Autor Wątek: Skra Bełchatów - Asseco Resovia  (Przeczytany 16017 razy)

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia
« Odpowiedź #40 dnia: Października 16, 2016, 11:31:22 am »
A ja jeszcze do postu Pabla chciałam słowo o Lemańskim.Jest o niebo lepszy niż Dima.Nie widać po nim presji i mimo takiego wzrostu szoruje parkiet  ;).To młody chłopak i dużo pracy przed nim,ale potencjał ma.Ja mam alergię na Kadziewicza,a jego mielenie ozorem wykańcza mnie psychicznie.On to taki "kurek na dachu".W pierwszym secie trochę szydery padło z jego ust pod adresem Resovi,a w miarę upływu czasu i naszej dobrej gry , jego "sympatia"do nas rosła.Może potrzebuje czasu na zrozumienie ,że jest komentatorem a swoje sympatie/antypatie powinien zostawiać na boku.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia
« Odpowiedź #41 dnia: Października 16, 2016, 11:45:28 am »
A ja jeszcze do postu Pabla chciałam słowo o Lemańskim.Jest o niebo lepszy niż Dima.Nie widać po nim presji i mimo takiego wzrostu szoruje parkiet  ;).To młody chłopak i dużo pracy przed nim,ale potencjał ma.Ja mam alergię na Kadziewicza,a jego mielenie ozorem wykańcza mnie psychicznie.On to taki "kurek na dachu".W pierwszym secie trochę szydery padło z jego ust pod adresem Resovi,a w miarę upływu czasu i naszej dobrej gry , jego "sympatia"do nas rosła.Może potrzebuje czasu na zrozumienie ,że jest komentatorem a swoje sympatie/antypatie powinien zostawiać na boku.
No to ja też jeszcze w uzupełnieniu:
Ile razy qwa mać Panie Kadziewicz można ironicznie pytać siebie samego czy Jochan Schoeps dalej używa windy czy chodzi po schodach. Myślisz Pan Panie Kadziewicz że jesteś "cool" i śmieszny, a takimi durnymi oraz ironicznymi wstawkami które Pan popełniasz przy kazdej okazji kiedy komentujesz Pan mecze Resovii udowadniasz Pan że jesteś zwykły ....... BŁAZEN.
Gdybym miał konto na Twiterze, to ........
Tyle z mojej strony na temat błazna Kadziewicza. Szkoda klawiatury i szkoda rozmydlać w tym wątku prawdziwy temat naszej dyskusji, jakim jest odbyty mecz Skra - Resovia.
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia
« Odpowiedź #42 dnia: Października 16, 2016, 11:51:08 am »
Gdybym miał konto na Twiterze, to ........
Pablo ,znany jesteś z ciętego języka ,więc oczami wyobraźni już czytam te wpisy  ;D

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia
« Odpowiedź #43 dnia: Października 16, 2016, 12:26:17 pm »
Mi brakowało studia przed i po meczu. Zresztą jakiś czas temu było mówione, iż studio miało być i miał je prowadzić Igła.
Co do Kadziewicza. Żarty z Jochena są tak samo udane jak żarty u Kuby Wojewódzkiego ze sparaliżowanego Figurskiego. Dla niektórych śmieszą ale dla większości są żenujące.

charo2606

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 164
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia
« Odpowiedź #44 dnia: Października 16, 2016, 12:34:19 pm »

Sorry Pablo  - nie znam całej historii ale Twoje wyjazdy są zagrożone ;D taki mamy klinat
Tak na serio Twój wpis to miód na moje serce a ze z Ula przywieżlismy go sporo to może na sezon wystarczy. Wiadomo miod ma wlasciwosci lecznicze, a ten z bełchatowskiego senatorium to juz wogole wlasciwosci cudotworcze  ;D
Poza tym zobaczyć zjazd do kwadratu Niko ktory chyba z sentymentu zagral dla nas - bezcenne. Trochę pokory, ktora u nas chyba jest. Mniej mowimy wiecej robimy. Oby tak dalej  :)
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2016, 12:36:07 pm wysłana przez charo2606 »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia
« Odpowiedź #45 dnia: Października 16, 2016, 13:22:22 pm »
Co do meczu, dużo już powiedziano. Ja dodam jedno: bardzo mi się podobało zachowanie naszego Trenera. Każdą przerwę w grze (nie chodzi mi tylko o regulaminowe "czasy"),  wykorzystywał na rozmowe z zawodnikami, aby przekazać im swoje uwagi. Brawo Andrzej.
-------------------------
A i wielki dzięki dla naszej grupy szturmowej za wspólny wyjazd, która pokazała moc w trakcie podróży  ;) , jak i hali.
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2016, 13:27:02 pm wysłana przez Slawko »

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia
« Odpowiedź #46 dnia: Października 16, 2016, 15:31:10 pm »
Drzyzga zagrał wczoraj znakomite zawody. Zagrał "zaledwie" dobre, a może nawet bardzo dobre zawody. Grzebię, grzebię w mojej pamięci i za cholerę nie mogę sobie przypomnieć kiedy po raz ostatni Drzyzga zagrał tak dobry mecz w pasiaku. Ktoś pamięta?

Ze Skrą... w Berlinie :)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia
« Odpowiedź #47 dnia: Października 16, 2016, 15:48:28 pm »
Co do meczu, dużo już powiedziano. Ja dodam jedno: bardzo mi się podobało zachowanie naszego Trenera. Każdą przerwę w grze (nie chodzi mi tylko o regulaminowe "czasy"),  wykorzystywał na rozmowe z zawodnikami, aby przekazać im swoje uwagi. Brawo Andrzej.

Zaraz, zaraz. Czy to się nie nazywa.... "wazelina" :P ;D?
A tak wogole Slawko to z kim miał rozmawiać i komu przekazywać swoje uwagi jak nie zawodnikom? W końcu chyba właśnie od tego są te czasy, prawda ::) :P :P
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2016, 16:18:57 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia
« Odpowiedź #48 dnia: Października 16, 2016, 17:05:49 pm »
Pawełku  zacytuję Tobie mój wpis ; Każdą przerwę w grze (nie chodzi mi tylko o regulaminowe "czasy"),  wykorzystywał na rozmowę z zawodnikami, aby przekazać im swoje uwagi.
Czy przypominasz sobie, aby np. w trakcie czelendżu w ubiegłym sezonie, zawodnicy Resovii, byli w kółeczku wokół swojego trenera? Ja nie.
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2016, 17:07:52 pm wysłana przez Slawko »

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832