Autor Wątek: Skra Bełchatów - Asseco Resovia  (Przeczytany 16026 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Skra Bełchatów - Asseco Resovia
« dnia: Października 09, 2016, 17:36:21 pm »
Wielki hit tej rundy. Jedziemy do Bełchatowa. Bardzo trudny mecz. Skra jest w formie co dziś udowodniła wygrywając w Kędzierzynie z Zaksą. Dodatkowo od jutra do Skry dołącza Bartek Kurek. To oficjalna informacja podana przez Konrada Piechockiego w Polsacie.

Liczę, iż nie będzie to Kit jak nie raz bywało i Resovia stanie na wysokości zadania i nie odpuści meczu. Tak aby był to Hit rundy na jeszcze wyższym poziomie niż dzisiejszy mecz Zaksa Skra.
Chciałbym 5 setów i każdy set na przewagi tak abyśmy o tym meczu lata opowiadali.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia
« Odpowiedź #1 dnia: Października 09, 2016, 17:56:26 pm »
Qźwa!!! Cholerna Warszawa >:( Gdyby nie piatkowo - sobotni wyjazd do W-wy, w zaistniałej sytuacji i po "prezencie" Kondzia mam wielką ochotę jednak pojechać do tego "ula". Ale nie pojadę :'( :'(
Ale to nic! Poczekam sobie na Kurka na Podpromiu. Poczekam! Jestem cierpliwy! Będzie "welcome to hell".
Ciche marzenie się spełniło ;). Może ten sezon nie będzie taki nudny jak flaki z olejem ;).
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Toms

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 609
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia
« Odpowiedź #2 dnia: Października 09, 2016, 20:59:09 pm »
Kurek w Skrze skutecznie neutralizuje ten zespół pod każdym względem na ławce jak i na boisku  :P
każdego dnia dziękuję .... że nie mamy już tego "asa" u nas.
To jest "Jonasz" na miarę Świderskiego; niby dobrze gra... tylko w decydującym momencie tak zawala że nie ma co zbierać.
Ten Luburic był groźniejszy na szczęście już go nie mają.
Gramy swoje; cały serwis najpierw w "Huskyego" a potem w "Dziecinę" i wywozimy cały miód do siebie.
« Ostatnia zmiana: Października 09, 2016, 21:02:31 pm wysłana przez Toms »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia
« Odpowiedź #3 dnia: Października 09, 2016, 21:24:49 pm »
Obserwowałem dzisiejszy mecz z dużą uwagą. Widziałem już trzy mecze Resovii w tym sezonie i dziś mecz Skry.
Uważam, iż kluczem będą środkowi. Marcin Możdżonek powinien być ustawiony na Wlazłego i go pilnować. Niezależnie co się będzie w innych miejscach działo. Wszystkie decydujące piłki idą na Mariusza. Plus dla nas, iż Mariusz zazwyczaj nie gra dwóch świetnych zawodów z rzędu. Ze środkowych gorozniejszy Lisiniac. Ale może wyjdą też Gladyrem, który nie raz nam pogonił kota. Ale zgrany z Uriniarte nie jest. Kłos szału nie robi.

Co do linii przyjęcia to możemy ich bombardować. Jak będzie junior to w juniora lub zamęczyć Winiarskiego. To nie ten zawodnik co parę lat temu. Da się go zamęczyć a na ławce nikogo wartościowego nie ma. Niko też w formie nie jest.

My natomiast w 4 do przyjęcia możemy stawać. Fabian powinien też dużo środkiem grać, aby skrzydła odciążyć.

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia
« Odpowiedź #4 dnia: Października 09, 2016, 21:29:31 pm »
Nie wiem czy Skry nie jest łatwiej ruszyć ostrym flotem. Winiarski i Penchev są bardzo elektryczni przy tej zagrywce, prawie nigdy nie biorą na palce i obserwując Skrę dzisiaj czy na turnieju w Szczecinie robi im on sporo szkody. Oczywiście mam tu na myśli zawodników, którzy mają w miarę dobrego tego flota. Junior chyba wchodzi tylko do obrony, więc mocna w Winiara.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia
« Odpowiedź #5 dnia: Października 09, 2016, 23:23:09 pm »
Kto zagrywa ten wygrywa. Silna zagrywka, która odrzuci ich od siatki ułatwi nam grę. Zwłaszcza, iż Możdżonek to król bloku. A Skra nie ma silnych skrzydeł, które na dłuższą metę to wytrzymają. Każdego można przyblokować.
Zresztą w drugą stronę też to działa.

Jedno jest pewne. Jeżeli popełnimy minimalną liczbę błędów własnych zakończymy mecz z satysfakcjonującym wynikiem.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia
« Odpowiedź #6 dnia: Października 10, 2016, 11:43:04 am »
Przy parze Penchev - Winiarski to Skra ma bardzo niewielka sile na lewym skrzydle i wczorajszy mecz to pokazal. Maja natomiast calkiem niezle przyjecie. Nie jestem przekonany, by recepta na skruszenie ich przyjecia, byl wlaczony tryb "druzyny wesolych flotowcow", natomiast kierunkowa zagrywka bezposrednio w Winiarskiego, lub tez pomiedzy Pencheva i Milczarka moze zdzialac wiecej.
Naprzeciw Srecko powinien grac Mozdzon. Innej opcji nie widze.
Pierwszy prawdziwy sprawdzian dla Rossarda na pozycji atakujacego.
Fajnie byloby tez utrzymac jakosc zagrywki. Wiem, ze to tylko statystyki i pierwszych dwoch meczow nie widzialem, to jednak rzuca sie w oczy liczba asow do zepsutych zagrywek w I secie i w pozostalych.
Moze byc calkiem fajny mecz.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia
« Odpowiedź #7 dnia: Października 11, 2016, 08:02:16 am »
Na tt Lisniac pochwalił się,że sprzeda ;) przepis na Marko.

n0timportant

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Opuszczone miejsca
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia
« Odpowiedź #8 dnia: Października 11, 2016, 14:01:33 pm »
Na pewno będzie bardzo ciekawie, trzymać kciuki!

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia
« Odpowiedź #9 dnia: Października 11, 2016, 14:29:46 pm »
Papa Bartman obstawia gładkie 3:0 dla Skry godzina zprysznicem