Autor Wątek: Hymn Resovii  (Przeczytany 14847 razy)

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Hymn Resovii
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 20, 2010, 12:12:39 pm »
FLPman- swiete slowa o spikerze :)

Mysle, ze w tym momencie przydaloby sie tez "wszyscy wstaja", jak nigdy wczesniej :)

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Hymn Resovii
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 20, 2010, 12:39:02 pm »
A może: "Do hymnu" ;) ;D :D
FLPman - extra pomysł
KK mógłby pogadać ze spikerem, aby zapowiedział o określonej porze, że zostanie odśpiewany hymn.

Tommy

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 158
Odp: Hymn Resovii
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 20, 2010, 13:38:09 pm »
Najprościej byłoby może, gdyby spiker zapowiedział, że zostanie odśpiewany hymn i należy wstać (każdy wie, że przy śpiewaniu na przykład hymnu narodowego należy stać, więc analogicznie pomyślą w tym przypadku i jest szansa, że wszystko wypali jak należy), pewnie nie wszyscy wiedzą, jak brzmi hymn Resovii i przez to nie przyjęło się jeszcze wstawanie podczas jego wykonania...
Wydaje mi się, że spiker nie może prosić o powstanie widowni przy naszym hymnie. Może to zrobić przy oficjalnych hymnach narodowych ale przy innych to już chyba nie. Chociaż mogę się mylić  ;)

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Hymn Resovii
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 20, 2010, 13:46:53 pm »
A "wszyscy wstają..." nie może być. Myślę, że spikerowi nie przeszkadza czy to jest hymn narodowy czy hymn klubowy. Może się uda go przekonać i choć cała hala nie będzie śpiewać, to przynajmniej będą stać.

Tommy

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 158
Odp: Hymn Resovii
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 20, 2010, 14:20:55 pm »
A "wszyscy wstają..." nie może być. Myślę, że spikerowi nie przeszkadza czy to jest hymn narodowy czy hymn klubowy. Może się uda go przekonać i choć cała hala nie będzie śpiewać, to przynajmniej będą stać.
Ale to nie chodzi o osobę spikera tylko o ogólnie przyjęte zasady bo Spiker to by to bez problemu p[owiedział  ;)

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Hymn Resovii
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 20, 2010, 19:59:56 pm »
Dla nas Resovia to jest prawie jak naród, więc żaden problem ;)

evenme

  • Gość
Odp: Hymn Resovii
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 20, 2010, 20:06:54 pm »
A "wszyscy wstają..." nie może być. Myślę, że spikerowi nie przeszkadza czy to jest hymn narodowy czy hymn klubowy. Może się uda go przekonać i choć cała hala nie będzie śpiewać, to przynajmniej będą stać.
Ale to nie chodzi o osobę spikera tylko o ogólnie przyjęte zasady bo Spiker to by to bez problemu p[owiedział  ;)
no i spiker powiedział, widać poprawę w dopingu, póki byliśmy w grze coraz więcej ludzi ze śmiechem na ustach robiło "blok, blok, blok!" Jest krok do przodu i z hymnem i z blokiem :) ciężko będzie, żeby wszyscy do hymnu wstali, ale myślę, że jest to sukcesywnie do zrobienia, tylko ludzie muszą się stopniowo wdrażać :)

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Hymn Resovii
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 20, 2010, 20:33:53 pm »
(...)póki byliśmy w grze coraz więcej ludzi ze śmiechem na ustach robiło "blok, blok, blok!" Jest krok do przodu i z hymnem i z blokiem :)

U mnie (niestety) przewazalo: "łu! łu! łu!", tudziez zdalo sie slyszec znajome: "bu! bu! bu!"