Autor Wątek: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie  (Przeczytany 44855 razy)

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #60 dnia: Kwietnia 18, 2017, 21:37:33 pm »
Spokojnie można stwierdzić, że to nie Kowal jest największym problemem Resovii a rozgrywający i trener przygotowania fizycznego. Co oczywiście nie zmienia faktu, że po takim sezonie i przy braku autorytetu konieczna jest zmiana na stanowisku trenera.

Dla całej drużyny podziękowanie za walkę. Widać, że zależało najbardziej tym którzy zostają na przyszły sezon. Mamy podwaliny pod zbudowanie naprawdę bardzo dobrego zespołu na przyszły sezon: Rossard, Masłowski i Możdżonek, choć na pozycji atakującego chyba każdy z Nas widziałby kogoś innego (zarówno poziom gry Jochena i Jarosza stanowi dużą zagadkę). Jednak najważniejsza pozycja to rozgrywający, oby udało się nam zmontować dobry team, co przy braku LM, może być ciężkie bo nie wiadomo na jaki pomysł wpadnie Pan Góral.

"Kowal zawinił! Cygana powiesili"  ;D
Prezes-Ignaczak

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #61 dnia: Kwietnia 18, 2017, 21:42:04 pm »
Po raz kolejny myslałam, że gorzej być nie może i po raz kolejny jestem w błędzie.
Czym zawinił naszemu Trenerowi Tibo i co musi jeszcze zrobić, żeby w niedzielę wyjść w pierwszym składzie? (#żart: chyba niczym poważnym, skoro przedłużono z nim kontrakt :P ).
...ryba psuje się od głowy.
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

Rudolf

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 249
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #62 dnia: Kwietnia 18, 2017, 21:45:01 pm »
"@OlaChmielowska
Wnioski z mix zony. Nikt nie brał pod uwagę, że Masło może nie dograć meczu..."
Komentarz zbędny...

Lewy21

  • Gość
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #63 dnia: Kwietnia 18, 2017, 21:45:27 pm »
A mi się wydaje, że byli przygotowani tylko spróbowali z Masłowskim, gdyż w 3 dni ciężko coś zbudować. Kontuzja Masłowskiego ponoć nie jest jakaś poważna, tylko, że bardzo bolesna. Chwała mu, że podjął walkę i co najlepsze spisywał się bardzo dobrze w przyjęciu.

Błędów jest masa, jak można sugerować się zdaniem zawodników odnośnie trenera przygotowania fizycznego, który mniej od nich wymaga i jest przez nich bardziej lubiany niż Zahorski. Andrzej wykonywał swoją pracę najlepiej jak potrafił, musieli ciężko pracować i były tego efekty.
Kolejna pozycja to statystyk, ten który ma jakąś wiedzę i doświadczenie (odpowiada za przygotowanie taktyczne), pracuje zdalnie i nie ma go na co dzień w klubie. Nawet po to by przedyskutować pewne sprawy z trenerem. Dobra są skype i inne komunikatory, ale pytanie czy jest to to samo? wg mnie nie.
No i budowa składu. Pozycja rozgrywającego, wszyscy zdawali sobie sprawę, że kolano FB nie jest wyleczone, a i tak orali nim cały sezon zamiast dać się porządnie wyleczyć. Przyjmujący, żaden z nich nie jest graczem który przytrzyma przyjęcie... atakujący? dwóch po ciężkich kontuzjach... Trzeba coś więcej komentować?
Najwięcej oberwało się Kowalowi i zgoda bo to on odpowiada za całokształt, ale niektórzy przesadzają z tym hejtem w jego stronę. Nie tylko on popełnił błędy.

Tak z ciekawości to za co odpowiada w klubie ten chłopak siedzący na ławce rezerwowych co w teledysku discopolo wystąpił ???

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #64 dnia: Kwietnia 18, 2017, 21:48:32 pm »
"Kowal zawinił! Cygana powiesili"  ;D
A ja się zgadzam z kolegą jupim. W zasadzie winny jest Adam Góral, że tyle Kowala na stanowisku trenera trzyma.
Bo co do zarządu to akurat w tej sprawie nie ma nic do powiedzenia.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #65 dnia: Kwietnia 18, 2017, 22:24:37 pm »
W sumie dziś wszelkie komentarze o Resovii to kopanie leżącego i znęcanie się nad klubem. A trenera Kowala mi jest żal. Misterna konstrukcja zespołu rozsypuje się jak domek z kart. W niedzielę ostatni akord tej sztuki.

PS. Oficjalnie przepraszam Bogdana za użycie jakiś czas temu sformułowania "to tylko sport". Pomyliłem się.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #66 dnia: Kwietnia 18, 2017, 22:43:06 pm »
Sorry za post pod postem, ale mam pytanie. Czy Resovia może zastosować Jokera medycznego za Wojtaszka i zakontraktować Igłę? Igła gra w Londynie i jest w jakimś rytmie meczowym. Nie jest to mega forma ale lepszy Igła Emeryt niż środkowy w obronie. A może Żurek z Olsztyna? Oni już sezon skończyli.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #67 dnia: Kwietnia 18, 2017, 23:05:11 pm »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

arek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 233
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #68 dnia: Kwietnia 18, 2017, 23:10:24 pm »
Ja nie wiem, w jakim odrealnionym świecie trzeba żyć, żeby uwierzyć w to, że przy kontuzji Mateusza Masłowskiego, mimo jego ogromnych chęci, da radę zagrać pełny mecz.
Jedyna opcja jaka wchodziła w rachubę prócz tych kombinacji, to Dryja na ataku + Winters na Libero (spełnienie marzeń o Dawidzie na bombie jednego z użytkowników Forum :D )

https://goo.gl/photos/cVz144veEWgzr18d8
Cytat: IRONIA :D
Czyżby nowa pieśń na niedzielę ? :D
Jak tak, to dopisujcie do śpiewnika - hala szybko powinna załapać :D :D :D
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2017, 23:50:37 pm wysłana przez arek_614 »

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #69 dnia: Kwietnia 18, 2017, 23:15:21 pm »
To jest tak samo żenujące jak Nasza gra w tym sezonie.