charakter >:(

tyszcz

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 166
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #261 dnia: Marca 27, 2011, 20:10:54 pm »
Niestety bardzo prawdopodobne że do końca sezonu bez Jurka a i Alek bardzo niepewny jest

Alek coś około 2 tygodnie jeszcze, a Jurek coś mówią, że będzie tak jak piszesz ale poczekajmy jeszcze.

hehe321

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 348
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #262 dnia: Marca 27, 2011, 20:46:11 pm »
Alek coś około 2 tygodnie jeszcze, a Jurek coś mówią, że będzie tak jak piszesz ale poczekajmy jeszcze.
No to jestesmy w dv.ie.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #263 dnia: Marca 27, 2011, 21:10:55 pm »
Coś długo nie ma tłumaczenia z niemieckiego wyników badań, czyli nie ma dobrych wieści. Tak jak przedmówcy, dowiedziałem się,że chyba do końca sezonu musimy grać bez Georga, chyba że on sam zdecyduje, że chce pomóc drużynie, ale to za duże ryzyko. Półfinał bez niego będzie bardzo ciężki, ale jeśli zagramy tak jak w Kędzierzynie, a zaksa tak samo, to przy odrobinie szczęścia można z nimi wygrać. Jurek wracaj do zdrowia, bo przyszły sezon, to walka o LM.

Maryś9088

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #264 dnia: Marca 27, 2011, 21:34:41 pm »
Witam wszystkich. Chciałem się wypowiedzieć na temat tych kontuzji w zespole. Podobno Akhrem miał we wtorek (gdzieś o tym czytałem) przejść badania i wtedy wrócić do treningów czyli co najmniej na trzeci mecz w kędzierzynie powinien być gotowy. Skąd info że jeszcze dwa tygodnie przerwy? Grozer powinien już wrócić do Rzeszowa na początku tygodnia nie? Ale jeśli jego mięsień znacznie osłabł to odbudowanie go potrwa trochę. Lozano też nie życzy sobie żeby Georg grał w tym sezonie >:( Mam nadzieję że przynajmniej na mecze w Kędzierzynie ktoś z tej dwójki wróci!

rayan11

  • Gość
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #265 dnia: Marca 27, 2011, 21:54:34 pm »
Jak dla mnie profesjonalny klub dał dv ...py. Dlaczego my się na to zgodziliśmy? Dlaczego do Niemiec? Dlaczego od razu nie wysłaliśmy Jurka do Włoch ? I to nie teraz tylko, kiedy pojawiły się pierwsze objawy, albo te objawy się nasiliły? Były prawie 3 tygodnie przerwy, a my na co liczyliśmy ? Na cud. Niestety cud się nie zdarzył. No gratuluję. To teraz niektórzy będą mieli niezłe alibi. Czyżby sezon dla naszej drużyny się skończył ( mentalnie).

pig on the wing

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 209
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #266 dnia: Marca 27, 2011, 21:57:02 pm »
chyba że on sam zdecyduje, że chce pomóc drużynie, ale to za duże ryzyko.
Zgadzam sie. Wykonywanie takiej ilosci atakow przy slabo ukrwionej, zimnej rece byloby nierozsadne.
Jestesmy w sytuacji, w ktorej moze narodzic sie legenda ktoregos z naszych mlodych wilkow. Trzymajmy kciuki, zeby Ljubo za bardzo nie przeszkadzal  ;)

nik@

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #267 dnia: Marca 27, 2011, 23:42:34 pm »
http://www.plusliga.pl/news/id/3912


Nie ukrywamy, że jesteśmy przygotowani na czarny scenariusz, czyli absencję naszego zawodnika do końca sezonu. Teraz najważniejsze jest jednak to żeby pomóc mu wrócić do zdrowia - kończy wiceprezes Asseco Resovii.

Ciekawe co to znaczy, że są przygotowani na czarny scenariusz bo o przygotowanie mentalne to raczej nie chodzi...

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #268 dnia: Marca 28, 2011, 00:36:10 am »
Jęśli sprawdzi się ten czarny scenarjusz i Grozer nie zagra w półfinałech z ZAKSĄ i potem a Alek po takiej przerwie w formie na pewno nie będzie a do tego dołączy na ostatnie mecze z Kędzierzynem to boję się, żę Travica zostanie gdyż powie, że 2 największe armaty nieszczęśliwie  wypadły i dadzą mu kolejną szansę na przyszły rok. Módlmy się aby Grozer wrócił (ja myślę, że będzie sam chciał grać chociaż w półfinałach) bo brąz nie daje LM a oczekiwania i praca zespołu przez cały rozmienimy na drobne. Będzie wielki niedosyt. Ktoś tym zespołem zarządza, były 2 tyg przerwy... i co?...Grozer w domu siedział i trenował zamiast się leczyć! Inną drogą wyszła strategia Travicy z całego sezonu, gramy albo Alkiem albo Grozerem, do bólu, do bólu, do kontuzji bez zmian. I zaczyna się nerwówka, czekanie na wyniki, niepewność... a mogliśmy spokojnie przygotowywać się na ZAKSE. No, ale ryba psuje się od głowy Panie Travica, tutaj nie ma przypadku, tutaj wszystko to konsekwencja wcześniejszych decyzji. Oby ich doprowadzili do urzyteczności bo bez Grozera i Achrema zaczynam się obawiac o wynik półfianału a jeszcze parę tygodni temu byłem spokojny o nasz finał.

Toms

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 609
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #269 dnia: Marca 28, 2011, 08:34:08 am »
Jak dla mnie profesjonalny klub dał dv ...py. Dlaczego my się na to zgodziliśmy? Dlaczego do Niemiec? Dlaczego od razu nie wysłaliśmy Jurka do Włoch ? I to nie teraz tylko, kiedy pojawiły się pierwsze objawy, albo te objawy się nasiliły? Były prawie 3 tygodnie przerwy, a my na co liczyliśmy ? Na cud. Niestety cud się nie zdarzył. No gratuluję. To teraz niektórzy będą mieli niezłe alibi. Czyżby sezon dla naszej drużyny się skończył ( mentalnie).

Właściwie nic dodać, nic ująć... może poza ostatnim zdaniem.
Ale jest cień nadziei, Liubo musi teraz odnaleźć drugiego atakującego w składzie (nie gorszego od Józka).
Ekstremalne sytuacje przyspieszają myslenie i decyzje. Może wypali.