Autor Wątek: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów  (Przeczytany 104770 razy)

hehe321

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 348
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów
« dnia: Stycznia 06, 2011, 21:45:51 pm »
Myślę że czas najwyższy zacząc rozmowe o niedzielnym meczu.
Zaksa może być podmęczona.. :) lecz jednak my musimy się martwić własną grą.
Myślę że gdy będziemy popełniać nieduzo wlasnych blędów 3 pkty są calkiem realne.. :)

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 06, 2011, 22:45:54 pm »
No nie wiem czy taka podmęczona.Z tego co czytałem to Zagumny ,Ruciak i Gladyr odpoczywali a Jarosz został szybko zmieniony.

Obstawiam 3-1 dla Resovii.


sovik

  • Gość
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 07, 2011, 09:31:16 am »
Jeśli nasze Wilki zagrają jak potrafią, to będzie wynik jak z evivo. Jeśli jednak zagrają swój stały "dobry" poziom,to będziemy świadkami kolejnego emocjonującego i szarpiącego nerwy spotkania. Oby wygranego za 3 oczka.

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 07, 2011, 10:24:42 am »
Wiecie czy Guma zagra?

matchball

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 07, 2011, 10:37:44 am »
Podobno ma grać

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 07, 2011, 10:44:34 am »
Jeśli nasze Wilki zagrają jak potrafią, to będzie wynik jak z evivo. Jeśli jednak zagrają swój stały "dobry" poziom,to będziemy świadkami kolejnego emocjonującego i szarpiącego nerwy spotkania. Oby wygranego za 3 oczka.

Sovik, nie wiem, jaką padakę musiałby zagrać z nami Kędzierzyn, żeby wynik był taki jak z Evivo. KK to za dobra drużyna, żeby wynik miał zależeć tylko od naszego poziomu. Z nimi zawsze gra nam się ciężko, a pierwsze mecze w Kędzierzynie ostatnio regularnie przegrywaliśmy i to w stylu raczej mocno dołującym (zwycięstwa przychodziły dopiero w play-offach). W tym kontekście wypadałoby się cieszyć, gdyby niedzielny mecz w K-K był emocjonujący i szarpiący nerwy :), a gdybyśmy go jeszcze wygrali, to byłoby cudownie.

Czyli: wierzę, ale nie nastawiam się... taką mam filozofię kibicowania ;)

tomaszek71

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 146
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 07, 2011, 11:09:15 am »
Trzeba ubrać Liubo w dres i zabronic mówić jego mantry: "Nie treba i pred siebie" a tak na serio to trzymam kciuki, paznokcie mam całe takze myśle ze drużyna nie zmusi mnie do ich obgryzania z nerwów.

ryzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 395
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 07, 2011, 12:53:01 pm »
Mecz, wielka niewiadoma. I tu chodzi mi nie tylko o ostatnie mecze pucharowe tych zespołów. To spotkanie może zakończyć się zarówno np. 3:0 w jedna stronę jak i drugą. Może być też tie break. Ciężki mecz do wytypowania, podobnie jak i chyba cała liga siatkówki w naszym kraju.

Przydałby się Millar na środku..... ;) Raczej Kowboj nie zagra, bo nadal niewyjaśniona jest sprawa z paszportem Akhrema, więc jedynie może pojawić się na krótki czas, kiedy Mika, Józek bądź Buszek zamienią jednego z naszych przyjmujących / ew. atakującego.

ZAKSA ma dwóch środkowych zagrywających z wysokoku, trzeba uważać na Gładyra - dużo mu nie wychodzi, ale czasami może mieć swój dzień i ciężko jest go zatrzymać. Zagrywka Patryka Czarnowskiego tak groźna to nie jest. To może być kolejny mecz serwisu. Ze Skrą raczej ponieśliśmy klęskę w tym elemencie i mecz przegraliśmy, trzeba teraz wyciągnąć odpowiednie spostrzeżenia i wcielić je w istnienie.... Poprawione musi być przyjęcie, to podstawa.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2011, 12:54:32 pm wysłana przez ryzo »

sovik

  • Gość
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 07, 2011, 15:53:56 pm »
Sovik, nie wiem, jaką padakę musiałby zagrać z nami Kędzierzyn, żeby wynik był taki jak z Evivo. KK to za dobra drużyna, żeby wynik miał zależeć tylko od naszego poziomu. Z nimi zawsze gra nam się ciężko, a pierwsze mecze w Kędzierzynie ostatnio regularnie przegrywaliśmy i to w stylu raczej mocno dołującym (zwycięstwa przychodziły dopiero w play-offach). W tym kontekście wypadałoby się cieszyć, gdyby niedzielny mecz w K-K był emocjonujący i szarpiący nerwy :), a gdybyśmy go jeszcze wygrali, to byłoby cudownie.

Czyli: wierzę, ale nie nastawiam się... taką mam filozofię kibicowania ;)
;) - to takie moje zaklinanie rzeczywistości. Jeśli, gdyby i takie tam. Mam nadzieję na 3:1 ;D

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 07, 2011, 16:48:50 pm »
Guma specjalnie nie pojechał do Hiszpanii, żeby z nami zagrać. Może wreszcie obywatelstwo będzie.
Licze na trzy punkciki