Autor Wątek: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie  (Przeczytany 44854 razy)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #80 dnia: Kwietnia 19, 2017, 09:10:35 am »
Nie wiem, czy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu sezonu będzie można zwalniać trenera. Nadal przecież, będzie miał ważny kontrakt.  ;D ;D
A tak poważnie. Podpisuję się pod tym co Marcin napisał z małym "ale", kilka wpisów wyżej, ten kto napisał (cytat z pamięci): "wychodzi ile znaczył Andrzej Zahorski" też złamał regulamin, bo zwolnił obecnego trenera przygotowania fizycznego. Owszem złamał regulamin, bo nie uznał wielkości i fachowości trenera przygotowania fizycznego........ ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 19, 2017, 09:26:03 am wysłana przez Slawko »

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #81 dnia: Kwietnia 19, 2017, 09:29:56 am »
Winny za stan Drużyny i Jej grę jest Trener.
Ale odpowiedzialni za to są korpo-wilczki, którzy doprowadzili to tego, że Andrzej był sam sterem, żeglarzem i okrętem, beż żadnej kontroli i "przeciwwagi" sportowej. Każda "koncepcja" i decyzja może być zła i po to musi być w Klubie druga osoba z wiedzą sportową, niezależna w strukturze od Trenera, aby jak wszystko idzie w złą stronę "potrząsnąć" i uzmysłowić Trenerowi, że coś jednak jest nie tak.
Dlaczego nikt w Klubie, nie zajął się konfliktem na linii Lukas-Andrzej, hmmm????

Możemy zwolnić Trenera, ale bez zmian w organizacji Klubu i wprowadzenia w Zarządzie osoby, która będzie znała się dobrze na siatkówce a nie tylko marketingu, za rok, dwa możemy mieć jeszcze jeszcze gorzej. Bo przy obecnej organizacji, nie ma gwarancji, że "nowy" bez kontroli nad nim, nie zrobi większego bajzlu i "odjechanej" koncepcji gry!!!

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #82 dnia: Kwietnia 19, 2017, 09:53:23 am »
Winny za stan Drużyny i Jej grę jest Trener.
Ale odpowiedzialni za to są korpo-wilczki, którzy doprowadzili to tego, że Andrzej był sam sterem, żeglarzem i okrętem, beż żadnej kontroli i "przeciwwagi" sportowej. Każda "koncepcja" i decyzja może być zła i po to musi być w Klubie druga osoba z wiedzą sportową, niezależna w strukturze od Trenera, aby jak wszystko idzie w złą stronę "potrząsnąć" i uzmysłowić Trenerowi, że coś jednak jest nie tak.
Dlaczego nikt w Klubie, nie zajął się konfliktem na linii Lukas-Andrzej, hmmm????

Możemy zwolnić Trenera, ale bez zmian w organizacji Klubu i wprowadzenia w Zarządzie osoby, która będzie znała się dobrze na siatkówce a nie tylko marketingu, za rok, dwa możemy mieć jeszcze jeszcze gorzej. Bo przy obecnej organizacji, nie ma gwarancji, że "nowy" bez kontroli nad nim, nie zrobi większego bajzlu i "odjechanej" koncepcji gry!!!
Wszystkie korpo-wilczki odnośnie wpływu na Kowala mają tyle do powiedzenia co pewna nacja za okupacji...
Był przymierzany na drugiego Mieszko, ale Andrzejowi to nie pasowało. Serniotti zresztą też kumplowi Ogonowskiemu do pięt nie dorasta.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #83 dnia: Kwietnia 19, 2017, 09:56:44 am »
Modzie,
skoro złamałem regulamin (usunięto z powodu złamania Regulaminu - repres1) to dajże bana, a nie kasuj moich postów!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 19, 2017, 10:35:25 am wysłana przez repres1 »

Toms

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 609
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #84 dnia: Kwietnia 19, 2017, 10:00:26 am »
większe szanse na medal mają niedoceniane w mieście Developryśki niż spasione koty z Asseco  ;D

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #85 dnia: Kwietnia 19, 2017, 11:00:50 am »
 Katarzyna Zięba? @Kat_Zieba

"Zapraszamy dziennikarzy na konferencję prasową z udziałem trenera Andrzeja Kowala w najbliższy piątek o godz. 12:30 w siedzibie klubu."

Jak myślicie, o czym będzie mowa przed ostatnim meczem sezonu?
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #86 dnia: Kwietnia 19, 2017, 11:02:18 am »
Katarzyna Zięba? @Kat_Zieba

"Zapraszamy dziennikarzy na konferencję prasową z udziałem trenera Andrzeja Kowala w najbliższy piątek o godz. 12:30 w siedzibie klubu."

Jak myślicie, o czym będzie mowa przed ostatnim meczem sezonu?

AK zostaje na kolejnych 5 lat  ;D ;D ;D

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #87 dnia: Kwietnia 19, 2017, 11:06:47 am »
AK zostaje na kolejnych 5 lat  ;D ;D ;D

Ja raczej spodziewam się, że ogłosi swoje odejście po obecnym sezonie, tylko ogłosi to przed naszym ostatnim meczem w  sezonie, tak asekuracyjnie, w razie jakbyśmy przegrali w niedzielę no i może żeby chłopaków zmobilizować  ;)
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #88 dnia: Kwietnia 19, 2017, 11:09:51 am »
No raczej  ;)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #89 dnia: Kwietnia 19, 2017, 11:10:51 am »
Katarzyna Zięba? @Kat_Zieba

"Zapraszamy dziennikarzy na konferencję prasową z udziałem trenera Andrzeja Kowala w najbliższy piątek o godz. 12:30 w siedzibie klubu."

Jak myślicie, o czym będzie mowa przed ostatnim meczem sezonu?


W niedzielę zanucimy piosenkę Mieczysława Foga "Ta ostatnia niedziela".
Miałem nie przychodzić na rewanż z JW, ale w przypadku rezygnacji Andrew z roli Trenera, przyjdę, podziękuję za 5 finałów MP, 3 MP, ścisły finał LM i CEV.  Co "cesarskie" trzeba Gościowi oddać.