Autor Wątek: Kontuzje :(  (Przeczytany 122948 razy)

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #50 dnia: Kwietnia 20, 2009, 19:26:37 pm »
Z tego co się orientuje to Olek pojechał nie na badania a na zabieg artroskopii i będzie miał przynajmniej 3-4 tygodnie przerwy
Dokładnie gdzieś pojawiła oficjalna się informacja o tym że dzisiaj ma zabieg, co do długości przerwy - jedno jest pewne w tym sezonie niestety nie zagra.

michał77

  • Gość
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #51 dnia: Kwietnia 20, 2009, 19:33:33 pm »
A nie wiecie czy Łukasz Perłowski załapie się na LŚ ???

pamula7

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 58
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #52 dnia: Kwietnia 20, 2009, 20:22:25 pm »
oj to bardzo zla wiadomosc piotras wielka szkoda :'( olka artroskopia ciezki zabieg mial go jak pamietam Gary w tamtym roku.Mimo wszystko tryskal humorem nie lamal sie a ja cos mialem le pzreczucia jak w kedzierzynie zle upadl i sie trzymal za kolano dwa razy

I jeszce pytanie co do Michala Kaczmarka czy widoczna opaska na jego kolanie oznacza ze nie wyleczyl do konca kontuzji? Lub mu sie odnowila? oby nie :'(

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #53 dnia: Kwietnia 21, 2009, 08:40:18 am »
Cytuj
Wiadomo, że w finałowych meczach nie zagrają Łukasz Perłowski i Aleksandar Mitrović. Perłowski, który w piątkowym półfinale nabawił się bardzo poważnej kontuzji barku, przechodził wczoraj szczegółowe badania. Klub nie wyklucza rehabilitacji we Włoszech, aby zawodnik wrócił jak najszybciej do sportu. Aleksandar Mitrović miał wczoraj artroskopię kolana i również jest wyłączony z gry.

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090421/SPORT06/156727535

danny

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #54 dnia: Kwietnia 22, 2009, 06:50:46 am »
Nie wiem gdzie mam o to zapytać dlatego robię to tutaj.
kto pojedzie do Bełchatowa zamiast Łukasza Perłowskiego i Mitrovića???

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #55 dnia: Kwietnia 22, 2009, 07:20:29 am »
Ludzie to jest forum fanow RESOVII niektore pytania sa zenujace Za Perle i Olka pojada Karbarz i Hawlasewicz

saku1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 89
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #56 dnia: Kwietnia 22, 2009, 07:33:41 am »
Ludzie to jest forum fanow RESOVII niektore pytania sa zenujace Za Perle i Olka pojada Karbarz i Hawlasewicz
no to trohcę się zdziwiłem..:P bo liczyłem że może Sucha na ten finał awaryjnie śćiągną:P:D

Mieczyk

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 240
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #57 dnia: Kwietnia 22, 2009, 09:27:20 am »
Ludzie to jest forum fanow RESOVII niektore pytania sa zenujace Za Perle i Olka pojada Karbarz i Hawlasewicz
no to trohcę się zdziwiłem..:P bo liczyłem że może Sucha na ten finał awaryjnie śćiągną:P:D
ja tam słyszałem że za Łukasza to ma Raul jechać...przecież odpowiedni wzrostem

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #58 dnia: Maja 08, 2009, 13:42:17 pm »
Cytuj
Zabieg Perłowskiego

08-05-2009

W dniu wczorajszym Łukasz Perłowski poddany został zabiegowi artroskopii barku. Kontuzja spowodowana była naderwaniem mięśnia. Zabieg zakończył się pomyślnie. Zawodnik czuje się dobrze. Według lekarzy rehabilitacja trwać będzie trzy do czterech miesięcy.

http://www.assecoresovia.pl/wydarzenia/aktualnosci/art422,zabieg-perlowskiego.html

Więc jeśli wszystko pójdzie z planem zobaczymy Łukasza od początku następnego sezonu.

michał77

  • Gość
Odp: Kontuzje :(
« Odpowiedź #59 dnia: Maja 15, 2009, 21:53:43 pm »
Cytuj
Marcin Wika(Asseco Resovia)podczas treningów reprezentacji Polski doznał kontuzji(naderwanie mięśnia czterogłowego) i najprawdopodobniej czeka go operacja.

Jeżeli się nie wykuruje do początku sezonu, trzeba będzie zakupić albo wypożyczyć przyjmującego i to klasowego. Skąd ta informacja ?? Pewne to jest ??