Autor Wątek: Kontuzje :(  (Przeczytany 122973 razy)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #270 dnia: Marca 28, 2011, 10:41:15 am »
Tylko gdzie ma go odnaleźć...
Jeśli chodzi o młodych, to Długosz według mnie lepiej się sprawuje jako przyjmujący


A tak na przyszłość warto się zainteresować taka młodą postacią jak Szymon Romać z juniorów Czarnych Radom. Niezwykle utalentowany atakujący i ma niemiłosiernie mocną i regularną zagrywkę.

rayan11

  • Gość
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #271 dnia: Marca 28, 2011, 12:36:15 pm »


A tak na przyszłość warto się zainteresować taka młodą postacią jak Szymon Romać z juniorów Czarnych Radom. Niezwykle utalentowany atakujący i ma niemiłosiernie mocną i regularną zagrywkę.
Kasja po co? Ten chłopak musi grać, a nie stać w kwadracie i klaskać (o ile by się załapał do tego kwadratu).  ;) Poza tym nasz trener jest specjalistą od floatów, On nawet Jurkowej zagrywce dał rady  8).

kolos

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 188
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #272 dnia: Marca 28, 2011, 13:38:51 pm »
Jak dla mnie w momencie, kiedy Józkowi nie idzie należałoby przesunąć Busza na atak. Tam zaczynał swoją karierę i w obecnej formie powinien sobie spokojnie poradzić.

sovik

  • Gość
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #273 dnia: Marca 28, 2011, 13:52:50 pm »
Popieram, a na przyjęciu skorzystać z usług Peszki lub Długosza. Ale to nie nasz Ljubo. On będzie dorzynał kurę, która miała znieść złote jajo...
Cały czas mam nadzieję, że Jurek wróci na mecze z Zaksą ;(

janusz

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #274 dnia: Marca 28, 2011, 13:56:52 pm »
wy widzieliscie moze jak Peszko z Dlugoszem graja? przeciez oni sobie nie poradza w PLS, jakby byli tacy swietni jak mowicie to by grali.

sovik

  • Gość
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #275 dnia: Marca 28, 2011, 14:01:05 pm »
Widziałem obu w dwóch meczach Młodej Ligi, przeciw Skrze i badajże Olsztynowi - radzili sobie przyzwoicie - Peszko pewne przyjęcie, niezły atak, Długosz nie gorzej. A jak zagraliby w PlusLidze nie dowiemy się, jak nie zagrają.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #276 dnia: Marca 28, 2011, 14:07:43 pm »
Ktos dal przyslowiowej du..y, albo zawodnik albo sztab. Bo skoro wiedzial zawodnik i czul mrowienie w okolocach grudnia to chyba nie ukrywal tego przed sztabem, i ci powinni zareagowac. Wtedy byl czas i mozliwosci.

Teraz warto pogmerac w przepisach i poszukac kogos kogo mozna(o ile mozna) wypozyczyc, lub zakontraktowac do konca zespolu. Jakiegos zawodnika ktory moze uratowac sezon.

Wszystko jest zle, jurek chory, ljubo ma wymowke :/

sovik

  • Gość
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #277 dnia: Marca 28, 2011, 14:43:06 pm »
Pożyczmy Gaspariniego z JW

Maryś9088

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #278 dnia: Marca 28, 2011, 15:09:01 pm »
Teraz wszystko zależy od Oliega! On musi wrócić inaczej po finale.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #279 dnia: Marca 28, 2011, 15:09:44 pm »
A ja na początku sezonu pisałam już o tym że Ljubo zajedzie Grozera i Alka ale oczywiście wielcy znawcy z tego forum pukali się w czoło. Kto miał rację? No właśnie, ale nie o to chodzi. Mecz ze Skrą, mecz o pietruszkę ale oczywiście Grozer MUSIAŁ wyjść w 6 pytam się po co? Te 30/40 ataków na pewno mu nie pomogło. Dlaczego trener uparł się na grę jednym zawodnikiem? Sami widzimy do czego musiało dojść żeby szansę otrzymał Józefacki czy Buszek.
Teraz to nie ma co się łudzić na złoto, trzeba się modlić o finał bo jak Zaksa z profesorem Zagumnym da do pieca to będziemy walczyć najprawdopodobniej z Medalikami (nie daj Boże) Skrą o brąz.
Ljubo znajdzie sobie kolejne wymówki,już to widzę 'bo nie było 2 armat, bo zupa była za słona' i zostanie na stanowisku bez względu na to które miejsce klub zajmie.