Autor Wątek: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!  (Przeczytany 90017 razy)

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #160 dnia: Lipca 31, 2014, 13:09:59 pm »
Ujme to tak, business is business, ale ta decyzja w wypadku porazki naszych Orlow (a taka bedzie np. odpadniecie w cwiercfinale) bedzie sie bardzo dlugo odbijala czkawka Polsatowi.

Jesli podobnie postapia z +Liga i reszta siatkowki, to obawiam sie, ze zarzna te dyscypline szybciej niz Opalony i s-ka.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #161 dnia: Lipca 31, 2014, 13:15:01 pm »
Gra Mariusza Wlazłego w reprezentacji jest jego osobistą decyzją. Może ona mi się nie podobać, mogę ją też akceptować. On nie czuł się na siłach, aby zagrać w reprezentacji, dlatego nie zagrał.
Nie mam prawa go potępiać. Nie byłem na tym meczu ze Skrą, kiedy rzeszowska widownia wyraziła swoją dezaprobatę dla decyzji Mariusza. Czy wygwizdanie zawodnika na prezentacji jest dezaprobatą na poziomie. Myślę , że kibice w Rzeszowie nie chcieliby być kojarzeni z "takim" poziomem. Dla mnie te gwizdy, to kibicowski "bubel", który nie przystoi widowni mieniącej się/uważanej za najlepszą w Polsce. Stać nas na więcej. 
Czy ubyłoby nam godności, gdybyśmy,  przy najbliższej okazji przeprosili Mariusza? Nie, wręcz przeciwnie, pokazalibyśmy siatkarskiej Polsce, że kibic w Rzeszowie ma klasę, potrafi przyznać się do błędu. Stać nas na to? Myślę, że stać, tylko musi się nam chcieć.

Co do kodowania transmisji przez Polsat. Spodziewałem się, że będzie gorzej. Polsat uświadomił sobie, że wprowadzenie opłat dla abonentów CP doprowadziłoby ich (CP) do samozniszczenia. Wszak podpisane umowy, to nie przysięga małżeńska "na dobre i na złe", a kibic jest pamiętliwy.
Nie znaczy, że popieram zakodowanie Polakom transmisji meczów z imprezy odbywającej się w Polsce. Przeciwnie, to jest patologiczne. Ale to są owoce działań grupy trzymającej władzę w polskiej siatkówce (nie tylko  Polsatu).

Kuba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 183
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #162 dnia: Lipca 31, 2014, 13:56:04 pm »
Mam CP. Jak mi podpadnie to zrezygnuję. Jest to stacja prywatna. Musi mieć zyski bo inaczej zniknie z rynku. Pretensje to do Telewizji Publicznej. Biorą abonament to niech wykupią prawa do transmisji w CP. Nie muszą płacić Lisowi po sto tysięcy za program a raz uszczęśliwić kibiców siatkówki.

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #163 dnia: Lipca 31, 2014, 20:48:13 pm »
Jesteście wspaniali z tymi wpisami mam CP mnie problem nie dotyczy.

Jednej rzeczy Polsatowi nie można zarzucić. Obiecał wielką kampanie promocyjną MS po Brazylii i sowa dotrzymał. Wszystkie portale i dzienniki obecnie dostrzegły te "swietlicowe" jak mawia jeden pisarzyna sportowy MS. A że przy okazji zobaczy je garstka... no cóż . Aha i mam być jeszcze wdzięczny preziowi bo mogł zabrac i posiadaczom dekoderów CP. No cud i łaska. Myslę ze jescze ktoś niejeden doktorat zrobi na temat jak koncertowo spie....no  największą siatkarska imprezę swiata w kraju gdzie kocha się siatkówkę. Ja CierpieDolę
« Ostatnia zmiana: Lipca 31, 2014, 20:56:29 pm wysłana przez d74 »

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #164 dnia: Lipca 31, 2014, 21:55:44 pm »
Prawda jest taka, że większość kibiców siatkówki posiada CP. W zasadzie tylko siatkówką różni się on od innych kodowanych tv. Każdy kto chciał oglądać LŚ też miał CP. To samo z +L. Pozostaje Ipla (tam też będą pakiety MŚ) i ewentualne streamy internetowe ( jakość  :( ). Zatem zdecydowana większość nie zmieni swojego statusu. Co do potencjalnie nowych kibiców, to są to na ogół kibice fotelowi. Ci jeżdżący za reprezentacją swoje i tak płacą za bilety. Będą strefy kibica - w Rzeszowie także - no i spotkania w pubach. Tragedii nie będzie.

Żałuję, że rząd i politycy tak się odcinają od dyscyplin innych niż "kopana". To dopiero jest tragedia. Jak pomyślimy o ew. innych imprezach mistrzowskich to będzie "blado". Takie stracone szanse promocji i pozyskania "punktów sondażowych" - oznacza to po prostu bufonadę i olewajstwo naszych władz.

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #165 dnia: Lipca 31, 2014, 22:12:51 pm »
Dzięki dzisiejszej decyzji mogę sobie na miesiąc wsadzić dostęp do PS i PSExtra w mojej kablówce bo muszę jeszcze zakupić Polsat Volleybal 1-4. Mam nadzieje że tylko na Mś ...

No cóż , co się uda zobaczę na żywo a to co najważniejsze mam nadzieje obejrzeć na Rynku Rzeszowskim.

PS.
No i jeszcze przed chwilą w Polska2014 Grozer ogłosił zakończenie kariery w 2016 ....

 
« Ostatnia zmiana: Lipca 31, 2014, 22:31:24 pm wysłana przez d74 »

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #166 dnia: Lipca 31, 2014, 23:00:06 pm »
Moim zdaniem problem nie leży całkowicie po stronie Polsatu.
Skoro było nas (tak, całe społeczeństwo) stać na finansowanie Euro 2012, skoro było nas stać na wyłożenie kupy kasy na koncert Madonny, to czemu nie można wyłożyć kasy na siatkarski Mundial?
Siatkówkę traktuje się u nas po macoszemu, to boli bardziej niż kodowanie MŚ.
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #167 dnia: Sierpnia 01, 2014, 00:14:58 am »
Jakiś czas temu pisałem, iż masa państwowej kasy poszło na tą imprezę. To jest jedno z kłamstw powtarzanych przez dziennikarzy. Wiem, iż kasa samorządowa to kasa niby niczyja ale chyba tak nie do końca. Sport zawodowy powinien się opierać na sponsorach a państwo wspierać sport dzieci i młodzieży.
Aby dać na super imprezę komuś musieliby zabrać. Nie ma nic za darmo.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2014, 00:59:30 am wysłana przez repres1 »

Grzesiek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 60
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #168 dnia: Sierpnia 01, 2014, 09:04:48 am »
PS.
No i jeszcze przed chwilą w Polska2014 Grozer ogłosił zakończenie kariery w 2016 ....
 :o
ale tylko reprezentacyjnej czy juz całkiem?

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #169 dnia: Sierpnia 02, 2014, 11:09:29 am »
PS.
No i jeszcze przed chwilą w Polska2014 Grozer ogłosił zakończenie kariery w 2016 ....
 :o
ale tylko reprezentacyjnej czy juz całkiem?

Jakiś czas temu czytałam, że po Igrzyskach w Rio chce się pożegnać z Reprezentacją.
Nie oglądam Polska 2014, więc ciężko mi się odnieść do tej wypowiedzi ;)
edit.
Coś do poczytania na ten temat ;) http://www.polsatsport.pl/siatkowka/ms-2014/gyorgy-grozer-za-dwa-lata-odchodze-z-kadry.html#.U9zs7aPYEac

Jakiś czas temu pisałem, iż masa państwowej kasy poszło na tą imprezę. To jest jedno z kłamstw powtarzanych przez dziennikarzy. Wiem, iż kasa samorządowa to kasa niby niczyja ale chyba tak nie do końca. Sport zawodowy powinien się opierać na sponsorach a państwo wspierać sport dzieci i młodzieży.
Aby dać na super imprezę komuś musieliby zabrać. Nie ma nic za darmo.


Oczywiście, masz rację. Kupa pieniędzy poszła na modernizację lub budowę hal, promocję imprezy itp. Błędem było inf. społeczeństwo przez pana Spalonego o braku 16 mln do dopiecia budżetu. Mam wrażenie, że cała organizacja rozpoczela się od d*py strony.
Mimo wszystko i tak nie przekonasz mnie, że państwo zrobiło wszystko co mogło. Wydawano z resortu MSiR kasę na totalne bzdety. Dobrze, że ex ministra nie chciała finansować trzeciej ligi żużla.
Owszem, sport zawodowy powinien opierać się na sponsoringu, ale ten na szczeblu reprezentacyjnym powinien być wspierany przez państwo. Sorry, ale wsparcie przy organizacji Euro, zaangażowanie, były zdecydowanie większe niż przy MŚ.
Abdul,  w tym kraju NIE MA czegoś takiego jak system szkolenia młodzieży. Jeśli chcesz posłać dziecko na sportowe zajęcia to one są w 100% płatne. Albo przez Ciebie, albo przez prywatnych sponsorów. Też nad tym ubolewam.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2014, 15:04:06 pm wysłana przez Paulina »
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!