Autor Wątek: Krótkie przywitanie.  (Przeczytany 1168 razy)

Bartq

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 110
    • kamery sportowe
Krótkie przywitanie.
« dnia: Kwietnia 25, 2013, 11:47:31 am »
Witam wszystkich Resoviaków!

Po dłuższym czasie czytania forum udało mi się w końcu założyć konto (możliwe, że jestem technicznie lekko zacofany :P), więc i wypadałoby się z krótsza przedstawić i przywitać.
Urodzony w Rzeszowie, wychowany w Rzeszowie, obecnie pomieszkujący w Warszawie, ciężko pracujący młody człowiek kibicujący od paru lat Resovii, pojawiający się sporadycznie na meczach (ze względu na koczowniczy tryb życia :D), imię jego łatwo odgadnąć patrząc na nazwę konta ;). Dla bardziej dociekliwych: nie Bartłomiej lecz Bartosz :).
Mam nadzieję, że dzięki udzielaniu się na forum uda mi się jeszcze bardziej oddać Resovii i częściej bywać na hali, no i oczywiście poznać niektórych z Was również poza forum. Prawdopodobnie zacznę od Warszawskiego Klubu Kibica z racji miejsca zamieszkania :D.

P.S. Nie założyłem konta żeby pisać jedynie kto przychodzi, a kto odchodzi z Rzeszowa  ;D.

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Krótkie przywitanie.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 25, 2013, 11:53:18 am »
Witam wszystkich Resoviaków!

Po dłuższym czasie czytania forum udało mi się w końcu założyć konto (możliwe, że jestem technicznie lekko zacofany :P), więc i wypadałoby się z krótsza przedstawić i przywitać.
Urodzony w Rzeszowie, wychowany w Rzeszowie, obecnie pomieszkujący w Warszawie, ciężko pracujący młody człowiek kibicujący od paru lat Resovii, pojawiający się sporadycznie na meczach (ze względu na koczowniczy tryb życia :D), imię jego łatwo odgadnąć patrząc na nazwę konta ;). Dla bardziej dociekliwych: nie Bartłomiej lecz Bartosz :).
Mam nadzieję, że dzięki udzielaniu się na forum uda mi się jeszcze bardziej oddać Resovii i częściej bywać na hali, no i oczywiście poznać niektórych z Was również poza forum. Prawdopodobnie zacznę od Warszawskiego Klubu Kibica z racji miejsca zamieszkania :D.

P.S. Nie założyłem konta żeby pisać jedynie kto przychodzi, a kto odchodzi z Rzeszowa  ;D.

Witam w klubie rzeszowsko-warszawskim, do którego sam należę  ;D
Na szczęście pomieszkuję i tu i tu, więc mam możliwość bycia na wszystkich meczach, choć w przypadku LM jest to trudne z uwagi na obowiązki zawodowe. Dlatego w tym roku też będę aplikował do WKK w celu wspólnego kibicowania w Champions w meczach LM  ;D

Bartq

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 110
    • kamery sportowe
Odp: Krótkie przywitanie.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 25, 2013, 12:07:02 pm »
To muszę już tą aplikację wysyłać, bo jak mam czekać tyle samo ile na dostęp do forum..  ;)

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Krótkie przywitanie.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 25, 2013, 12:09:31 pm »
To muszę już tą aplikację wysyłać, bo jak mam czekać tyle samo ile na dostęp do forum..  ;)
Zgaduję. Nie wysłałeś maila do admina, a jak się upomniałeś, to dostałeś op... , że nie czytasz regulaminu  :)

Bartq

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 110
    • kamery sportowe
Odp: Krótkie przywitanie.
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 25, 2013, 12:23:51 pm »
Lepiej... Kiedyś (lepiej niż pół roku temu) chciałem się zarejestrować, zostałem odrzucony. Teraz zarejestrowałem się jeszcze raz, wysłałem maila do admina, ale nie dostałem odpowiedzi, że już jest konto aktywne ;).

Itka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 135
Odp: Krótkie przywitanie.
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 25, 2013, 14:36:58 pm »
co do forum to miałam tak samo. z własnej głupoty czekałam i się wkurzałam ponad tydzień ;)
chyba też zahaczę o Warszawski Klub Kibica, bo jak narazie to byłam wolnym strzelcem, a fajnie by było tak się w grupie spotykać i kibicować :D
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 25, 2013, 17:57:51 pm wysłana przez repres1 »

Bartq

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 110
    • kamery sportowe
Odp: Krótkie przywitanie.
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 25, 2013, 16:18:42 pm »
Dokładnie, w grupie raźniej i głośniej :D. A wydaje mi się, że sąsiedzi mają mnie już dosyć po finałach, więc trzeba zacząć mecze oglądać poza mieszkaniem ;D.