Autor Wątek: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!  (Przeczytany 89959 razy)

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #120 dnia: Kwietnia 25, 2014, 23:24:33 pm »
Straszno i Śmieszno...

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #121 dnia: Kwietnia 26, 2014, 00:41:58 am »
Bartman. Czy to jest po prostu normalna decyzja trenera, czy też jakiś zabieg czy cuś?

Serio myślisz, że trener ma tu coś do gadania?
Osoba Zbyszka była z góry stracona. Dostał powołanie, bo wtedy w Italii Modena grała z Trento, a Zbyszek był wiodącą postacią.

On nie pasuje do tej drużyny bo.. no bo tak. W zasadzie nie widzę logicznych argumentów za NIE dla Zbyszka.
Bociek lepszy?
Witczak lepszy?
Sorry, Konarski lepszy?
Dajcie spokój. Żaden z tych facetów nie jest lepszy od Zbyszka. Sportowo każdy z nim przegrywa.. Ale po co tu mówić nawet o aspekcie czysto sportowym skoro Zbyszek ma coś takiego jak doświadczenie, a owi Panowie nie.

Teraz poleciał Zibi, później poleci Igła. No i zostanie taka kadra z jednym Kubiakiem. No bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że przysłowiowe jaja ma tylko Kubiak. Ale to nic, wszyscy będą się kochać i głaskać po głowie jak coś pójdzie nie tak. Najwyżej przegramy, ale nic się nie dzieje.
Seize the day or die regretting the time you lost.

LideRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 383
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #122 dnia: Kwietnia 26, 2014, 09:48:41 am »
Serio myślisz, że trener ma tu coś do gadania?
Osoba Zbyszka była z góry stracona. Dostał powołanie, bo wtedy w Italii Modena grała z Trento, a Zbyszek był wiodącą postacią.

On nie pasuje do tej drużyny bo.. no bo tak. W zasadzie nie widzę logicznych argumentów za NIE dla Zbyszka.
Bociek lepszy?
Witczak lepszy?
Sorry, Konarski lepszy?
Dajcie spokój. Żaden z tych facetów nie jest lepszy od Zbyszka. Sportowo każdy z nim przegrywa.. Ale po co tu mówić nawet o aspekcie czysto sportowym skoro Zbyszek ma coś takiego jak doświadczenie, a owi Panowie nie.

Teraz poleciał Zibi, później poleci Igła. No i zostanie taka kadra z jednym Kubiakiem. No bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że przysłowiowe jaja ma tylko Kubiak. Ale to nic, wszyscy będą się kochać i głaskać po głowie jak coś pójdzie nie tak. Najwyżej przegramy, ale nic się nie dzieje.
To jest dziwne i kłamliwe. Jeszcze nie tak dawno Stefan powiedział że w kadrze znaleźli się najlepsi z najlepszych, a teraz w tym momencie zaprzecza samego siebie?
On nie pasuje do drużyny bo jest inny? - według mnie to świetne dopasowanie. Lepiej aby w drużynie byli osobniki, którzy wyróżniają się swoją osobowością. No ale cóż.
Yo taka moja opinia. ;-)


Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


Rocking

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #123 dnia: Maja 03, 2014, 20:46:10 pm »
Szczerze mówiąc zdziwiona jestem brakiem powołania dla Zbyszka na LŚ. Impreza rozciągnięta w czasie, warto by było chociaż wypróbować go w kadrze, dać szanse powalczyć, bo wydaje mi się, że jest chyba jednym z najbardziej ambitnych zawodników w szerokiej kadrze. Chyba jednak po wczorajszym wywiadzie w przeglądzie sportowym kadra 2014 wydaje się być dla niego zamknięta.



paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #124 dnia: Maja 03, 2014, 22:57:11 pm »
Zbyszka nigdy w kadrze Antigi nie było i nie będzie.
Powołanie dostał.. Żeby świat usłyszał, że dano mu szansę. Bartman nie pasuje do 'koncepcji'. Ignaczak także, ale jego odstrzał będzie trochę później..
Seize the day or die regretting the time you lost.

charo2606

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 164
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #125 dnia: Maja 04, 2014, 09:11:41 am »
Zbyszka nigdy w kadrze Antigi nie było i nie będzie.
Powołanie dostał.. Żeby świat usłyszał, że dano mu szansę. Bartman nie pasuje do 'koncepcji'. Ignaczak także, ale jego odstrzał będzie trochę później..

Niestety taka będzie smutna prawda. Antiga nie chciał sobie od początku robić za dużo wrogów dlatego 26 (w tym Igła i Zibi) a nie 22. Terez dopasuje tylko parę brakujących elementów do Wlazłego, Kłosa, Wrony, Zatorskiego, czyli Winar, Kurek (może Kubiak) i taki będzie zespół na MŚ. Tylko problem mają z rozgrywajacym ... Igła, Perła mogą nie dostać szansy. Nie wiadomo też co z Konarem, Nowakowskim i Fabianem, ale widać wieksze parcie na zawodników i sztab Zaksy...

Rocking

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #126 dnia: Maja 04, 2014, 10:05:36 am »
Jak dla mnie forma Winiara to lekka niewiadoma. Z reszta, w przyjęciu zbyt wielu opcji raczej nie ma.
Mam nadzieję, że dadzą pograć Fabianowi. Nowakowski jak dla mnie powinien być pierwszym środkowym, może w parze z Kłosem.... Libero jak dla mnie jest tylko jeden, Zatorskiemu jeszcze trochę do Igły brakuje...

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #127 dnia: Maja 04, 2014, 10:38:06 am »
Fabian powinien dostać dużo szans grania. To młody ambitny i komu da te szanse, jak nie jemu.
Nowakowski ma dużą konkurencję, ale On potrzebuje takiego bodźca, wtedy się mobilizuje.

Igła ciągle najlepszy i młody, Nie wiem na kogo postawi Antiga, ale dużo grania przed nimi.
Nie pamiętam już na kogo stawiał Anastazi w pamiętnym meczu z Australią na IO w Londynie.
Oby historia się nie powtórzyła.

Rocking

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #128 dnia: Maja 04, 2014, 14:48:17 pm »
Fabian powinien dostać dużo szans grania. To młody ambitny i komu da te szanse, jak nie jemu.

Oby, oby. Z wiekiem Zagumnego i kontuzją Fabian powinien dostać swoje szanse. A jeśli Fabian, to kto w ataku? Wszyscy chyba wiemy, że z Fabianem na rozegraniu, na środek powinien bezapelacyjnie trafić Nowakowski.

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #129 dnia: Maja 09, 2014, 11:32:28 am »
A Guma właśnie obwieścił że on w kadrze tylko na chwilę .... http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2014-05-09-pawel-zagumny-bede-tylko-wyjsciem-awaryjnym