Autor Wątek: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów  (Przeczytany 104771 razy)

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #830 dnia: Kwietnia 11, 2011, 16:33:25 pm »
Pozbyli się Rafy i stracili na tym. Mówi się trudno, żyje dalej, mleko się rozlało. Nowy rozgrywający i kolejne kilka miesięcy zgrywania-czy to aby an pewno dobry pomysł?

a dodam jeszcze kilka słów na temat afery z Drzyzgą i Treflem:Jaja jak berety dla kibiców z dodatkiem kompromitacji obu panów-rzecz jasna Pana P i Z

sovik

  • Gość
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #831 dnia: Kwietnia 11, 2011, 16:36:22 pm »
Redvitha nie pamiętam, ale Rafael Redwitz był naprawdę bardzo dobrym rozgrywającym... Nie chcę wyskakiwać przed szereg ale szumi w trawie o zmianie pierwszego rozgrywającego...

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #832 dnia: Kwietnia 11, 2011, 16:45:42 pm »
I znowu kilka miesięcy zgrywania się drużyny. czy to tradycja Resovii że rok w rok musi zmieniać sypacza? A potem się dziwić że sukcesów nie ma. powtarzam-potrzeba stabilności!

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #833 dnia: Kwietnia 11, 2011, 16:48:39 pm »
sovik w klubie o zmianie rozgrywającego szumi już od paru tygodni... już nawet wróble o tym ćwierkają

sovik

  • Gość
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #834 dnia: Kwietnia 11, 2011, 16:50:14 pm »
Wszyscy o tym wiedzą i niczego to nie zmienia... Będzie być może nowy trener, nowy sypacz, nowi inni zawodnicy, będą się zgrywać... Ale jest szansa, że przepracują okres przygotowawczy razem i zdążą się "zgrać" na start ligi.

rayan11

  • Gość
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #835 dnia: Kwietnia 11, 2011, 17:06:10 pm »
Linka
Weź pod uwagę, że przy tym trenerze cały czas się zgrywaliśmy. Dla mnie to była zwykła wymówka. Może nowy trener będzie miał inne podejście. Ja z dużą dozą ostrożności podchodzę do totalnej krytyki Baranowicza. Duże piętno takiej, a nie innej gry Baranka wywarła nieszablonowa, nie do ogarnięcia przez przeciwnika koncepcja. W przyszłym sezonie ten chłopak może być na prawdę dobry, zwłaszcza przy nowym trenerze. Poza tym ten trener nie był wsparciem dla drużyny jako takiej, tak i dla poszczególnych zawodników.
Pozostawienie tego człowieka jako pierwszego trenera Resovii poddaje po wątpliwość jakiekolwiek wzmocnienia.  Ten człowiek nie umie wykrzesać z chłopaków drzemiących w nich olbrzymich możliwość.  Dla mnie  jest On bojaźliwym trenerem bez charyzmy.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #836 dnia: Kwietnia 11, 2011, 17:11:51 pm »
Dokładnie, kto wie też czy Baranowicz nie miał przypadkiem zarzuconych schematów? Eh odpowiedź jak dla mnie jest jasna.
Po okresie gry/trenowania w reprezentacji Włoch a potem pod okiem nowego trenera Baranowicz może pokazać na co go stać.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #837 dnia: Kwietnia 11, 2011, 17:13:37 pm »
Temat zamykam, za dużo OT. Rozmowy o transferach zaczynamy po ostatnim spotkaniu Resovii, wcześniej każdy podobny temat lub wypowiedź będzie kasowana !!