Autor Wątek: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)  (Przeczytany 65974 razy)

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #450 dnia: Marca 18, 2013, 22:03:28 pm »
Hm, co by tu powiedzieć, żeby się zbytnio nie narazić...?
Od zawsze życzyłem Resovii, żeby miała halę zajętą w 100% na karnety. Tylko, że prawo podaży i popytu mówi, że nadmiar chętnych na karnety spowoduje...
No to bardziej nie będę się narażał.
Wiem - podwyżkę ceny. Prawa rynku.  8)

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #451 dnia: Marca 19, 2013, 21:46:22 pm »
Dziś na SF jest nawet artykuł na ten temat i cytaty z Forum.
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #452 dnia: Marca 19, 2013, 21:54:57 pm »
Dziś na SF jest nawet artykuł na ten temat i cytaty z Forum.
Przesadzili jak dla mnie.

Diego

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 478
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #453 dnia: Marca 19, 2013, 22:05:40 pm »
Choć jak kupowałem rok temu na finał do Bełka przez kubpilet, to potrzebny był równie dobry refleks jak u nas  :)

Hehe... W Bełchatowie był na finale komplet? Toś mnie zaskoczył, bo jak pamiętam to w tym miasteczku na hali widać puste krzesełka nawet przy hitach rundy, czy play-off.

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #454 dnia: Marca 19, 2013, 22:23:57 pm »
Hehe... W Bełchatowie był na finale komplet? Toś mnie zaskoczył, bo jak pamiętam to w tym miasteczku na hali widać puste krzesełka nawet przy hitach rundy, czy play-off.
Był komplet.... Przez pierwsze dwa sety  :) po trzecim (mowa o pierwszym meczu) gość z prawej pogratulował mi mistrzostwa (po 3 setach pierwszego meczu !!!!!) i wyszedł, od połowy czwartego seta krzesełko z lewej też już było puste hehe  :)

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #455 dnia: Czerwca 24, 2013, 12:47:59 pm »
http://www.assecoresovia.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/art1375,rezerwacja-i-sprzedaz-karnetow-na-sezon-20132014-.html

Znamy już ceny karnetów na przyszły sezon i wiemy, że ich ceny wzrosły o 50 zł, wiedząc, że przez powiększenie liczby drużyn w Pluslidze spotkań będzie więcej, myślę, że nie powinna to być zaskakująca informacja, do karnetu pewnie jak rok temu dodawane będą smycze, a ich wartość po kolejnym mistrzostwie za pewne wzrosła  ;) 

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #456 dnia: Czerwca 24, 2013, 13:19:40 pm »
http://www.assecoresovia.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/art1375,rezerwacja-i-sprzedaz-karnetow-na-sezon-20132014-.html

Znamy już ceny karnetów na przyszły sezon i wiemy, że ich ceny wzrosły o 50 zł, wiedząc, że przez powiększenie liczby drużyn w Pluslidze spotkań będzie więcej, myślę, że nie powinna to być zaskakująca informacja, do karnetu pewnie jak rok temu dodawane będą smycze, a ich wartość po kolejnym mistrzostwie za pewne wzrosła  ;)
Moje "uszy" dobrze słyszały  ;D o podwyżce  8)

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #457 dnia: Czerwca 24, 2013, 21:29:40 pm »
Z artykułu na stronie głównej wynika, że raczej w pierwszym etapie rezerwacji karnetów nie będzie możliwości zmiany miejscówek. Była taka akcja parę sezonów temu, ale od tamtej pory jej nie powtórzono. Czyli będzie można kupić wyłącznie swoje dotychczasowe miejsce...
Ja ze swojego jestem średnio zadowolony, więc chętnie bym zmienił, bo sluży ono wyłącznie za wieszak na kurtkę. Wiekszość meczy oglądam na stojąco z narożnego balkonu, co od pewnego czasu wymaga dużo wcześniejszego przybycia na halę. Jeśli słyszelibyście o tym, że ktoś rezygnuje z rozsądnych 2 sąsiadujących miejsc karnetowych, najlepiej w dolnych sektorach, albo powyżej 3 rzędu w górnych, będę bardzo wdzięczny za info na priv  :)
Mam też pytanie. Jeśli odbiorę swoje dotychczasowe miejscówki po I etapie i jakimś cudem w wolnej sprzedaży upoluję i zarezerwuje lepsze, to czy wtedy mogę dokonać podmiany ? Czyli formalnie nie odebrać tych z II etapu, ale dokonać podmiany miejsc w systemie, a te starsze oddać...
Pytanie pewnie naiwne, ale wolę zapytać tutaj, bo na wyspie nie spodziewam się pozytywnej odpowiedzi  :)

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #458 dnia: Czerwca 24, 2013, 22:10:42 pm »
Z artykułu na stronie głównej wynika, że raczej w pierwszym etapie rezerwacji karnetów nie będzie możliwości zmiany miejscówek. Była taka akcja parę sezonów temu, ale od tamtej pory jej nie powtórzono. Czyli będzie można kupić wyłącznie swoje dotychczasowe miejsce...
Ja ze swojego jestem średnio zadowolony, więc chętnie bym zmienił, bo sluży ono wyłącznie za wieszak na kurtkę. Wiekszość meczy oglądam na stojąco z narożnego balkonu, co od pewnego czasu wymaga dużo wcześniejszego przybycia na halę. Jeśli słyszelibyście o tym, że ktoś rezygnuje z rozsądnych 2 sąsiadujących miejsc karnetowych, najlepiej w dolnych sektorach, albo powyżej 3 rzędu w górnych, będę bardzo wdzięczny za info na priv  :)
Mam też pytanie. Jeśli odbiorę swoje dotychczasowe miejscówki po I etapie i jakimś cudem w wolnej sprzedaży upoluję i zarezerwuje lepsze, to czy wtedy mogę dokonać podmiany ? Czyli formalnie nie odebrać tych z II etapu, ale dokonać podmiany miejsc w systemie, a te starsze oddać...
Pytanie pewnie naiwne, ale wolę zapytać tutaj, bo na wyspie nie spodziewam się pozytywnej odpowiedzi  :)
Niestety musisz odebrać karnet w pierwszym etapie, bo inaczej miejsce się zwalnia. Jak upolujesz inny w drugim, to będzie problem. W tamtym roku nie wszystkie karnety poszły, ale tylko dlatego, że rezerwujący ich nie odebrali. Podczas rezerwacji były problemy z miejscami. No chyba, że dogadasz się w klubie to wtedy pozwolą ci zamienić i wróci twój obecny karnet do puli. Istotny jest kontakt z klubem.

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #459 dnia: Czerwca 24, 2013, 22:52:15 pm »
Niestety musisz odebrać karnet w pierwszym etapie, bo inaczej miejsce się zwalnia. Jak upolujesz inny w drugim, to będzie problem. W tamtym roku nie wszystkie karnety poszły, ale tylko dlatego, że rezerwujący ich nie odebrali. Podczas rezerwacji były problemy z miejscami. No chyba, że dogadasz się w klubie to wtedy pozwolą ci zamienić i wróci twój obecny karnet do puli. Istotny jest kontakt z klubem.
Czyli, zakladajac hiper optymistyczny scenariusz, ze cos lepszego trafie w wolnej sprzedazy, niz to co odbiore wczesniej, powinienem podejsc do klubu ? Precyzując: do KLUBU, a nie na wyspe ?