Autor Wątek: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia  (Przeczytany 20526 razy)

kolos

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 188
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia
« Odpowiedź #10 dnia: Października 14, 2011, 16:17:27 pm »

Co do meczu moje odczucia i argumenty za tym, że mamy szansę na zwycięstwo:
- Zagumny z Rouzierem nie będzie grał idealnie w każdym meczu, kiedyś przytrafi im się słabszy- chyba już pora na to ;)
- Jeśli jakimś cudownym sposobem Ruciak nie włączy się na poważnie do ataku ZAKSY to możemy wykorzystać nasz potencjał bloku i obrony (przy poprawie tych elementów w porównaniu do naszych ostatnich spotkań)
- ZAKSA mimo wszystko zagra pod większą presją
« Ostatnia zmiana: Października 14, 2011, 17:12:06 pm wysłana przez A :) »

Czerwony

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia
« Odpowiedź #11 dnia: Października 14, 2011, 21:39:08 pm »
To na pewno będzie ciężki mecz, w którym moim zdaniem nie ma faworyta. Obydwie drużyny prezentują podobny poziom.
Rozegranie: Tichacek nie wydaję mi się ani lepszy, ani gorszy od Zagumnego. Resovia 1:1 ZAKSA
Atak: To samo tyczy się naszych bombardierów. Resovia 2:2 ZAKSA
Środek: Tu na chwilę teraźniejszą różnicę robi Cichy Pit! Resovia 3:2 ZAKSA
Przyjęcie: Na tej pozycji mam nawiększe wątpliwości. Obecnie dam punkt ZAKSIE, bo z mojego punktu widzenia lepiej albo szybciej zgrali się ze swoim rozgrywającym, ale myślę, że potencjał mamy większy. Resovia 3:3 ZAKSA
Libero: Bezprecedensowa dominacja naszego Igły! Resovia 4:3 ZAKSA

Myślę, że dość rozsądnie oceniłem obie drużyny i teraz wszystko zależy od dnia, bo naprawdę żaden wynik mnie nie zdziwi. ::)

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Października 15, 2011, 00:24:47 am wysłana przez Czerwony »

1120arrfan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 58
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia
« Odpowiedź #12 dnia: Października 14, 2011, 22:32:26 pm »
To na pewno będzie ciężki mecz, w którym moim zdaniem nie ma faworyta. Obydwie drużyny prezentują podobny poziom.
Rozegranie: Tichacek nie wydaję mi się ani lepszy, ani gorszy od Zagumnego. Resovia 1:1 ZAKSA
Atak: To samo tyczy się naszych bombardierów. Resovia 2:2 ZAKSA
Środek: Tu na chwilę teraźniejszą różnicę robi Cichy Pit! Resovia 3:2 ZAKSA
Przyjęcie: Na tej pozycji mam nawiększe wątpliwości. Obecnie dam punkt ZAKSIE, bo z mojego punktu widzenia lepiej albo szybciej zgrali się ze swoim rozgrywającym, ale myślę, że potencjał mamy większy. Resovia 3:3 ZAKSA
Libero: Pezprecedensowa dominacja naszego Igły! Resovia 4:3 ZAKSA

Myślę, że dość rozsądnie oceniłem obie drużyny i teraz wszystko zależy od dnia, bo naprawdę żaden wynik mnie nie zdziwi. ::)

Pozdrawiam

Co do środka - zabraknie nam Grześka, oni mają dwóch wyrównanych środkowych. Gdy Pit jest pod siatką wszystko ok, gdy pod nią wchodzi Perła jest już nie najlepiej... A rozegranie: Tichacek rozgrywa dobrze, ale nie ma do kogo Alka nie ma, Lotman defensywny i nie bardzo radzi sobie w ataku, zostaje Jurek, Mika i Nowak. O ile Grozer i Piotrek dają sobie spokojnie radę, to Mika potrzebuje jeszcze ogrania.
volleyball.xaa.pl Nowo powstałe forum dla kibiców siatkówki.

Wisłok

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 207
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia
« Odpowiedź #13 dnia: Października 14, 2011, 22:50:31 pm »
Co do środka - zabraknie nam Grześka, oni mają dwóch wyrównanych środkowych. Gdy Pit jest pod siatką wszystko ok, gdy pod nią wchodzi Perła jest już nie najlepiej... A rozegranie: Tichacek rozgrywa dobrze, ale nie ma do kogo Alka nie ma, Lotman defensywny i nie bardzo radzi sobie w ataku, zostaje Jurek, Mika i Nowak. O ile Grozer i Piotrek dają sobie spokojnie radę, to Mika potrzebuje jeszcze ogrania.

Ja czuje po kościach,że jutro wyjdzie Marko :)

Czerwony

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia
« Odpowiedź #14 dnia: Października 15, 2011, 00:18:14 am »
Co do środka - zabraknie nam Grześka, oni mają dwóch wyrównanych środkowych. Gdy Pit jest pod siatką wszystko ok, gdy pod nią wchodzi Perła jest już nie najlepiej... A rozegranie: Tichacek rozgrywa dobrze, ale nie ma do kogo Alka nie ma, Lotman defensywny i nie bardzo radzi sobie w ataku, zostaje Jurek, Mika i Nowak. O ile Grozer i Piotrek dają sobie spokojnie radę, to Mika potrzebuje jeszcze ogrania.
Ale ZAKSA gra chyba bez Gladyra. Poza tym może wejdzie Wojtek i kto wie co się może zdarzyć... ;D
Ja czuje po kościach,że jutro wyjdzie Marko :)
Już mam łeb kwadratowy, bo każdy inaczej mówi, ale jakby Mikuś jutro/dzisiaj nie mógł zagrać, to Marko nareszcie dostanie szanse iiii... Krótko mówiąc RESOVIA vs ZAKSA = jedna wielka niewiadoma, choć jednego jestem pewien, żadna z drużyn nie odpuści! ::)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia
« Odpowiedź #15 dnia: Października 15, 2011, 00:59:55 am »
Jakby Mikuś nie mógł zagrać to szanse dostał by nie tylko Bojic ale i Dobrowol, a to sprawy by nie ułatwiło.

Na środku raczej zmian nie będzie, Perła od zawsze ma patent na Czarnowskiego i myśle że i tym razem kilka razy go zaczapuje.
W końcu.

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia
« Odpowiedź #16 dnia: Października 15, 2011, 11:19:38 am »
Czego niby Mikuś nie może zagrać ?? Jeśli Perła ma zagrać taki sam mecz jak we środę, to ja chcę Grzybka :P :P

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia
« Odpowiedź #17 dnia: Października 15, 2011, 11:48:11 am »
Ale ZAKSA gra chyba bez Gladyra. Poza tym może wejdzie Wojtek i kto wie co się może zdarzyć... ;DJuż mam łeb kwadratowy, bo każdy inaczej mówi, ale jakby Mikuś jutro/dzisiaj nie mógł zagrać, to Marko nareszcie dostanie szanse iiii... Krótko mówiąc RESOVIA vs ZAKSA = jedna wielka niewiadoma, choć jednego jestem pewien, żadna z drużyn nie odpuści! ::)

Nie ma co spekulować już niedługo się dowiemy kto zagra a kto nie, tylko jedno w tym meczu jest pewne któraś z drużyna wygra, remisu nie będzie :P :D

1120arrfan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 58
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia
« Odpowiedź #18 dnia: Października 15, 2011, 13:01:50 pm »
Tylko jedno w tym meczu jest pewne któraś z drużyna wygra, remisu nie będzie :P :D

Kasja nigdy bym się tego nie spodziewał :D A właśnie o co chodzi z Miką, dlaczego piszecie, że może nie zagrać. Ja bym Bojicia widział za Lotmana, ale nie za Mikę.
volleyball.xaa.pl Nowo powstałe forum dla kibiców siatkówki.

sovik

  • Gość
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia
« Odpowiedź #19 dnia: Października 15, 2011, 13:07:26 pm »
Kula zgadula stwierdziła, że będzie wygrana w 4-5 setach. Jak się  ;Dpomyliła, to ją wy... wyrzucę
Pozwolę sobie zmodyfikować pewne przysłowie: módlmy się dla naszych o zdrowie, resztę sami załatwią...  :)
Buki nie wierzą w nasze zwycięstwo. 2,4 za Resovię, przy 1,5 Zaksy.
« Ostatnia zmiana: Października 15, 2011, 13:15:08 pm wysłana przez sovik »