Autor Wątek: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie  (Przeczytany 44858 razy)

Ryoovi

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 70
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #130 dnia: Kwietnia 19, 2017, 20:37:09 pm »
...
Wybór kierunków zagrywki.
Indywidualna decyzja zawodnika w zależności od umiejętności i sytuacji na boisku.
...

Czasem trener pokazuje (przypomina) dyskretnie zawodnikowi, w którą strefę gracz ma zagrać.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #131 dnia: Kwietnia 19, 2017, 20:42:12 pm »
Żal, żal się czyta to co wypisuje się na forum. Tak kibice traktują najbardziej utytułowanego trenera w historii klubu
Igła i Perła  to najbardziej utytułowani zawodnicy w historii klubu :o Gdzie oni są?
Wszystkim wypowiadającym się w temacie trenera, chciałbym napisać tylko:
Trener Kowal to też człowiek.
Dodajmy arogancki :P
Jemu raczej nie zależało na sympatii kibiców

Miguell

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 205
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #132 dnia: Kwietnia 19, 2017, 21:02:11 pm »
Bo u nas chyba lubią kupować loteryjnych zawodników Veres, Lynell, czy Schmitt a nuż się uda. To chyba nie oto chodzi. I jeszcze jedno mnie zastanawia czemu do nas gdy przychodzi dany zawodnik to traci na swojej wartości a gdy odejdzie staje się tym samym dobrym zawodnikiem

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #133 dnia: Kwietnia 19, 2017, 21:08:55 pm »
A tak swoją drogą, Kuba Jarosz nie jest powołany na LŚ, więc Nasz przyszły I trener będzie miał go do dyspozycji to chyba dobrze. Nie będzie zmęczony sezonem reprezentacyjnym :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 19, 2017, 21:10:54 pm wysłana przez tomi92 »

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #134 dnia: Kwietnia 19, 2017, 21:09:35 pm »
Bo u nas chyba lubią kupować loteryjnych zawodników Veres, Lynell, czy Schmitt a nuż się uda. To chyba nie oto chodzi. I jeszcze jedno mnie zastanawia czemu do nas gdy przychodzi dany zawodnik to traci na swojej wartości a gdy odejdzie staje się tym samym dobrym zawodnikiem
To taka tajemnica poliszynela...

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #135 dnia: Kwietnia 19, 2017, 21:11:18 pm »
Miguel, uważasz że w Rosji są debile, którzy kupują zawodników z Resovii, bo tu przecież wszyscy tracą na swojej wartości. Ty czytasz co piszesz?.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #136 dnia: Kwietnia 19, 2017, 21:12:56 pm »
A tak swoją drogą, Kuba Jarosz nie jest powołany na LŚ, więc Nasz przyszły I trener będzie miał go do dyspozycji to chyba dobrze. Nie będzie zmęczony sezonem reprezentacyjnym :)
Powołają go na ME :P

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #137 dnia: Kwietnia 19, 2017, 21:19:29 pm »
Powołają go na ME :P
Albo Bartmana  ::) :D

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #138 dnia: Kwietnia 19, 2017, 21:22:13 pm »
A ja mam tylko nadzieję, że jeśli w piątek Andrzej ogłosi iż odchodzi po obecnym sezonie, to kibice godnie go pożegnają i podziękują. Co by nie było to właśnie on odzyskał wraz z drużyną mistrzostwo polski po wielu latach.
Liczę na taki gest ze strony kibiców, na pewno trochę podbudowałoby to psychicznie Naszego trenera, a z pewnością podczas całej swojej kariery trenerskiej w Resovii na to sobie zasłużył.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #139 dnia: Kwietnia 19, 2017, 21:28:25 pm »
A ja mam tylko nadzieję, że jeśli w piątek Andrzej ogłosi iż odchodzi po obecnym sezonie, to kibice godnie go pożegnają i podziękują. Co by nie było to właśnie on odzyskał wraz z drużyną mistrzostwo polski po wielu latach.
Liczę na taki gest ze strony kibiców, na pewno trochę podbudowałoby to psychicznie Naszego trenera, a z pewnością podczas całej swojej kariery trenerskiej w Resovii na to sobie zasłużył.

Liczę że jeśli w piątek takie info padnie - AK w jakieś ślady Jana Sucha pójdzie  ::), to po ostatnim meczu w tym sezonie zostanie godnie pożegnany bądź co bądź zasłużył na to  :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 19, 2017, 21:31:25 pm wysłana przez tomi92 »