Autor Wątek: Wlazły, a reprezentacja  (Przeczytany 22119 razy)

Amy131

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 165
Odp: Wlazły, a reprezentacja
« Odpowiedź #20 dnia: Października 21, 2011, 19:00:33 pm »
Ojej, pojawił się taki jednen biedny Mariuszek i skłóci całe środowisko siatkarskie...
PAN Mahiusz Szampon Skarpeta Rozpłacz się Wlazły, naszej reprezentacji już na pewno nie pomoże, chyba że reszta zawodników odpocznie od dziennikarzy, bo on skupi na sobie całą uwagę.

Amy131

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 165
Odp: Wlazły, a reprezentacja
« Odpowiedź #21 dnia: Października 21, 2011, 19:03:58 pm »
Ale muszę wam przynać rację co do PZPS... będzie tak dopóki zarząd i cała reszta nie zostanie "odświeżona", może czas na młodych, a przynajmniej kompetentnych w sprawach siatkówki.

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Wlazły, a reprezentacja
« Odpowiedź #22 dnia: Października 21, 2011, 22:19:58 pm »
Ja wam wyjaśnię Wlazły chce grać w reprezentacji, ale nie może, bo jest źle traktowany, co  w zasadzie oznacza że w tym momencie nie chce... ale ogólnie to chce  ;D

Mniej wiecej podobnie to zrozumialem.  ;D

Szatan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 214
Odp: Wlazły, a reprezentacja
« Odpowiedź #23 dnia: Października 22, 2011, 00:55:37 am »
Ojejku, biedny wlazły. Nikt nie pytał o jego zdrowie, nikt nie dzwonił zapytać jak sie czuje... Niech sie cieszy, że nie gra dla repry Kuby... Tam za coś takiego gnił by już w więzieniu i to na długie lata... Kubańczycy mają ogromne problemy, przy których 'problemy' wlazłego są niczym pyłek w oku... Każda reprezentacja ma jakieś swoje problemy, włosi, francuzi, rosjanie a nawet brazylijczycy. Nigdzie nie jest różowo. Nigdzie nie jest tak, że prezesi podcierają jedwabnymi chusteczkami tyłki reprezentantom po tym jak korzystają z wc'a... Ok rozumiem problemy z wypłaceniem ubezpieczenia, ale od tego są sądy, windykatorzy wszystko da sie załatwić, ale po co? Lepiej płakać jak mu to źle zamiast coś z tym zrobić? I to niby kibice niszczą to co w tym sporcie jest piękne i jest polską domeną? Nie, to takie gwiazdy jak Wlazły takimi właśnie oświadczeniami to robią. Kiedyś tj jeszcze 4-5 lat temu to było nie do pomyślenia, ale teraz sie za przeproszeniem w du*ach poprzewracało...

Co do PZPS to szkoda się wypowiadać, stara gwardia, masa papierków i ogólna biurokracja co sie nie zmieni i to całe dekady, jak wszystko w tym kraju. Jak każda władza, są sukcesy to ich zasługa, są porażki trzeba wine komuś oddać...

Wlazły i reprezentacja? Jak dla mnie nie ma tematu i szkoda sobie tym klawiature niszczyć. Wkońcu małe chińskie rączki poświęciło na nią jakieś 5 minut swojego życia...

P.S.
Jak kogoś moje słowa zabolały, trudno, jak ktoś się z tym zgadza ciesze sie. Szkoda marnować więcej sił na ten temat bo teraz będzie medialna wojna o to i na tym się skończy. A My będziemy cierpieć przez to wszystko... Bo po jakimś czasie wode w siatkarskim wc'cie sie spuści, ale smród nadal w powietrzu miedzynarodowym pozostanie...

macdyl

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 75
Odp: Wlazły, a reprezentacja
« Odpowiedź #24 dnia: Października 22, 2011, 09:26:58 am »
Andrea Anastasi: "Nie dziwię się, że kibice gwiżdżą na Wlazłego. Mieliby kochać zawodnika, który nie chce grać w ich reprezentacji? To niemożliwe!"
Przynajmniej jeden rozumie nasze zachowanie w stosunku do Wlazłego i nie krytykuje nas :)

całość wywiadu tutaj: http://www.przegladsportowy.pl/Siatkowka/Andrea-Anastasi-o-Mariuszu-Wlazlym,artykul,120814,1,892.html

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Wlazły, a reprezentacja
« Odpowiedź #25 dnia: Października 25, 2011, 13:17:39 pm »
Wlazły sprawia na mnie wrażenie panienki.
Do cholery czy tylko on nie miał skarpetek? A czy ktoś inny się skarżył?

Jakby nie te skarpetki to bym mu wierzył, tak mam dystans.

mar!usz1000

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 303
Odp: Wlazły, a reprezentacja
« Odpowiedź #26 dnia: Października 25, 2011, 15:48:14 pm »
Ja zachęcam do obejrzenia materiału z PlusligaTV http://www.plusligatv.pl/video,id,1589/id/1589. Bardzo ciekawa dyskusja osób, które nie są zawodowo związane z siatkówką, ale wydaje Mi się, że pan Borek ma pewne braki, ponieważ według Mnie Wlazły to już nie jest światowy top i Janeczek z Jaroszem (w dobrej formie) sportowo mogą wypaść podobnie, a dzięki zaangażowaniu i sercu do walki mogą grać lepiej od niego.

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • D1
Odp: Wlazły, a reprezentacja
« Odpowiedź #27 dnia: Października 25, 2011, 21:57:25 pm »
A ja zachecam do ogladniecia powtórki programu Magazyn Liga na Polsacie Sport (dziś na żywca był o 20.00)cała piewsza część poświecona Mariuszowi . Kilka ciekawych komentarzy i wywiad telefoniczny na żywo z preziem Kondziem , ale się tłumaczył. Okazało się że w okresie do którego odwołuje się Wlazły , Kondziu był odpowiedzialny na opieke medyczną w PZPS ... jak ktoś już na formum podkreślił rozpoczyna się gierka o stołki wybory za rok.
Jak znajde linka do powtórki programu wrzuce na forum ...

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 378
Odp: Wlazły, a reprezentacja
« Odpowiedź #28 dnia: Października 25, 2011, 22:11:34 pm »
oglądałem - i powiem że nic szczególnego sie nie dowiedziałem oprócz tego jakie orzeczenie zamieścił wyzej wymieniony;
Wanio próbował jakoś nakręcić Piechockiego ale ten się sprytnie wymijał od odpowiedzi szczegółowych to samo Przedpełski w tym krótkim wywiadzie , coś w stylu - jeszcze szukam , jak się dowiem to powiem :D
to kto ma wiedzieć lepiej jak nie on (skoro z nim Mariu$$ek rozmaiwał :D :D )

Milo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 133
Odp: Wspólne kibicowanie z KK w tym sezonie
« Odpowiedź #29 dnia: Października 26, 2011, 01:34:13 am »
Oświadczenia Wlazłęgo ciąg dalszy. Jak to mówią kto sieje .... ten zbiera .... .Ciekawy jestem jak bełchatowski czempion zostanie przyjęty na innych siatkarskich halach?
artykuł z siatka.org
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2011-10-25-wlazly-a-reprezentacja-zakonczmy-temat

dywagacje na temat przewrotu pałacowego z Wlazłym w tle 
http://siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=1551