Autor Wątek: Kontuzje :(  (Przeczytany 122973 razy)

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #440 dnia: Listopada 17, 2012, 18:35:00 pm »
Czegoś tu nie rozumiem. Zarówno Alek jak i PIt grają w meczu z Kielcami, ale w Cuneo już zagrać nie mogą? Dlaczego?
eksploatujemy zawodników na ligę, ale na LM już "szkoda"? Będzie piekielnie ciężko nam cokolwiek ugrać w Cuneo, zwłaszcza, że najjaśniejszą postacią środowej potyczki był właśnie nie kto inny jak Alek :(
A może odpuszczają Cuneo, bo nie wierzą że dadzą rady?
A tak powiedzą, że to wina kontuzji

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #441 dnia: Listopada 17, 2012, 19:01:10 pm »
Nie wierze, że odpuszczają...  nie daj Boże może coś się pogorszyło po dzisiejszym meczu u Alka i Piotrka?

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #442 dnia: Listopada 17, 2012, 19:05:00 pm »
Nie wierze, że odpuszczają...  nie daj Boże może coś się pogorszyło po dzisiejszym meczu u Alka i Piotrka?
A uwierzysz jak w następnej kolejce +L będą w składzie?
Nie czekali z decyzją do wyjazdu tylko już dziś wiedzą, że nie jadą.
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2012, 19:09:27 pm wysłana przez madlark »

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #443 dnia: Listopada 17, 2012, 19:19:19 pm »
A może odpuszczają Cuneo, bo nie wierzą że dadzą rady?
A tak powiedzą, że to wina kontuzji

Co odpuszczają? prosze, niech każdy z Was obejrzy sobie właśnie trwające spotkanie Verona - Cuneo. Zawodnicy Verony grają jak równy z równym z Cuneo, a my nie możemy..  :o To są jakieś kpiny po prostu!
O ile pozostanie w domu Pita rozumiem, bo jak wiemy ostatnimi czasy zbyt wiele do gry nie wnosił, o tyle Resovia bez Alka to nie Resovia. Rozumiem, że jest dla nas tak ważny, że musimy dbać o jego zdrowie bo PO są najważniejsze, ale nie jest dla mnie logiczne, że w meczu z Kielcami "z problemami" mógł zagrać, a we Włoszech już nie. Szkoda, że tak bardzo się męczyliśmy i staraliśmy o tę LM, bo jak widać,  niektórzy mają to i tak gdzieś.
Seize the day or die regretting the time you lost.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #444 dnia: Listopada 17, 2012, 19:54:24 pm »
Ktoś zasugerował, że "odpuszczają" i już się robi z tego pewnik.
Myślicie, że ktokolwiek pęka przed Cuneo tylko dlatego, że zagraliśmy u siebie słabo? Wolne żarty. Tamten mecz to już przeszłość. Tak słabi w zagrywce już nie będziemy. Oni pewnie nie będą już tak mocni w zagrywce.
===================================================================
No ale jesteśmy po wygranym meczu. Jest zagrywka - jest granie. Nawet wysokie prowadzenie Kielc w II secie specjalnie mnie nie zaniepokoiło. Nie miałem pewności, że ich dogonimy, ale byłem pewny, że 3 punkty będą nasze. Każdy z naszych trafiał i grało się dość łatwo.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #445 dnia: Listopada 17, 2012, 22:10:20 pm »
Może ktoś rozsądnie wytłumaczyć o co chodzi? Nowakowski i Alek mogą grać z Kielcami a do Włoch nie jadą?  :o To się kupy nie trzyma.

Ryba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 205
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #446 dnia: Listopada 17, 2012, 23:16:29 pm »
Kowal mówi o tym, że nie pojedzie Alek i Piotrek w 3 minucie i 10 sekundzie: http://www.youtube.com/watch?v=iVLnmLQbnJk

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • D1
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #447 dnia: Listopada 18, 2012, 14:19:12 pm »
Słabość Pita widać już od conajmniej trezch spotkań , jest wolny i zagubiony na boisku.
Co do Alka , siedze dość blisko i było widać że się męczy , każdy kontakt z piłką to grymas bólu na twarzy zwróciłem na to uwage podczas meczu nawet krzyczałem żeby mu dac odpocząć w trezcim secie  ;D
LM jest dla nas ważna , nie sądze żeby odpuszczali , Alek jest dla nas bardzo ważny i nie możemy pozwolić na to aby kontuzja się pogłebiła i np.wykluczyła go do końca sezonu z gry

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #448 dnia: Listopada 18, 2012, 18:09:35 pm »
Bardzo słuszna decyzja Kowala. Podoba mi się, że dba o zdrowie zawodników, to zaprocentuje na przyszłość. Z Cuneo na przyjęciu poradzą sobie Lotman i Kowacević(bardzo regularna i trudna zagrywka).  Środek Grzyb i Perłowski, trochę nie reprezentacyjny, ale też nie jest źle.
Wolę zdrowych zawodników na najważniejsze mecze sezonu.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #449 dnia: Listopada 18, 2012, 18:20:52 pm »
Gra grą ale podróż dla Alka przy jego problemach z kręgosłupem mogła by być bardzo trudna. Autokarem do Warszawy jadą, wiec straszna męczarnia.