Autor Wątek: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!  (Przeczytany 90031 razy)

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #220 dnia: Sierpnia 26, 2014, 16:57:36 pm »
Można sobie gadać , narzekać na Polsat, stanowczo stwierdzać ,że specjalnie nie będę płacił za dostęp do Mistrzostw itd. itd. i co ? I właśnie wykupiłem usługę w Multimedia. Żona kazała. Jedyne 89 zł. Ponoć i tak promocyjna cena w porównaniu z konkurencja.
Co ciekawe jakbym się wstrzymał z miesiąc z przedłużeniem umowy z Multimedia to bym miał MS za free. Umowę przedłużałem gdzieś w lipcu a teraz jak ktoś wykupi pakiet Sport HD przy zawieraniu umowy to ma Mistrzostwa za free.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2014, 14:00:41 pm wysłana przez willhaven »

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #221 dnia: Sierpnia 26, 2014, 20:28:23 pm »
Należę do tych "szczęśliwców" co z Polsatem są od lat. W moim przypadku od 2000 roku, właśnie teraz mija 14 lat. Dlaczego tak? bo tam jest siatkówka. Nie trzeba być bogatym, aby to mieć. Płacę 50 zł, ale mam wszystko. Teraz już czekają 4 kanały, gotowe na MŚ.
TVP publiczna olała kibiców siatkówki, ale abonament płacić trzeba, tyle tylko, że za posiadanie telewizora. Teraz na forach lament, jaki to Polsat niedobry. A nasza TVP to cacy?
Osobiście wolę dobrze zrobione transmisje z meczów przez Polsat, niż TVP. Komentatorzy też mi lepiej odpowiadają.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2014, 14:36:43 pm wysłana przez MarianG »

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #222 dnia: Sierpnia 27, 2014, 11:31:17 am »
Należę do tych "szczęśliwców" co z Polsatem są od lat.
Jest jeszcze opcja dla tych, którzy polsatu nie używają a używali kiedyś i mają w "piwnicy" stary dekoder!
W takim przypadku można wykupić pakiet MiniHD za 19.90zł/miesiąc w ofercie "prepaid"! Czyli jak zapłacę to oglądam ;)
Ja wczoraj po 3latach wyciągnąłem, podłączyłem i aktywowałem zakurzony dekoder "słoneczka"!!!

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #223 dnia: Sierpnia 27, 2014, 12:39:10 pm »
Należę do tych "szczęśliwców" co z Polsatem są od lat. W moim przypadku od 2010 roku, właśnie teraz mija 14 lat. Dlaczego tak? bo tam jest siatkówka. Nie trzeba być bogatym, aby to mieć. Płacę 50 zł, ale mam wszystko. Teraz już czekają 4 kanały, gotowe na MŚ.
TVP publiczna olała kibiców siatkówki, ale abonament płacić trzeba, tyle tylko, że za posiadanie telewizora. Teraz na forach lament, jaki to Polsat niedobry. A nasza TVP to cacy?
Osobiście wolę dobrze zrobione transmisje z meczów przez Polsat, niż TVP. Komentatorzy też mi lepiej odpowiadają.

Jednakowoż to przegięcie, że meczy przynajmniej reprezentacji nie ma w otwartym kanale.

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #224 dnia: Sierpnia 27, 2014, 13:31:03 pm »
Jednakowoż to przegięcie, że meczy przynajmniej reprezentacji nie ma w otwartym kanale.
Zgadza się, TVP przegięła nie interesując się tak ważną imprezą! Polsat jako prywatna działalność gospodarcza nie ma obowiązku rozdawania swojego kapitału za free! Pamiętaj, że od swoich klientów nie pobierają dodatkowych opłat!!!

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #225 dnia: Sierpnia 27, 2014, 13:49:40 pm »
Polsatowi wyszloby na korzyść gdyby mecze repry pokazywali na otwartym.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #226 dnia: Sierpnia 27, 2014, 14:11:33 pm »
Zgadza się, TVP przegięła nie interesując się tak ważną imprezą! Polsat jako prywatna działalność gospodarcza nie ma obowiązku rozdawania swojego kapitału za free! Pamiętaj, że od swoich klientów nie pobierają dodatkowych opłat!!!
Kupując w kablówce polsat sport, już zapłaciłem, a teraz chcą jeszcze raz kasę.
uważasz że to standard?

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #227 dnia: Sierpnia 27, 2014, 14:42:21 pm »
Kolega ma kablówkę i najdroższy pakiet i płaci 35 zł. Transmisji z MŚ nie obejrzy. Powiedział, że rezygnuje z kablówki i kupi abonament Polsatu za 39,90 zł i będzie oglądał i po zatym też będzie miał podobny zakres kanałów, a może więcej. Cena porównywalna.

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #228 dnia: Sierpnia 27, 2014, 14:43:24 pm »
Narzekamy i słusznie na Nasz sklepik, ale po koszulkę z MŚ musiałem się udać do Biedronki po główna strona http://poland2014.fivb.org/pl nawet nie wspomina o gadżetach. A opalony tyle mlaskał o prawach marketingowych itp.

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #229 dnia: Sierpnia 27, 2014, 14:46:33 pm »
Kupując w kablówce polsat sport, już zapłaciłem, a teraz chcą jeszcze raz kasę.
Tutaj zgoda, na Polsat Sport powinny być mecze co najmniej Polaków!