Autor Wątek: Kontuzje :(  (Przeczytany 122973 razy)

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #410 dnia: Stycznia 17, 2012, 13:20:14 pm »
Z Kosokiem już chyba wszystko w porządku.Na mecz z Arago wyjdzie w dwunastce . Jedynym jego problemem jest dobra forma Wojtka.


pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #411 dnia: Stycznia 17, 2012, 16:34:05 pm »
Z Kosokiem już chyba wszystko w porządku.Na mecz z Arago wyjdzie w dwunastce . Jedynym jego problemem jest dobra forma Wojtka.

No bez przesady, jest jeszcze kwestia długiej przerwy w grze... więc do rywalizacji z kolegami staje ze sporymi brakami, które musi nadrobić.

sovik

  • Gość
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #412 dnia: Stycznia 17, 2012, 19:59:00 pm »
Dziś wchodził tylko na blok  ??? - grał w opatrunku...

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #413 dnia: Lutego 08, 2012, 22:54:28 pm »
Proszę, niech ktoś kto jest blisko klubu albo ma dostęp do wiarygodnego źródła napisze co z Alkiem. Zwycięstwo dzisiaj oczywiści bardzo cieszy, ale jednocześnie kontuzja Alka bardzo martwi :(.Czy to coś poważnego? Ile potrwa absencja? Czy Alek wróci do gry przed play-off? Czy w ogóle wróci w tym sezonie? Kontuzja Alka w kontekście limitów obcokrajowców w +L bardzo by nam skomplikowała sytuację :(
Obserwowałem Alka na ławce. Sprawiał wrażenie nie nie tyle wściekłego czy przybitego, ale wręcz zdruzgotanego :( Boję się że to może być coś poważnego :( Obym się mylił. Piszcie co z Alkiem.
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

mariolka789

  • Gość
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #414 dnia: Lutego 08, 2012, 23:30:34 pm »
Proszę, niech ktoś kto jest blisko klubu albo ma dostęp do wiarygodnego źródła napisze co z Alkiem. Zwycięstwo dzisiaj oczywiści bardzo cieszy, ale jednocześnie kontuzja Alka bardzo martwi :(.Czy to coś poważnego? Ile potrwa absencja? Czy Alek wróci do gry przed play-off? Czy w ogóle wróci w tym sezonie? Kontuzja Alka w kontekście limitów obcokrajowców w +L bardzo by nam skomplikowała sytuację :(
Obserwowałem Alka na ławce. Sprawiał wrażenie nie nie tyle wściekłego czy przybitego, ale wręcz zdruzgotanego :( Boję się że to może być coś poważnego :( Obym się mylił. Piszcie co z Alkiem.

Dokładnie piszcie !!! Martwi mnie ta sprawa z nim! jak patrzyłam podaczas 3 seta normalnie szkoda mi go <3 nawet nie patrzył na boisko :/

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #415 dnia: Lutego 09, 2012, 07:32:36 am »
Alek rozpoczął grę z bólem w plecach i po jednej z interwencji ból się nasilił. Musi odpocząć. Na moje niefachowe oko - 2 tygodnie bez treningów i gry. Potem się zobaczy. Mam nadzieję, że szybko wróci do zdrowia. W tym sezonie w europejskich pucharach jeszcze zagra.
Oby, oby. Obyś miał rację. Nie mniej jednak chciałbym przeczytać a temat Alka i jego kontuzji jakiś oficjalny komunikat ze strony klubu. Po zachowaniu Alka można domniemywać że to coś poważnego i Alek mógł już wczoraj zdawać sobie sprawę że to może być dłuższy rozbrat z siatkówką. Bardzo chciałbym się mylić.
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #416 dnia: Lutego 09, 2012, 08:37:18 am »
Oby, oby. Obyś miał rację. Nie mniej jednak chciałbym przeczytać a temat Alka i jego kontuzji jakiś oficjalny komunikat ze strony klubu. Po zachowaniu Alka można domniemywać że to coś poważnego i Alek mógł już wczoraj zdawać sobie sprawę że to może być dłuższy rozbrat z siatkówką. Bardzo chciałbym się mylić.

Może komórki macierzyste załatwią sprawę .... ostatnio zadziałały to i teraz może się uda .... Alek powrotu do zdrowia .. całkowitego.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #417 dnia: Lutego 09, 2012, 09:07:31 am »
Zachowanie (zdruzgotanie)Alka może wynikało z jakiegoś dawniejszego urazu, który przypomniał się właśnie teraz. Mam jednak nadzieję,że to nic aż tak poważnego,że zobaczymy Go jeszcze w tym sezonie, jeśli nie, to Mikuś musisz dać z siebie 120%, na treningu siłowym więcej masy, na gierkach więcej poćwicz ataków po skosie, musisz być gotowy na ewentualne zastąpienie swojego bardziej doświadczonego kolegi.Alek szybkiego powrotu do zdrowia i na boisko.

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #418 dnia: Lutego 09, 2012, 13:22:57 pm »
Myślę, że jak Maciek będzie utrzymywał swoją dobrą formę, to o limit nie ma się co martwić.
Ale Alek martwi, gdyż po dwóch setach już go nie zobaczyliśmy na boisku. Miejmy nadzieję, że szybko wróci do zdrowia, bo jest nam bardzo potrzebny.
Moim marzeniem jest, żeby w składzie na sobotni mecz znalazł się Kuba Peszko no i oczywiście zagrał

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #419 dnia: Lutego 09, 2012, 13:52:51 pm »
7 dni max, to nic bardzo poważnego, ale podobno ból był spory uniemożliwiał kontynuacje i grę... nawet siedzenie na ławce...