Autor Wątek: Kontuzje :(  (Przeczytany 122962 razy)

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #370 dnia: Kwietnia 04, 2011, 11:47:13 am »
wczoraj na meczu rozmawiałem z człowiekiem z kręgów medycznych - powiedział że Grozer po udrożnieniu i wizycie w klinice włoskiej nie dostał bezwzględnego zakazu gry ciekaw jestem czy ktoś z was też ma podobne info ... chciałbym zobaczyć minę Stelmacha w KK który zobaczył by Dżordza na rozgrzewce  8) nawet jakby miał siedzieć na ławce stan osrania Ruciaka  i spólki byłby niezły , po pierwszym meczu u nas byli tacy siebie pewni po wczorajszym ta pewność już uciekła ...
Mam takie same info. Decyzja o graniu zależy od Grozera. Mógłby grać nawet w piątek w KK ;D

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #371 dnia: Kwietnia 04, 2011, 11:51:59 am »
KChudz; grać jak grać, ale postraszyć z kwadratu.

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #372 dnia: Kwietnia 04, 2011, 12:09:08 pm »
włiaśnie o to mi chodzi postraszyć :D nawet dla Józka to dobre jest żeby odciążyć go psychicznie jakby nie szło !!

iglax

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 361
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #373 dnia: Kwietnia 04, 2011, 12:24:22 pm »
no super - Jurek nawet w kwadracie powinien dużo wnieść do oblicza drużyny... :)
ale tej dobrej wiadomości towarzyszy jedna obawa, której na imie Ljubo...

hehe321

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 348
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #374 dnia: Kwietnia 04, 2011, 12:38:10 pm »
Jesli Dzordz wroci to i linka sie zacznie bac o swoja pasieke : ddd

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #375 dnia: Kwietnia 04, 2011, 14:07:48 pm »
Ja tam bardzo bym sobie życzyła aby Grozer wrócił do gry bo:
Po 1 szanuje tego zawodnika i lubię oglądać go w akcji.
Po 2 wolę żeby ekipy ze sobą rywalizujące były w optymalnych składach wszak wtedy smak zwycięstwa inny i na nic tłumaczenia-a bo tamtego nie było itp
Po 3 lubię pojedynki Wlazły-Grozer
Po 4 Grozer ma w sobie życie,energie a to zawsze dodatkowy smaczek

Także życzę Grozerowi zdrowia i szybkiego powrotu do drużyny.

hehe321

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 348
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #376 dnia: Kwietnia 04, 2011, 14:47:08 pm »
Ja tam bardzo bym sobie życzyła aby Grozer wrócił do gry bo:
Po 1 szanuje tego zawodnika i lubię oglądać go w akcji.
Po 2 wolę żeby ekipy ze sobą rywalizujące były w optymalnych składach wszak wtedy smak zwycięstwa inny i na nic tłumaczenia-a bo tamtego nie było itp
Po 3 lubię pojedynki Wlazły-Grozer
Po 4 Grozer ma w sobie życie,energie a to zawsze dodatkowy smaczek

Także życzę Grozerowi zdrowia i szybkiego powrotu do drużyny.
o.O element zaskoczenia :d

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #377 dnia: Kwietnia 04, 2011, 14:52:21 pm »
AMEN!!!! PO TYSIĄCKROĆ AMEN!! A ja dodam jeszcze tylko od siebie: "Szanowni Państwo, proszę się odp...... od Mateja". To On - Człowiek od Czarnej Roboty - przy wydatnej współudziale innych poprowadzi nas do FINAŁU +L. Wczoraj jak zobaczyłem wk..... Mateja na siebie i kopiącego jakiś przedmio na przerwie technicznej to wiedziałem że będzie dobrze.
Zastanawialiśmy się, najpierw jak zaklnął pod siatką, po jakiemu to było, ale wyszło że włoski.
Potem, czy nie na Baranka czasem, ale jak mało nie rozwalił krzesełka, to stwierdziliśmy, że na siebie... I takiego zaangażowania zabrakło w sobotę :)

sovik

  • Gość
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #378 dnia: Kwietnia 04, 2011, 18:55:46 pm »
Super Nowosci24:
Cytuj
PlusLiga Mężczyzn. Przetrzebiona kontuzjami Asseco Resovia pokazała, że w konfrontacji z ZAKSĄ może z powodzeniem walczyć nawet bez swojej największej armaty jaka jest Gyorgy Grozer.

Niemiec, który ma problemy z krążeniem krwi w prawej ręce, przed kilko dniami był na konsultacjach u włoskich specjalistów w tej dziedzinie, którzy wykazali jeszcze jeden problem niedokrwienie u zawodnika.

Na razie w klubie z Rzeszowa oczekują na pełna dokumentacje i diagnozę włoskich lekarzy, ale pojawiło się światełko w tunelu i istnieje szansa, że Grozer mógłby jeszcze w tym sezonie zagrać. W tym tygodniu atakujący Asseco Resovii wraca do Polski.
Nie przepadam za super nowościami ale może coś w tym jest...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2011, 20:24:14 pm wysłana przez dina »

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #379 dnia: Kwietnia 05, 2011, 07:26:11 am »
Grozer wrócił już do Rzeszowa. Tak podało dziś rano radio Rzeszów. Przejdzie jeszcze badania, które dadzą odpowiedź o mozliwości gry w KK.