Autor Wątek: Wlazły, a reprezentacja  (Przeczytany 22121 razy)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Wlazły, a reprezentacja
« Odpowiedź #10 dnia: Października 21, 2011, 10:17:54 am »
KChudz; o KP też o tym pomyślałem i tak sadzę. Ale sama treść tej przydługawej wypowiedzi, podpisanej przez Mariusza, to jedno wylewanie żalów i łez. Tutaj nasunęło mi się jak najbardziej;"rozpłacz się".

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Wlazły, a reprezentacja
« Odpowiedź #11 dnia: Października 21, 2011, 10:21:37 am »
Dziwne, że przez tyle lat "cierpiał i znosił upokorzenia", a teraz wylewa publicznie wiadro pomyj. Nie twierdzę, że w PZPS jest wszystko OK, bo nie jest. Cała sytuacja to wielka żenada.
Proponuje na nastepnym meczu Skry na Podpromiu przy zagrywce Maryjysza zachować grobową ciszę. Ciekawe jak wtedy się poczuje  :D

Qraczek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Wlazły, a reprezentacja
« Odpowiedź #12 dnia: Października 21, 2011, 10:27:22 am »
Zauważ jednak że to "wiadro pomyj" zostało wylane dopiero PO wszelkich atakach na M.W. - czy to ze strony kibiców, czy też ze strony związku. Uważam że skoro ktoś jest atakowany - ma prawo się bronić. Kwestia argumentacji to już inna sprawa.

Tak czy inaczej, podejrzewam że prawda leży gdzieś pośrodku, ale tego się pewnie nigdy nie dowiemy.

Mirek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 110
Odp: Wlazły, a reprezentacja
« Odpowiedź #13 dnia: Października 21, 2011, 11:28:56 am »
Ja też nie wiem, czy chce grać dla reprezentacji, czy nie. Ale chyba nie, skoro odmówił.
To oświadczenie Mariusza to wielka skarga i cały czas skarga na złe traktowanie przez PZPS, przez ludzi tam odpowiadających za poszczególne sprawy, za brak zainteresowania Nim... itd , itp.
Nie wiem, czy Mariusz był szczególnie źle traktowany? Trzeba zapytać innych reprezentantów.
Czy w innych reprezentacjach krajów takie problemy nie występują? Takie jest życie.
Pochwała SKRY z jego ust płynie i chwała im za to. Ale Mariuszku pamiętaj o tym, że SKRA to "nasze dobro narodowe", utrzymywane za pieniądze wszystkich Polaków! To nie jest prywatny właściciel co tak sowicie Cię wynagradza. To my Cię wynagradzamy!
A skoro jesteś wynagradzany za moje pieniądze, to ja czegoś żądam. Chcę(gdy jestes juz zdrowy)abyś nie odmawiał gry w reprezentacji. Bo mnie gra dla SKRY nie obchodzi.
Nie chwaląc się ale ze swoich żródeł wiedziałem już to wszystko przed meczem w Rzeszowie , wtedy powiedziałem tylko że niech szybko powie jakie ma zdanie bo bedzie miał problem z kibicami i mogło być gorzej niż same gwizdy bo i transparenty na niego się szykowały .

No to ja się zapytałem "innych reprezentantów" i mi powiedzieli :...............Mariusz ma rację !!! mało tego powiedzieli więcej niż on w oświadczeniu , niektórzy inni reprezentanci (nazwiska nie istotne) byli traktowani o niebo lepiej !!! I TO GO BARDZO BOLAŁO !
a co do reakcji na "ciepłe przyjęcie" w Rzeszowie to ja mu się nie dziwię , dzięki Rzeszowowi wydał oświadczenie którego nie miał zamiaru wydawać bo wiadomo co teraz będzie , teraz związek na niego , Przedpełski wyda swoje oświadczenie , a ten Pan z kadry od ubezpieczeń powie że to nie prawda bo dzwonił nie 1 dzeń tylko tydzień póżniej tylko Mariusz nie odbierał ale bilingów już nie ma i prasa , Polsat i my kobice mamy teraz fajną pożywkę

mar!usz1000

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 303
Odp: Wlazły, a reprezentacja
« Odpowiedź #14 dnia: Października 21, 2011, 12:54:45 pm »
Mi też zdaje się, że prawda leży gdzieś po środku. Wierzę, a raczej jestem o tym przekonany, że to co Mariusz mówi jest prawdziwe, ale w niektórych reprezentacjach jest dużo gorzej. Ja specjalnych pretensji do Wlazłego nie mam, a raczej mam tylko jedną. Dlaczego Mariusz tego wszystkiego nie napisał wcześniej? Teraz to oświadczenie jest gestem obronnym, ale wierze, że gdyby wydał takie oświadczenie bezpośrednio do kibiców i całego narodu przed rozpoczęciem ligi, unikną by tych wszystkich spraw z kibicami, którzy wcale nie są tak winni. Po prostu przeciętny kibic wie to co napiszą na forum, serwisie czy powiedzą w telewizji, a reszty rzeczy musi się domyślać. Temat należy już zamknąć, ale My jako rzeszowscy kibice, którzy stali się jednym z powodów tego oświadczenie(i byli według mnie niesłusznie atakowani, szczególnie przez środowisko bełchatowskie), możemy zrobić jeszcze jedną rzecz niejako w geście przeprosin. Mianowicie zrobić to co napisał KChudz czyli zachować grobową ciszę przy jego zagrywce. Wtedy na 100% ze zdziwienia zepsuje serwis :D

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Wlazły, a reprezentacja
« Odpowiedź #15 dnia: Października 21, 2011, 13:48:18 pm »
Najgorzej na tym wyjdzie reprezentacja. Obraz jaki się tej wypowiedzi wyłania się nie jest za piękny. Oczekując  profesjonalizmu od zawodników w niektórych aspetach odprawia się fuszerkę. Oczywiscie jest pewien "etos" reprezentanta Polski, ale teraz wymaga się czegoś więcej. Można zapytać się np. pana Marka Karbarza czy Jana Sucha jak to dawniej w kadrze było i jak zawodnicy chodzili po trybunach sprzedając różne rzeczy aby jakoś dorobić a o sprzecie to mogli tylko pomarzyć ale myślę iż czasy są inne.

Afera skarpetkowa - niestety to była prawda. Sprzętu nie było za dużo a ten co był to zalegał w magazynie. Skoro dopiero artykuł w prasie pomógł to znaczy iż ktoś tam w centrali zawalił.

Smutne jest to, iż ludzie rozmawiają ze spobą za pomocą prasy i oświadczeń. Coś co powinno być załatwione od razu jest jakoś dziwnie rozciągane w czasie.

Dodatkowo dziennikarze napuszczają jednych na drugich żywiąc się nieporozumieniami i konfliktami jak "hieny padliną." Chyba powoli upada etos rzetelnego dziennikarza a w zamian otrzymujemy tabloizację relacji której jedynym celem jest podążanie za tanią sensacją. W sumie to chyba nie dziwię się, iż Kurek zaczął ignorować dziennikarzy i nie udziela im wywiadów.

ps. A jak w tą sytuację wpisuje się oświadczenie reprezentantów Polski na temat wywalenia Żygadły?

Źle się dzieje w Polskiej Reprezentacji.    
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2011, 16:29:07 pm wysłana przez dina »

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Wlazły, a reprezentacja
« Odpowiedź #16 dnia: Października 21, 2011, 15:35:57 pm »
Wlazły powołuje się na rzekomą rozmowę z Anastasim, który miał wszystko zrozumieć, tyle, że zacytuję wywiad z tymże Anastasim sprzed kilku dni:
Nie dziwi pana, że ktoś nie chce grać dla swojego kraju?
-? Co mogę powiedzieć? Może podam przykład. Gdy występowałem w reprezentacji Włoch, pewnego dnia przyszedł do mnie trener Julio Velasco i powiedział, że nie ma już dla mnie miejsca w zespole. Miał innych świetnych siatkarzy (...). Przyjąłem to do wiadomości, choć nie mogłem się z tym pogodzić. Pewnie dlatego, że bardzo kochałem swoją reprezentację. Po decyzji Velasco płakałem.
Uważa pan, że kibice mają teraz prawo atakować Wlazłego, nieustannie wygwizdując go w trakcie meczów PlusLigi?
-? Cóż, takie jest życie. A co mieliby robić ? kochać zawodnika, który nie chce grać w ich reprezentacji? Moim zdaniem to niemożliwe!
 
No cóż, zdaje się na polskiej reprezentacji zależy bardziej wloskiemu trenerowi, niż Polakowi Włazłemu, nie mówiąco o licznych ,,usprawiedliwiaczach'' Wlazłego, których nie brakuje także na forum Resovii  :o
 
I słusznie MarianG przypomina, że na Włazłym ciąży podwójny obowiązek, bo powiniem grać w reprezentacji także dlatego, że jego klub utrzymywany jest przez PAŃSTWOWY koncern.
A wszystkim tym, którzy chcą jakoś go usprawiedliwiać proponuję wyobrażenie sobie, że za przykładem Wlazłego odmówi gry w reprezentacji jeden, dwu a może trzech zawodników z grupy:
Paweł Zagumny, Zbigniew Bartman, Marcin Możdżonek, Piotr Nowakowski, Bartosz Kurek czy Krzysztof Ignaczak.
A dlaczego nie? Oni nie odnioszą kontuzji? Oni nie są zmęczeni sezonem? Oni dostają zawsze skarpety?  :)

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Wlazły, a reprezentacja
« Odpowiedź #17 dnia: Października 21, 2011, 17:38:54 pm »
Na pewno w tym, co pisze Mariusz jest coś prawdy, ale nie wiemy ile. Wszyscy się mogą domyślić teraz oświadczenia PZPS.
Poniekąd go rozumiem. Zobaczymy, ale wojna na linii PZPS - Wlazły chyba się rozpoczęła.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Wlazły, a reprezentacja
« Odpowiedź #18 dnia: Października 21, 2011, 17:58:37 pm »
Ja wam wyjaśnię Wlazły chce grać w reprezentacji, ale nie może, bo jest źle traktowany, co  w zasadzie oznacza że w tym momencie nie chce... ale ogólnie to chce  ;D

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Wlazły, a reprezentacja
« Odpowiedź #19 dnia: Października 21, 2011, 18:24:15 pm »
Kasja; nic z tego nie rozumiem; chce, ale nie może? bo jest źle traktowany?
To znaczy jest gorzej traktowany niż inni? Te flaki, które wywleka z gry w reprezentacji , nie są odosobnione. Jeżeli reprezentantowi Wlazłemu brakowało skarpetek, to innym prawdopodobnie też i te sprawy załatwia się ze zrozumieniem, bo wszyscy jesteśmy ludźmi i we własnym gronie. A nie wywleka na zewnątrz.
Zachowuje się jak rozkapryszone dziecko.
Właśnie dlatego, że obecnie może grać, bo jest zdrowy i wypoczęty, ale nie chce, dlatego jest to bardzo przykre i Kibice Reprezentacji Polski nigdy się z tym nie zgodzą!
Teraz, kiedy decydują się losy kwalifikacji na IO, On odmawia, kpi sobie z kibiców.
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2011, 18:29:31 pm wysłana przez MarianG »