Autor Wątek: Kontuzje :(  (Przeczytany 122969 razy)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #360 dnia: Kwietnia 01, 2011, 17:15:32 pm »
rayan11; i tu się z Tobą zgadzam. Jutro i pojutrze dajemy z siebie wszystko. Bądźmy 7 zawodnikiem, bo największym skarbem jest RESOVIA!!!

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #361 dnia: Kwietnia 01, 2011, 17:43:04 pm »
W 100 % zgadzam się z 'rayan11'.
Grozer skarżył się na pewne dolegliwości w listopadzie. Od tamtego momentu minęło sporo czasu a poprawy nie było do tego Grozer grał non stop,bez chwili przerwy. Grozer to Resovia, Resovia to Grozer. Znowu uzależniliśmy grę klubu od jednego zawodnika bez którego idzie jak po grudzie. Mógł grać to grał-problemu nie ma i tu jest pies pogrzebany. problemy krążeniowe to nie przeziębienie czy zwichnięcie, to poważna choroba i nie taka prosta w diagnozie. Jakiś doktorek pewnie uznał że to zapalenie mięśnia i dawał mu maści przeciwzapalne. Skoro boli to znaczy ze albo coś jest niedoleczone albo lekarz postawił niewłaściwą diagnozę. Kiedy ten stan utrzymuje się długo to naprawdę nie jest dobrze.
Trzeba było się Grozerem zająć jak 2 miejsce mieliśmy zagwarantowane-Skry dogonić się nie dało, a Zaksa nie była dla nas wielkim zagrożeniem.

To tak jakby iść do lekarza z bolącą głową a ten mówi ci że to ze stresu i daje jakieś pastylki uspokajające. Łepetyna dalej cię boli a on stwierdza że to migrena i znów cię faszeruje. Po kilku tygodniach głowa cię wciąż boli, dodatkowo zaczynasz wymiotować. No ale doktorek stwierdza że rzygasz bo się czymś zatrułeś a głowa boli podczas takiej choroby. w ciągu następnych kilku dni pogarsza ci się widzenie, masz zawroty głowy, w końcu udaje ci się ubłagać lekarza o tomografię komputerową. badanie nic nie wykazuje a lekarz twój ból lekceważy, myśli nawet że symulujesz albo masz on  podłoże psychiczne i każe ci się skonsultować z psychiatrą. W końcu z bólu nie wytrzymujesz i trafiasz na pogotowie. Neurolog kieruje cię na rezonans magnetyczny(badanie bardziej szczegółowe niż tomografia) i diagnoza brzmi jak wyrok-guz mózgu. Wczesne wykrycie dałoby ci jakieś szanse ale teraz jest już za późno.

Rozumiesz teraz?
Jeśli boli to znaczy że nie jest w porządku i coś się dzieje. Czas i sposób leczenia mają duży wpływ na ostateczne rezultaty. Jedno badanie nie wystarczy,potrzebne są badania szczegółowe.
Grozer póki stał na nogach i mógł pomachać ręką grał bo przecież każdego siatkarza coś boli. Tylko że ten ból ma zawsze jakieś podłoże a organizm daje ci znać że coś jest nie tak. Nie wiem co za lekarz diagnozował Grozera, ale przy przewlekłym bólu Grozer grać nie powinien.
Drętwienie palców i mrowienie wskazują na problemy nerwowe albo problemy z krążeniem. Wystarczyło zrobić odpowiednie badania a Grozer nie męczyłby się tyle czasu.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #362 dnia: Kwietnia 01, 2011, 17:51:51 pm »
Linka 18; Skończyliśmy temat Grozera. Jutro spotykamy się na meczu, pojutrze też i jesteśmy z Naszę Kochaną RESOVIĄ. I nic nie jest ważne, tylko pomóc drużynie. Kibicujemy ile mamy sił, tak jak zachęcali nas IGŁA i Józek, a nawet na stojąco.
Nie idziemy zobaczyć gwiazdy(typu Zagumny)i piszczeć, ale kibicować!
ZAKSA od czwartku jest w Rzeszowie i chcą wygrać 2 mecze. Musimy pokazać, co znaczy RESOVIA!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2011, 17:54:45 pm wysłana przez MarianG »

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #363 dnia: Kwietnia 01, 2011, 18:02:00 pm »
Marian
Nie chodzę na mecze Resovii po to by piszczeć na widok Zagumnego, Gaspariniego czy Kurka więc nie musisz mi o tym przypominać. Trzeba zrobić na hali piekło i to dosłownie-hałas co by nasza drużyna spięła tyłki i walczyła do ostatniej piłki dla tych którzy w nich wierzą. Oby tak było.

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #364 dnia: Kwietnia 04, 2011, 08:21:25 am »
wczoraj na meczu rozmawiałem z człowiekiem z kręgów medycznych - powiedział że Grozer po udrożnieniu i wizycie w klinice włoskiej nie dostał bezwzględnego zakazu gry ciekaw jestem czy ktoś z was też ma podobne info ... chciałbym zobaczyć minę Stelmacha w KK który zobaczył by Dżordza na rozgrzewce  8) nawet jakby miał siedzieć na ławce stan osrania Ruciaka  i spólki byłby niezły , po pierwszym meczu u nas byli tacy siebie pewni po wczorajszym ta pewność już uciekła ...

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #365 dnia: Kwietnia 04, 2011, 09:14:54 am »
Grozer dostaje (dostawał) silne leki rozrzedzające krew, nie wiem ile trwa kuracja ale myślę że po jej skończeniu musi kilka dni pauzować, bo zamiast siniaka po zderzeniu z kolegą może mieć jakiś krwotok wewnętrzny.
Nie jestem lekarzem, nie wiem jakie leki dostał Dżordż, ale zwykły zawałowiec biorący standardowe leki rozrzedzające krew; przed byle zabiegiem musi na tydzień przestać je przyjmować... więc obecność naszego atakująca na ZAKSIE wydaje mi się zbytnim optymizmem... ale pożyjemy zobaczymy.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #366 dnia: Kwietnia 04, 2011, 09:25:20 am »
...a ja bym sobie życzył, żeby Dżordż miał po powrocie tak regularną zagrywkę, jak wczoraj Józek...
Trochę dziwnie podchodzicie do tematu. Mamy dobrego zmiennika, któremu zwyczajnie brakowało gry...tej meczowej gry. Mam nadzieję, że niedowiarków Józek wczoraj przekonał. Z nim damy radę ZAKSie. A ci, którzy pisali jeszcze niedawno o poziomie Tomka nie kwalifikującym Go do +L powinni po prostu przeprosić!

iglax

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 361
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #367 dnia: Kwietnia 04, 2011, 10:11:51 am »
alex - nie zrobią tego, ale niestety wrócą jak Tomkowi nie wyjdzie jeden mecz...
teraz na "tapecie" jest Matej
wk...jące już jest to, że wielu z nas chętniej sięga po klawiaturę jak trzeba komuś dowalić i z lubością opisujemy jak to słabo zagrał, jakie błędy i od razu stwierdzamy, że to niewypał trasferowy, że szkoda takiej kasy, itp., itd.
szkoda, że mniej nas tutaj jak jest się z czego cieszyć i za co pochwalić drużynę i poszczególnych zawodników
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2011, 10:59:09 am wysłana przez iglax »

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #368 dnia: Kwietnia 04, 2011, 10:52:07 am »
To może jako podsumowanie (a i na uspokojenie atmosfery) zacytuję złotą myśl naszego trenera, wygłoszoną w czasie sobotniego tie break-a:
"Spokojno, każdy pomoże, ile może i do końca...."
:)

I dodatkowo:
".. A niewykluczone też, że kolegom pomoże Georg Grozer. Po konsultacjach, które zawodnik miał we Włoszech, pojawił się bowiem cień nadziei, że niemiecki atakujący wróci jeszcze do gry w tym sezonie. Ale decyzja o tym zapadnie w najbliższych dniach."
http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,9369949,Remis_w_polfinale_PlusLigi.html
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2011, 11:29:08 am wysłana przez Why »

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #369 dnia: Kwietnia 04, 2011, 11:29:43 am »
A ci, którzy pisali jeszcze niedawno o poziomie Tomka nie kwalifikującym Go do +L powinni po prostu przeprosić!
AMEN!!!! PO TYSIĄCKROĆ AMEN!! A ja dodam jeszcze tylko od siebie: "Szanowni Państwo, proszę się odp...... od Mateja". To On - Człowiek od Czarnej Roboty - przy wydatnej współudziale innych poprowadzi nas do FINAŁU +L. Wczoraj jak zobaczyłem wk..... Mateja na siebie i kopiącego jakiś przedmio na przerwie technicznej to wiedziałem że będzie dobrze.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2011, 11:32:41 am wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)