Resovia > Mecze

Asseco Resovia Rzeszów vs Trentino Itas

(1/4) > >>

pedzelito:
Asseco Resovia Rzeszów vs Trentino Itas 13.12.2023

kael:
Licze na najlepszy mecz zespołu w tym roku. Powinna być inna koncentracja niż przy klepaniu z radomiami tego świata. Nawet jeśli nie da to zwycięstwa, to ma być dobra gra.
Jeśli jednak trafi się kolejny produkt żenadogenny to Medei powinien jutro rano zostać pożegnany.

Mecz co prawda jeszcze trwa... Ale wygląda to jak typowe starcie potentata z ogonem niestety :-\
Wydaje mi się że to ostatni moment na jakąś zmiane w klubie, chyba że pasuje nam bycie ogonem, wtedy chwilo trwaj.

alfreda:
Bez Defalco nic nie ugramy. Staszewski powinien więdej grać i zmieniać Klemena. Defalco z tym trenerem u nas nie zostanie.
Gdy prowadzi się z takim zespołem 24:23 to musi sie wygrać taki set bo to jest właśnie sedno siatkówki.Trener, który potrafi tak kierować zespołem jest pradziwym fachowcem.

PewnySiebie:
Czy w momencie 24-24 nie było mozliwosci przerwy ? Z tego co widziałem na tablicy w drugim secie została 1 przerwa do "wykorzystania" . Co trener widzi w Klemenie zapytam się po raz kolejny? Z roku na rok coraz bardziej obniża pokładane w nim nadzieje. Czy serwisy wykonywał ten Janek z Resovii ? Widziałem dwóch innych zawodników a odstęp czasu praktycznie żaden . Przygotowanie taktyczne pod rywala od początku meczu , brak , jak dzieci we mgle. Czy to już czas na Alka lub innego trenera ze swojego podwórka ? Ale pewnie nasze narzekania na nic bo i tak "fachowcy" z Włoch najlepsi.

repres1:

--- Cytat: PewnySiebie w Grudnia 13, 2023, 20:11:33 pm ---Przygotowanie taktyczne pod rywala od początku meczu , brak , jak dzieci we mgle.

--- Koniec cytatu ---
To my mamy w jakimś meczu jakąś taktykę?
Tak tylko pytam, bo kolega mnie prosił.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej