Autor Wątek: FF Challenge Cup  (Przeczytany 36828 razy)

Maciejos

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 155
Odp: FF Challenge Cup
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 20, 2008, 18:14:11 pm »
Tak, bo niema innego wyboru i wyjścia trener.

Fajnam

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 111
Odp: FF Challenge Cup
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 20, 2008, 19:16:53 pm »
jak tak dalej pojdzie to frekwencja bedzie nie za dobra  ???

Fajnam

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 111
Odp: FF Challenge Cup
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 22, 2008, 20:11:22 pm »
ehhhhhhh
z 2:0 na 2:3
nie wiem co powiedziec
a moglo byc tak pieknie

banan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 150
Odp: FF Challenge Cup
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 22, 2008, 20:33:46 pm »
Tak, bo niema innego wyboru i wyjścia trener.

Miał wyjście - Jakub Mach. Nie wiem czego bał się wprowadzić Macha, Kvasnicka zagrał słabo.

Wielka szkoda, znów Resovia nic nie mogła zrobić. Tym razem jednak po drugiej stronie stali mistrzowie świata, można było przypuszczać, że jak Sovia dała dojść im do głosu to nas rozwalą.

A jak Wam się podobał doping z C4 :D

Vahan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 184
Odp: FF Challenge Cup
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 22, 2008, 20:48:37 pm »
Jest taki wierszyk Wisławy Szymborskiej pt. "Nic dwa razy sie nie zdarza". Najwidoczniej nie :/

Kicu

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: FF Challenge Cup
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 22, 2008, 21:04:21 pm »
Nic nie mogła zrobić???!!!Banan to była porażka na własne życzenie, końcówka III seta frajersko rozegrana,IV set byl tragiczny,a V sorry ale z takim serwisem w tie breaku to mozemy sobie pograc w pp z Błekitnymi ropczyce,dwie wystawy Ilica przy stanie 5-5 i 5-6 do Cuba Libre?! Kvasnicka na boisku, Papke jest w cugu ale sam meczu nie wygra!!!Dzięki Bogu że był dzisiaj Mazur na trybunach,jak dla mnie to jest sygnał...

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: FF Challenge Cup
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 22, 2008, 21:04:40 pm »
Tym razem nie będę bił braw dla mojej Resovii. Zespół w większości dziadków (koncepcja Sucha-nigdy więcej) jest w satnie grać 2 sety i tyle-TYLEEE!!Co z tego, że zaczynaja ładnie-Nie ma zdrowia, a przed oczami się im ciemno robi i zaczyna sie powolne dobijanie. My potzebujemy młodej krwi a nie emerytów. Papke to bardzo dobry zawodnik ale na 2 sety. Ja już wczesniej mówiłem, że trzeba nam nowy rozgrywający(takie jest moje zdanie!!!), za Gabrych i Kvasniczke 2 super przyjmujących, młodych jeszcze a nie po 30 i nowy środkowy. Reszta może zostać. Kwasnicka to jest juz kompletna porażka-dlaczego Kowal go nie zmieniał, można było Macha wprowadzić, ale Kowal twardo -jedna szóstka i tyle=zero ryzyka=zero sukcesu. Powtórka z Olsztyna, a juz myślałem, że więcej nie bedę tego przezywał z taką końcówką. Ten zespół trzeba przebudować(wg mnie 5 nowych) i w kowym sezonie będzie lepiej, po takich torturach należy nam się lepszy nowy sezon. Do boju moja Sovio - nowej krwi Ci porzeba.

ja1710

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 380
Odp: FF Challenge Cup
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 22, 2008, 21:05:02 pm »
żal, szkoda, po dwóch setach mogło byc tak pięknie, modena za mocna dla Nas, dzisiejsza przegrana według tego samego scenariusza co poprzednie dwa mecze, brawo Papke, miałes rację gdy "jechałeś" po Karelu, dzisiaj znowu 5 setow to za dużo dla niego, żal......K 2 tez dopingowało  :D

Vahan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 184
Odp: FF Challenge Cup
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 22, 2008, 21:06:47 pm »
Szkoda tej porazki ale trzeba popatrzyc z innej strony. W meczach z Olsztynem rozegrali 24 sety a teraz znow 5 setow. Troche sa juz zrypani...

Kicu

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: FF Challenge Cup
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 22, 2008, 21:08:30 pm »
Taka praca