Autor Wątek: Kontuzje :(  (Przeczytany 122967 razy)

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #340 dnia: Marca 31, 2011, 20:05:20 pm »
Też czytałem kiedyś że Lozano w tym roku daje mu wolne... ale mógł też dostać powołanie na takiej zasadzie jak Wlazły, Winiarski, Zagumny - może zagrają, a może nie.

rayan11

  • Gość
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #341 dnia: Marca 31, 2011, 20:08:48 pm »
pk nie sądzę, żeby Lozano blokował sobie miejsce zawodnikiem, z którego nie będzie mógł skorzystać.

hehe321

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 348
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #342 dnia: Marca 31, 2011, 20:12:20 pm »
Też czytałem kiedyś że Lozano w tym roku daje mu wolne... ale mógł też dostać powołanie na takiej zasadzie jak Wlazły, Winiarski, Zagumny - może zagrają, a może nie.

oni nie dostali powolania tylko sa na liscie rezerwowych. a listy rezerwowych nie ma u niemców podanej więc wątpliwe jest to :)
czyli wychodzi, że ktosm tu leci w bambuko ;o

rayan11

  • Gość
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #343 dnia: Marca 31, 2011, 20:19:18 pm »
Sami sobie jesteśmy winni, gdyby klub podjął wszelkie działania w kierunku zdiagnozowania i wyleczenia Jurka to dzisiaj nasz bombardier spędzałby sen z oczu Stelmachowi i Jego chłopakom, a tak to nowa rzeszowska drużyna spędza sen z oczu, ale .. nam samym. 

thelion

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 159
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #344 dnia: Marca 31, 2011, 23:18:02 pm »
Sami sobie jesteśmy winni, gdyby klub podjął wszelkie działania w kierunku zdiagnozowania i wyleczenia Jurka to dzisiaj nasz bombardier spędzałby sen z oczu Stelmachowi i Jego chłopakom, a tak to nowa rzeszowska drużyna spędza sen z oczu, ale .. nam samym. 
Ryan siejesz populizm niczym za najlepszych swoich czasów Andrzej L. Gdybym ja znał numery najbliższego totka, to bym je skreślił.
Przecież każdego z zawodników coś boli na przestrzeni sezonu, coś drętwieje, ma mrowienia itp. To są zawodowcy, ich organizmy są eksploatowane na maxa. Gdyby wcześniejsze symptomy jednoznacznie wskazywały na tak poważny problem, jestem pewien że nikt nie siedziałby z założonymi rękami i nie czekałby na play-offy.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #345 dnia: Marca 31, 2011, 23:58:20 pm »
Może Lozano liczy na finał? A do tego czasu Grozer może być gotowy

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #346 dnia: Kwietnia 01, 2011, 07:15:32 am »
Sami sobie jesteśmy winni, gdyby klub podjął wszelkie działania w kierunku zdiagnozowania i wyleczenia Jurka to dzisiaj nasz bombardier spędzałby sen z oczu Stelmachowi i Jego chłopakom, a tak to nowa rzeszowska drużyna spędza sen z oczu, ale .. nam samym. 
Grozer przyznał sie do bólu i problemu 3 tygodnie przed wyjazdem (wysłaniem go) do Niemiec. W klubie nic o jego dolegliwosciach nie wiedzieli.
Jak nie znasz sytuacji to nie siej fermentu >:(

rayan11

  • Gość
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #347 dnia: Kwietnia 01, 2011, 07:59:20 am »
Grozer przyznał sie do bólu i problemu 3 tygodnie przed wyjazdem (wysłaniem go) do Niemiec. W klubie nic o jego dolegliwosciach nie wiedzieli.
Jak nie znasz sytuacji to nie siej fermentu >:(
Tak się składa, że byłem świadkiem na długo przed  meczem z Treviso jak po jednym z meczów robili okłady z lodu na prawy bark Jurka. Tę sytuację  zapamiętałem, bo się trochę przeraziłem. O ile mnie pamięć nie myli to mecz z Sisleyem rozegraliśmy troszkę dłużej jak 3 tygodnie przed wyjazdem Dżordża do Niemiec.
Jeżeli kolega zna dokładną faktografię choroby Jurka oraz działań naszego klubu to bardzo proszę o podzielenie się z nią na forum. Może to przekona takich  populistów jak ja, że nie daliśmy ciała i zostało zrobione wszystko, aby Jurek był sprawny na play-offy.
Z tego co moi przedmówca raczy pisać, wynika, że to Gyorgy dał ciała i zachował się jak amator, bo przyznał się, że ma kłopoty , ale było za późno.  >:( A może Jurek siedział cicho z tą kontuzją, aby podpisać lukratywny kontrakt z Resovią.  :-\
Przyjmując nawet kolegi punkt widzenia o braku odpowiedzialności Dżordża i przyznaniu się o problemie 3 tygodnie przed wyjazdem do Niemiec dlaczego nie podjęliśmy działań zmierzających do wysłania naszego bombardiera do Włoch. Tylko czekaliśmy, pytam się na co?

Thelion, KChudz, możecie być rzecznikami propagandy ups sorry rzecznikami obrony koncepcji o awansie do FF PCEV, którego nie było. ;)      
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2011, 08:28:59 am wysłana przez rayan11 »

thelion

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 159
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #348 dnia: Kwietnia 01, 2011, 08:38:08 am »
Tak się składa, że byłem świadkiem na długo przed  meczem z Treviso jak po jednym z meczów robili okłady z lodu na prawy bark Jurka. Tę sytuację  zapamiętałem, bo się trochę przeraziłem. O ile mnie pamięć nie myli to mecz z Sisleyem rozegraliśmy troszkę dłużej jak 3 tygodnie przed wyjazdem Dżordża do Niemiec.
Wielokrotnie widziałem okładanie lodem różnych zawodników i w ogromnej większości przypadków nie kończyło się to długotrwałą kontuzją.
Jeżeli kolega zna dokładną faktografię choroby Jurka oraz działań naszego klubu to bardzo proszę o podzielenie się z nią na forum. Może to przekona takich  populistów jak ja, że nie daliśmy ciała i zostało zrobione wszystko, aby Jurek był sprawny na play-offy.
To ty wyrażasz się w sposób, jakbyś znał dokładny przebieg choroby u Jurka i oskarżasz klub o zaniedbania. Ja wyrażam jedynie wątpliwość w lekkomyślne postępowanie klubu.
Z tego co moi przedmówcy raczą pisać, wynika, że to Gyorgy dał ciała i zachował się jak amator, bo przyznał się, że ma kłopoty , ale było za późno.  >:( A może Jurek siedział cicho z tą kontuzją, aby podpisać lukratywny kontrakt z Resovią.
A może po prostu pierwsze symptomy nie wskazywały na tak poważne dolegliwości. Pięknie rzucasz oskarżenia na prawo i lewo. To na klub, to na Jurka. 
Thelion, KChudz, możecie być rzecznikami propagandy ups sorry rzecznikami obrony koncepcji o awansie do FF PCEV, którego nie było. ;)
Jeszcze raz powtórzę, to ty rzucasz bezpodstawne oskarżenia, przeciwko temu protestuję. Wskaż na moje wypowiedzi dot. FF PCEV będące propagandą.

Grembi

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 217
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #349 dnia: Kwietnia 01, 2011, 09:15:19 am »
Grozer przyznał sie do bólu i problemu 3 tygodnie przed wyjazdem (wysłaniem go) do Niemiec. W klubie nic o jego dolegliwosciach nie wiedzieli.
Jak nie znasz sytuacji to nie siej fermentu >:(

No tu się grubo mylisz. Już po pierwszym meczu z Zaksą u nas, po meczu Gyorgy miał na barku okłady z lodu i od tego meczu już to było regularnie.