Autor Wątek: Zmiany  (Przeczytany 12109 razy)

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 378
Zmiany
« dnia: Kwietnia 03, 2010, 20:12:43 pm »
Ja pisze tutaj z pewną propozycją, otóż : chyba nie tylko mnie zaczynają denerowować posty typu: "mój przedmówca miał racje" , "zgadzam się" , albo "mogło być lepiej" itpe , chodzi mi głownie o te krókie docinki ktre nic nie wprowadzają do danego tematu, więc wysuwam propozycje aby : post został potwierdzony (czyli nie usunięty przez moderatora) musi zawierać przynajmniej 3 (może być i więcej) logiczne i kreatywne zdania, bo zaczyna się robić bałagan na tym forum;
jak ktos ma coś do powiedzenia to nie powinno być to żadnym problemem, a wyeliminujemy przy okazji użytkowników którzy spamują pisząc krótko.

myśle że pomysł nie jest bezsensowny.

użyszkodnik

  • Administrator
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 224
Odp: Zmiany
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 03, 2010, 22:23:23 pm »
Regulamin jasno określa tego typu posty.
Cytuj
4. Forum to nie śmietnik ? jeśli Twój post niczego nowego nie wniesie do dyskusji i piszesz jedynie np. ?No właśnie!?, ?Zgadzam się z powyższym?, nie zamieszczaj go. Uzasadnij swoje zdanie.
Natomiast o tym czy dany post usunąć decydują Moderatorzy, którzy czasem mogli by 'nadużyć' swoich uprawnień ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2010, 22:26:55 pm wysłana przez siGurd87 »

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 378
Odp: Zmiany
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 03, 2010, 22:34:29 pm »
własnie dlatego napisałem tego posta, gdyż strasznie dużo jest takich postów "bezsensownych", więc pomyślałem ze moze jaksi ogranicznik zdań wprowadzić czy coś w tym stylu, bo jak sie patrzy na niektóre tematy (nie mówie o wszytskich) to (sorki za sformułowanie) krew zalewa człowieka, może i by ktoś chciał napsiać coś sensownego na dany temat ale jak czyta cos w stylu: "fajnie że wygrali" itpe to od razu się odechciewa.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Zmiany
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 04, 2010, 00:18:16 am »
Mati jak zauważysz takie posty to masz taki ładny przycisk "zgłoś do moderatora", znajduje się on zaraz nad sygnaturą ;)

Trzeba zauważyć, że dla nas to nie jest praca i nie możemy spędzać godzin na forum patrząc tylko czy ktoś nie pisze głupoty.  Jeśli każdy użytkownik będzie dbać o przestrzeganie regulaminu i zgłaszać takie posty/tematy to wiele ułatwicie działanie moderatorom

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 378
Odp: Zmiany
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 12, 2010, 14:03:23 pm »
no rozumiem wszystko ;
ale ja znowu nie mam tyle czasu by każdą "mądrą inaczej" wypowiedź wysyłać do moderatora bo strasznie tego dużo tego mogłoby być , po prostu jak widzę ze ktoś pisał w 1 temacie bez sensu pomijam jego wypowiedzi w innych tematach.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2010, 15:53:47 pm wysłana przez mati510 »

em

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 338
Odp: Zmiany
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 15, 2010, 18:48:57 pm »
Nie można by było zmienić czas wyświetlany na forum na letni? Ja wiem, czepiam się, ale może jednak?

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Zmiany
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 15, 2010, 18:55:25 pm »
Czyli to nie jest tak, ze to tylko u mnie? ;D ;D ;D

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Zmiany
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 15, 2010, 19:30:17 pm »
Każdy tak ma;]

em

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 338
Odp: Zmiany
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 15, 2010, 19:37:49 pm »
Więc czemu nic nie mówicie? Ja już się do tego przymierzałam od dłuższego czasu, ale pomyślałam, że wyjdę na idiotkę czepiając się jako jedna jedyna takich drobiazgów. No ale jak widać nie jestem osamotniona w tym postulacie, więc może da się coś z tym zrobić.  ;)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Zmiany
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 16, 2010, 10:36:57 am »
Więc czemu nic nie mówicie? Ja już się do tego przymierzałam od dłuższego czasu, ale pomyślałam, że wyjdę na idiotkę czepiając się jako jedna jedyna takich drobiazgów. No ale jak widać nie jestem osamotniona w tym postulacie, więc może da się coś z tym zrobić.  ;)

Każdy w ustawieniach może zmienić czas wystarczy wejść w "Profil" następnie "Opcje wyglądu forum" i ustawić przesunięcie czasu o 1 godzinę.