Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
41
Mecze / Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez repres1 dnia Kwietnia 20, 2024, 17:52:41 pm »
Jaka była różnica między nami a JW?
Oni mieli Fornala, a my mieliśmy Defalco.
42
Mecze / Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dude dnia Kwietnia 20, 2024, 17:47:47 pm »
W pierwszym meczu był błąd sędziego- zdaniem W. Maroszka. Innymi słowy ta sytuacja nie jest zero-jedynkowa, bo jeden rabin powie tak a drugi inaczej.

W każdym razie- wielkie brawa i podziw za walkę w drugim spotkaniu mieszają się ze sporym bólem, który wynika ze zmarnowanej szansy. Dziękuję Panowie za te niesamowite emocje i pójście na strzelaninę z Jastrzębskim.
Jest taki żal, że dobiega czas Jakuba Kochanowskiego i Toreya DeFalco w stolicy Podkarpacia i złotego medalu nie będzie...
43
Mecze / Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Grzesiek dnia Kwietnia 20, 2024, 17:45:04 pm »
Defalco... Nie wierze w to co zrobił, tak doświadczony gracz...
Brawa dla całej drużyny za walke i niesamowite emocje których nie czułem juz od kilku lat. Dzięki.
44
Mecze / Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez PewnySiebie dnia Kwietnia 20, 2024, 17:44:34 pm »
Czekam na osoby które będą ich usprawiedliwiać . Czekam jakie głupoty będziecie wymyślać . FRAJERSTWOOOO !! Swędrowskiego to się sluchać nie da , cały czas emocjonował się , podnosił głos ze szczęscia jak js zdobyło punkty, przy prowadzeniu Resovii nawet przez gardło mu ciężko było.
45
Mecze / Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Blejd dnia Kwietnia 20, 2024, 17:43:32 pm »
Brawo Jastrzębie. O Resovii ciężko coś napisac bo w emocjach mogę napisac za dużo..
46
Mecze / Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kowalinda dnia Kwietnia 20, 2024, 17:35:04 pm »
Dzisiejsza drużyna zapisała się w wieloletniej historii klubu w kategorii: NAJWIĘKSZE FRAJERSTWO
47
Mecze / Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez repres1 dnia Kwietnia 20, 2024, 12:40:09 pm »
Wiem ,że Gladyr jest bardzo emocjonalny i jego reakcje mogą wkurzać (...)
Myślę, ze to dobrze, że Jurek jest bardzo emocjonalny. To świadczy przecież o jego zaangażowaniu w mecz. Przecież my sami tęsknimy do takich zawodników i bardzo ich szanujemy. A że Gładyr gra w innym zespole...
Tu nie chodzi o "machnięcie ręką". Chodzi o przyznanie Gładyrowi prawa do emocjonalnych reakcji (w cywilizowanych granicach) na wydarzenia meczowe. On ma takie prawo.
Postawę Hubera chwilowo pominę. Chwilowo, bo coś mi się zdaje, że temu młodemu człowiekowi przewróciło się w głowie i, wcześniej czy później, albo zmądrzeje, albo się doigra.
Bez wskazywania winnych (bo do dziś nie znam faktów; mogę tylko zaufać moim resoviackim przyjaciołom, którzy już wcześniej zaobserwowali pewne zachowania), warto się zastanowić nad następującym zdaniem: "Nie wdawaj się z chamem w pyskówki, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona cię doświadczeniem".
48
Mecze / Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bartek944 dnia Kwietnia 20, 2024, 11:25:08 am »
"Mowa jest srebrem, milczenie złotem" niestety nie każdy potrafi "machnąć ręką" tylko drążą niepotrzebnie, no ale cóż emocje ...
49
Mecze / Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez alfreda dnia Kwietnia 20, 2024, 10:01:39 am »
To sędziowie powinni takie sytuacje rozwiązywać w zalążku . Huber powinien być odsunięty a kibic powinien przeprosić Gladyra. Wiem ,że Gladyr jest bardzo emocjonalny i jego reakcje mogą wkurzać ,dlatego waarto machnąć ręką i oglądać wspaniałe widowisko jakim był tem mecz.
50
Mecze / Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez repres1 dnia Kwietnia 20, 2024, 08:42:11 am »
Jak widać, najtrudniej jest ustalić fakty.
-------------------------------------------------------
Dlaczego kibicuję właśnie siatkówce? Bo w trakcie meczu zajmuję się Resovią, a nie przeciwnikiem Resovii.
Zajmowanie się przeciwnikiem uważam za brak dojrzałości emocjonalnej.
Nie wiem, co zaszło, więc nie śpieszę się z oceną. Wiem, że sędziowie nie zapanowali nad tym wszystkim.
A Jurka Gładyra po prostu lubię. Zdarzało mi się z nim rozmawiać, gdy grał jeszcze w Zaksie i były to bardzo sympatyczne rozmowy. Lubię go i szanuję.
Panu kibicowi radzę, żeby przestał zajmować się rywalami Resovii i zajął się Resovią. Drużyna zasługuje na to. Jest warta każdej sekundy meczu. Nie warto tracić kibicowskiego czasu na przeciwnika, bo z takiej straty nic dobrego nie wynika.
Ubliżanie przeciwnikowi jest po prostu głupie, smarkate i niegodne.
Czy to tak trudno zrozumieć, że Gładyr gra w JW i jego rolą jest grać jak najlepiej? Co on takiego złego zrobił? Nic. To odzajączkujta się Pan, Panie Kibic, od Jurka Gładyra.
Bartek Kurek powiedział kiedyś, że "Lepiej być burakiem niż..." (czy coś w tym stylu), a później grał w Resovii i grał bardzo dobrze. Jakieś wnioski? Później znów grał przeciw Resovii, ale nie przestał być bardzo sympatycznym człowiekiem.
Zdecydowana większość ludzi siatkówki (zawodników, trenerów, władz klubów) to bardzo sympatyczni, otwarci ludzie, z którymi bardzo ciekawie się rozmawia. To nie są nasi wrogowie. To tylko nasi rywale w uczciwej, sportowej walce. Nie trzeba zasmradzać tej rywalizacji. Jest to rywalizacja na tyle atrakcyjna (na najwyższym światowym poziomie), że dodatkowe "atrakcje" w postaci smrodu nie są jej potrzebne. Jeśli kogoś rozsadzają emocje, zapraszam do Klubu Kibica. Trzy godziny stania i nieustannego śpiewania za Resovią to doskonały upust emocji, z pożytkiem dla widowiska.
Na świecie jest mnóstwo wydarzeń, które zasmradzają życie. Siatkówka jest dziedziną wolną od smrodu. I niech tak pozostanie. Jakiś antysmrodowy azyl jest mi bardzo, bardzo potrzebny. Myślę, że nie tylko mnie.
--------------------------------------------
Na marginesie. W trakcie meczu byłem zbulwersowany decyzją sędziów przy obronie Popiwczaka. Po meczu sprawdziłem. Nie miałem racji. Sędziowie podjęli dobrą decyzję. Silne emocje rzadko kiedy są dobrym doradcą. Przepraszam, Panie Sędzio.
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10