Autor Wątek: Wspieramy Alka - Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia od kibiców Resovii  (Przeczytany 43831 razy)

miś_koala

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Wspieramy Alka - Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia od kibiców Resovii
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 05, 2014, 15:25:56 pm »
Kapitanie!
Po pierwsze i najważniejsze - dziękujemy!!! Dziękujemy za serce, ofiarność i wspaniałą grę w tym sezonie. Wielokrotnie byłeś tym, który w najcięższych momentach, gdy nikomu nie szło, podrywał drużynę do walki. Jesteś prawdziwym przywódcą, walczakiem i wybitnym sportowcem.
Wszyscy kibice Resovii i cały siatkarski świat przesyłają Ci gorące życzenia jak najszybszego powrotu do zdrowia. Jesteśmy z Tobą i ściskamy kciuki za pomyślną diagnozę i szybki, bezbolesny powrót do sprawności i na siatkarskie parkiety.
Zaskarbiłeś sobie serca fanów, którzy nie opuszczą Ciebie ani drużyny w ciężkich chwilach i z całej siły będą dopingować Resovię w walce o finał MP.
Alek, Kapitanie, wracaj do zdrowia!
Trójmiasto też jest Resovią!

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • D1
Odp: Wspieramy Alka - Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia od kibiców Resovii
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 05, 2014, 15:34:02 pm »
"KAPITANIE MÓJ KAPITANIE"
nie z takich opresji wychodziłeś , głowa do góry masz silny charakter , wracaj szybko do zdrowia i do gry.
Prowadź nas do kolejnych zwycięstw jestem z Tobą.
Za te przeżyte emocje dziękuję za te w przysłości również.
Mirek

Majkel

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 276
Odp: Wspieramy Alka - Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia od kibiców Resovii
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 05, 2014, 16:24:01 pm »
ALEK JESTEŚ NIEZASTĄPIONY!!!!
SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA!
GRAMY DLA CIEBIE O MISTRZOSTWO POLSKI!

https://www.youtube.com/watch?v=pIg2Lv6UldI

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Wspieramy Alka - Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia od kibiców Resovii
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 06, 2014, 00:23:47 am »
To pierwsze jak najbardziej pozytywne, ale proszę Was nie róbcie żadnych akcji pod jego domem. Alek potrzebuje teraz odpoczynku i spokoju, a nie kilkudziesięciu/set ludzi pod domem.
Rozumiem że kierujesz sie tym żeby Alkowi było jak najlepiej w tej sytuacji ale człowieku dla takiego walczaka i wielkiego sportowca, spokój w tej sytuacji  to najgorsze co może być. Świder po swojej  kontuzji mówił że Alek powinien przebywać z drużyną i znajomymi.  Nie piszę o tym żeby kibice go nachodzili cały czas ale akcja jakaś mała pod domem na pewno doda mu otuchy i sił. Dla Alka spokój i siedzenie w domu to katorga w takim momencie. 

SIMON

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 98
Odp: Wspieramy Alka - Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia od kibiców Resovii
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 06, 2014, 10:36:28 am »
Alek, wielki kapitanie, dzięki że byłeś z drużyną na drugim meczu mimo wielu problemów! Dzięki że pomogłeś chłopakom w szatni i natchnąłeś ich do walki, pokazując wielkie przywiązanie! Nie jesteś wychowankiem, ale jesteś silnie związany z klubem i myślę, że na wiele wiele lat pozostaniesz ikoną Resovii, za to co zrobiłeś! Trzymaj się i czekamy na powrót do wielkiej formy w przyszłym sezonie, bo na pewno zatęsknimy za tymi dynamicznymi atakami z wielką pasją!

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Wspieramy Alka - Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia od kibiców Resovii
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 06, 2014, 12:46:37 pm »
Szybkiego powrotu do zdrowia życzy Natalka. :)

Obrazek - "Natalka dla Alka"


(6-letnia córka Chelepperro)

Dzisiaj rano Natka przed szkołą mi powiedziała:

" że w bajce widziała ,że koniowi założyli bandaż i wyzdrowiał.A koń ma gorzej bo ma cztery nogi i zdrowieje dłużej"

Także Alek nie martw się i głowa do góry. :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Znajoma przesłała mi maila życzenia dla Ciebie.

"Olieg, w imieniu kibiców PGE Skry Bełchatów życzę Ci jak najszybszego powrotu do zdrowia! To co Ci przytrafiło wstrząsnęło nami wszystkimi, bez względu na klubowe barwy. Życzę powodzenia podczas leczenia i rehabilitacji i szybkiego powrotu na siatkarskie boisko. Trzymaj się! :)"

Agnieszka Kordecka

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2014, 21:44:21 pm wysłana przez chelepperro »
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Wspieramy Alka - Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia od kibiców Resovii
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 06, 2014, 15:16:50 pm »
Szybkiego powrotu do zdrowia życzy Natalka. :)
(6-letnia córka Chelepperro)
To trzeba do klubu dostarczyć  8) i do przekazania dla Alka  ;)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Wspieramy Alka - Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia od kibiców Resovii
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 06, 2014, 15:52:13 pm »
Alek, chociaż nie poznałem Cię osobiście, jestem z Tobą w tym trudnym momencie i życzę Ci z całego serca szybkiego powrotu do zdrowia.
Jak wielką radość uczyniłeś pojawiając się wczoraj wśród nas na hali. Właściwie wtedy najważniejsze było, że jesteś wśród nas, nasze serca są również z Tobą.
Pozdrawiam
Marian

agas1977

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: Wspieramy Alka - Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia od kibiców Resovii
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 06, 2014, 18:07:25 pm »
Panie Kapitanie!! Najpierw chciałabym Panu podziękować za wszystkie wspaniałe mecze z Pana udziałem, za dwa tytuły Mistrza Polski, za serce włożone w każdy set. Życzę Panu szybkiego powrotu do zdrowia. Jest Pan potrzebny drużynie, jest Pan potrzebny nam - kibicom.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 06, 2014, 18:23:21 pm wysłana przez agas1977 »

Kasia93

  • Gość
Odp: Wspieramy Alka - Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia od kibiców Resovii
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 06, 2014, 18:41:50 pm »
Alku !
To ty nauczyłeś mnie żeby nigdy się nie poddawać. Jesteś wzorem zawodnika, najlepszym Kapitanem pod Słońcem ale przede wszystkim Sercem Resovii. A że o serce należy dbać możesz liczyć na nas wszystkich, chcemy pomóc Ci przejść przez ten trudny okres, wiedz że nie jesteś sam.
Zawsze podziwiałam Twój silny charakter dlatego nie mam wątpliwości, że w przyszłym sezonie wrócisz z podwójną mocą.
Każdy dzień Twojej walki o powrót do zdrowia da Ci jeszcze więcej siły. 
Wiara w siebie i ciężka praca zawsze przynosi efekty.
Kapitanie, Twój okręt na Ciebie czeka  !