1
Aktualności / Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Ostatnia wiadomość wysłana przez alfreda dnia Maja 13, 2026, 08:51:11 am »To co wyrabiał Boti w play ofach to jest tragedia. Dobrze, że odszedł bo poprostu lekceważył swoją pracę. Początek sezonu dobry ale najważniejsze mecze przegraneale jeszcze istotne w jaki sposób przegrane bez walki w fatlnym stylu. To dobra decyzja że klub zkończył współpracę z Botim .Jego zatrudnienie było wielkim błędem. Jeśli ktoś zdobył mistrzostwo Polski mając w składzie Leona to nie jest wielkie osiągnięcie trenera tylko fart.
Najważniejsze mecze : finał PP przegrany w fatalnym stylu, mecze z Zawierciem fatalne, mecze o brąz fatalne i mecze w LM fatalne. Gdyby zagrali lepiej w fazie każdy z każdym nie trafili by na najtrudniejszego przeciwnika w fazie pucharowej jakim był Zirat.
Trener Cretu jest świetnym trenerem z charyzmą i dużo dobrego zrobił w plus lidze. Oby udało Mu się odbudować naszą Resovię.Zyczę MU tego z całego serca ale w dalszej kolejności to powinien Oleg Akhrem powinien być przygotowywany na pierwszego trenera Resovi.
Ja jeszcze pożegnała bym Klemena. Jego kwaśna mina i zła gra w ważnych momentach nie wpłtwa dobrze na zespół.
Boti zmarnował obecność w naszej drużynie Shodiego upokożając Go i wystawiając w zastępstwie przyjmujących zamiast wykorzystać na pozycji, która jest Jego podstawową. Te wyczyny Botiego w ostatnim czasie to było nie do zaakceptowania. Szalpuk w ostanim wywiadzie coś o tym napomknął ale nie powiedział do końca, może teraz coś powie.
Najważniejsze mecze : finał PP przegrany w fatalnym stylu, mecze z Zawierciem fatalne, mecze o brąz fatalne i mecze w LM fatalne. Gdyby zagrali lepiej w fazie każdy z każdym nie trafili by na najtrudniejszego przeciwnika w fazie pucharowej jakim był Zirat.
Trener Cretu jest świetnym trenerem z charyzmą i dużo dobrego zrobił w plus lidze. Oby udało Mu się odbudować naszą Resovię.Zyczę MU tego z całego serca ale w dalszej kolejności to powinien Oleg Akhrem powinien być przygotowywany na pierwszego trenera Resovi.
Ja jeszcze pożegnała bym Klemena. Jego kwaśna mina i zła gra w ważnych momentach nie wpłtwa dobrze na zespół.
Boti zmarnował obecność w naszej drużynie Shodiego upokożając Go i wystawiając w zastępstwie przyjmujących zamiast wykorzystać na pozycji, która jest Jego podstawową. Te wyczyny Botiego w ostatnim czasie to było nie do zaakceptowania. Szalpuk w ostanim wywiadzie coś o tym napomknął ale nie powiedział do końca, może teraz coś powie.

Ostatnie wiadomości