Autor Wątek: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów  (Przeczytany 30192 razy)

banan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 150
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #50 dnia: Marca 19, 2008, 09:06:44 am »
SOOOOOOOOOOOOOOOOVIIIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Popatrzcie na to jak zagrali. W tych pięciu meczach pokazali najwyższą dyspozycję na jaką było ich stać. Bardzo się starali, no ale brakło końcówki, zimnej krwi. Ale widać potencjał, widać świetną grę i perspektywy na przyszłość. Jak powiedział p.Smola: "Już nigdy nie przegramy z Olsztynem", a dodam od siebie, że za rok będziemy mistrzami! Te pięć meczów to coś pięknego. Cztery mecze widziałem na żywo i jestem bardzo zadowolony z gry, na wynik nie patrzę, bo mi się płakać chce. Brawo SOVIA!!!

Wygramy ten puchar, jak zrobimy taki kocioł jak z Olsztynem to Brazylijczycy się poleją w gacie.

DO BOJU SOVIAAAA!!!!

Olala

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 19, 2008, 10:14:57 am »
A ja napiszę jeszcze, że pomimo tego wszystkiego, aż się przyjemnie czyta te wypowiedzi na forum :) Nikt nie jedzie po zawodnikach i trenerze za to, że przegrali (co się bardzo często zdarzało poprzegranych meczach, niezależnie od stawki), tylko docenia walkę i dziękuje... :)

ja1710

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 380
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 19, 2008, 10:22:35 am »
masz racje, są teraz tutaj prawdziwi kibice Resovii, to forum otwarło się dla nas , jak ktoś ma kontakt z kimś z zawodników to dajcie im namiar na to forum ,napewno będzie im miło przeczytać nasze komentarze,  ja puszcze link o naszym forum na oficjalna strone Igły

Maciejos

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 155
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 19, 2008, 10:33:52 am »
Bo nawet niemamy powodu żeby zwalać wszystko na nich. Zagrali 5 bardzo dobrych meczów, z czego 4 zakończyły się w 5 setach. Kowal objął drużynę w połowie sezonu, drużynę która była pełna kontuzji, więc niemożna mieć do niego pretensji że mimo wszystko niedostał się do najlepszej 4. Zawodnicy zagrali na miare swoich możliwości w danym momencie. Brakło nam zmienników i troszke fizycznie nie daliśmy rady lecz mimo to wielkie brawa dla całej Resovi za te 5 meczy. Aż miło się oglądało, szczególnie wczoraj dwa pierwsze sety :P Abyśmy taką i tylko taka lub lepsza Resovie widzieli w następnym sezonie ;)

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 19, 2008, 10:39:44 am »
Słuchajcie co nas nie zabije to nas wzmocni, brawa dla chłopaków, na następny raz będziemy w czwórce-zobaczycie. Limit pecha wyczerpany, teraz FF i walką o 5 miejsce. Kibicujmy teraz podwójnie bo po udanym FF chłopcy szybciej sie otsząsną i będzie im lżej i nam lzej po tym feralnym meczu. Czas o tym zapomnieć (5-10 ajajaj) i do przodu, zarówno my w kibicowaniu jak i działacze myśląc juz o nowym sezonie. Do boju Resovio-jesteś wielka a będziesz jeszcze większa!! Pozdrawiam wszystkich na nowym forum- nowe forum - nowe,lepsze czasy dla Resovii.

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 19, 2008, 10:46:52 am »
Bylo, przepadlo, powoli podniesiemy sie. Czego zabraklo? sprawnego jednego skrzydla i chyba sily psychicznej.
Zobaczymy, co dalej, ale bedzie lepiej ;) trzeba wierzyc, grunt tylko zeby Zawodnikow przestala dreczyc ta porazka i przyda sie jakis sukces ->Puchar CC:)
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

Maciejos

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 155
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #56 dnia: Marca 19, 2008, 10:51:40 am »
Nom :P Już się do niego przyzwyczaiłem  :) Buźki zmieniłem i jest ok.
No ale trzeba przyznać że to co pokazał Olsztyn w momencie stanu 10:5 do końca to <brawa>. Przez cały mecz mało bloków mieli a tu w V, 5 razy nas zablokowali. Do tego dochodzą wszystkie praktycznie skończone ataki Szymańskiego, nasze troszke słąbsze przyjęcie i wynik uciekł. No ale nic, to nic ;) Chociaż piękne widowiska oglądaliśmy przez te pare dni ;) Czekamy na Final Four. Heh... widzieliście jakie atrakcje będą? :D

Cytat: paulina_rz
Czego zabraklo? sprawnego jednego skrzydla i chyba sily psychicznej.
Z takim przeciwnikiem grać bez jednej strefy to chyba każdy byłby skazany na porażke. A nasi się nie poddali i walczyli :P Nawet Karel atakował pare piłek, i nawet raz fajny mu atak wyszedł z piłki która po ataku Pawła, odbiłą się od bloku i wisiałą nad siatką :)

daniel75

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 51
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #57 dnia: Marca 19, 2008, 11:41:26 am »
Podziękowania za walkę i tyle można powiedzieć dobrego. Był taki mecz Polaków ze Serbami w Spodku i po tym meczu długo dochodzili do siebie tak samo jak Legia w 96 roku gdy przegrała mistrza z Widzewem w 8 minut. Uważam, że porażka w Olsztynie pozostanie w głowach chłopaków i trenera bardzo długo.
Dwa rozwiązania:
-wymienić najsłabsze ogniwa plus trener
-działacze odpowiedzialni za transfery do dymisji ( budżet wyższy o 60% a wynik jak dobrze pójdzie taki jak w roku ubiegłym).

może warto było pogodzić się z Gabrychem na ten mecz,a nie kłamać, że jest kontuzjowany bo najgorzej kłamać

Maciejos

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 155
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #58 dnia: Marca 19, 2008, 11:50:43 am »
Najsłabsze ogniwa... lecz kogo masz na myśli?
Co do trenera to się nie zgodze. To co trener Kowal zrobił z drużyną pełną kontuzji która radziła sobie słabo, zasługuje na brawa. I zasługuje aby w następnym sezonie pokazać pełnie swoich możliwości prowadząc zespół od początku, i samemu dobrać skład. Czy powrot Gabrycha by coś zmienił? Wątpie. Mi tam się gra nasza podobała, lecz nie wszystko można wygrać.

banan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 150
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #59 dnia: Marca 19, 2008, 11:59:31 am »
Weźcie nie straszcie Gabrychem.
Wyślijmy go lepiej do Modeny, on zrobi tam swoje i wygramy ;)