Autor Wątek: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie  (Przeczytany 44855 razy)

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #90 dnia: Kwietnia 19, 2017, 11:12:33 am »
czy wy widzicie całe zło w trenerze , bez jaj perspektywa sezonu w ataku z Jochenem i Kubą nie napawa mnie optymizmem w stosunku do zarządu

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #91 dnia: Kwietnia 19, 2017, 11:13:16 am »
Dobrze drogi Modzie,
zastosuję się do regulaminu. Nikogo nie będę zwałniał.

  • Trener
    Ograniczę się do wydarzeń z wczoraj li tylko.
    Bardzo chciałbym się dowiedzieć, co trener miał na myśli zgłaszając Wintersa na libero, a potem graniem bez libero jak Masło już nie dał rady.
    Bardzo też chciałbym się dowiedzieć, dlaczego nie ćwiczyliśmy ani przez moment gry bez libero, skoro obu "liberów"  ;D ma kontuzje.
  • Trener przygotowania fizycznego
    Kunszt trenera widać po ilości kontuzji. Pokażcie mi drugi klub, gdzie jest ich taka plaga.
  • Fabian
    Od połowy drugiego seta oddychał niczym ryba bez wody. To przytyk do obu w/w. Jeden trener go trzymał na placu (a jak wreszcie wszedł Rumiany - graliśmy wyraźnie lepiej), drugi go tak "przygotował".
    Choć to nie tylko przytyk do w/w. To również przytyk do "profesjonalizmu" Fabiana, który po meczu w Olsztynie obnosi się w mediach społecznościowych spożywaniem zbilansowanego, dietetycznego i bogatego w jakże cenne wartości odżywcze posiłku w znanej sieci "restauracji" McD

P.S. Żadnego punktu regulaminu nie złamałem, a jeśli już to proszę o wskazanie konkretnie który.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #92 dnia: Kwietnia 19, 2017, 12:19:16 pm »
Marcin, Koledzy,
dajmy już spokój... Takich pytań można by zadać wieje. Jak choćby takie:
- Po co Gavin w ogóle przebiera się w strój sportowy jak wiadomo, że nie zagra?
- Dlaczego w obliczu problemów z libero nie sięgamy po zawodników z Młodej Resovii?
itd. itd.

Zostawmy to już...
To jak kopanie leżącego...

Na piątek klub zaprosił na konferencję z udziałem trenera Kowala.
Nie wiem co zostanie na niej ogłoszone. Mogę się tylko domyślać...
Ta konferencja może być początkiem budowania czegoś nowego. Bo ten niedzielny mecz może zostać przez nas kibiców (zawodników, sztab, działaczy też) potraktowany jako... pierwszy mecz nowego sezonu(ów).
Wstrzymajmy się do piątku...

Cholera, za daleko to wszystko zaszło...
Na własne życzenie!
Zabrakło... ehhh...

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #93 dnia: Kwietnia 19, 2017, 12:21:24 pm »

Na piątek klub zaprosił na konferencję z udziałem trenera Kowala.
Prezes także się zapowiedział  ;)
https://twitter.com/BG_Resovia/status/854640076164354048

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #94 dnia: Kwietnia 19, 2017, 12:37:05 pm »
No właśnie...w niedzielę gramy najważniejszy mecz tego sezonu. Bez względu na to, co się do tej pory wydarzyło, bo...faktycznie sprawy poszły za daleko...gramy dla siebie. Byłoby niezwykle miło...na koniec tego sezonu...żeby ci, dla których będzie to ostatni mecz w barwach Resovii coś nam udowodnili i nie pozostawili po sobie spalonej ziemi.

jozin

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 128
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #95 dnia: Kwietnia 19, 2017, 12:54:34 pm »
Pewnie ktoś w korporacji zauważył,że wizerunek klubu został nadszarpnięty I przymusili trenera by przypomniał kibicom,że wszyscy jesteśmy Resovią,walczymy do końca,prosimy o wsparcie itd.Kto wie,może nawet na ostatni trening zaproszą. ;)

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #96 dnia: Kwietnia 19, 2017, 13:59:54 pm »
Nie kopmy już leżącego!!!
Wylewanie żółci (uzasadnionej) już niczego nie zmieni, a może tylko NAM obrzydzić to co kochamy  :-X

guer1

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 68
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #97 dnia: Kwietnia 19, 2017, 15:09:49 pm »
Ooooo nie wierzę. ..czyżby Misiewicz Resovii i jego Prezes Antoni...tfuuu. ..! Bartosz podawali się do dymisji ?? Nie...to raczej przedlużenie kontraktu z Magiem. ....na kolejną dekadę proponuję ! Mecz z grą bez libero to jego kolejna maestria...brawo Ty....

Wronka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 316
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #98 dnia: Kwietnia 19, 2017, 15:46:17 pm »
Co to za godzina konferencji? Czeka człowiek tyle i nie pójdzie, bo w pracy...  >:(

arek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 233
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #99 dnia: Kwietnia 19, 2017, 16:10:52 pm »
Katarzyna Zięba? @Kat_Zieba

"Zapraszamy dziennikarzy na konferencję prasową z udziałem trenera Andrzeja Kowala w najbliższy piątek o godz. 12:30 w siedzibie klubu."

Jak myślicie, o czym będzie mowa przed ostatnim meczem sezonu?

W piątek (tj. 21 kwietnia) minie dokładnie 5 lat od ogłoszenia podpisania kontraktu przez Georga Grozera w Rosji oraz przegranej w Rzeszowie z Bełchatowem 1:3.
5 lat później zostanie pewnie ogłoszone kolejne wydarzenie, które będzie miało wpływ na Nasz klub, bo niewątpliwie 5 lat temu został popełniony kolosalny błąd - oby tak nie było w tym przypadku.