Autor Wątek: trening otwarty  (Przeczytany 2038 razy)

liliplason

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 32
trening otwarty
« dnia: Sierpnia 24, 2008, 17:52:00 pm »
witam was, ciekawa jestem waszych opinii po wczorajszym "otwartym treningu". Dla mnie bylo ok,dynamicznie bez przeciagania zbednych opowiesci,a juz the best of byla ta dziewczyna w konkursie na przyjecie piłki:) wielkie brawa dla niej!

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: trening otwarty
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 24, 2008, 19:25:57 pm »
Szczerze- to troche nudnawa impreza...
Poszedlem glownie po to, zeby odebrac karnet ale to szlo jak krew z nosa i nie chcialo mi sie czekac ponad godzine.

czujnik

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: trening otwarty
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 24, 2008, 21:01:39 pm »
Zależy kto się czego spodziewał :) Muszę Ci powiedzieć, że generalnie treningi to nic ciekawego. Ja myślę, że pomysł jest trafiony. Troszkę można było to jeszcze rozkręcić, ale dobre i to ja jestem raczej na plus.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: trening otwarty
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 24, 2008, 21:34:57 pm »
Mi się impreza podobała. Nie nudziłem się ani przez chwilę. Chłopcy "byli dla publiczności" a to ważne. Kto chciał - robił zdjęcia, kto chciał - brał autograf. Myślę, że dla kibiców, szczególnie młodych, to ważne - nawet uścisnąć dłoń zawodnika, zamienić z nim kilka słów. W ten sposób staje się "bardziej nasz". Taki luzik pomiędzy kibicami a zawodnikami jest potrzebny.
Oficjalna prezentacja powinna być jeszcze ciekawsza i (mam nadzieję) także z odrobiną luzu.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

czujnik

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: trening otwarty
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 24, 2008, 21:37:02 pm »
Zgadzam się z kolegą, dołozyłbym jeszcze jedno.

Pomysł na konkurs jest bardzo fajny. Może klub powinien pomyśleć o czyms w rodzaju Eventu z siatkarzami. To by bylo na pewno fajne no i bylaby okazja zeby zblizyc sie do druzyny. Mysle, ze pomysl z konkursem, moznaby tez czasami konkurs zorganizowac, pomyslow pewnie nie zabraknie :)

gabi

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: trening otwarty
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 25, 2008, 10:52:20 am »
a kiedy bedzie oficjalna prezenatcja?

Mieczyk

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 240
Odp: trening otwarty
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 25, 2008, 13:02:32 pm »
co do treningów to nie wie ktoś kiedy nasza 4 Olimpijczyków dołączy do treningu, bo chyba teraz maja lekki urlop???

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: trening otwarty
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 25, 2008, 13:17:46 pm »
od pn będą dalej trenować w Spale z reprezentacją a po eliminacjach do ME (13-14 września) wrócą do Rzeszowa. Zapewne dostaną wtedy jeszcze kilka dni wolne, także pewnie zaczną treningi na 2 tygodnie przed startem ligi