Autor Wątek: Wlazły, a reprezentacja  (Przeczytany 22118 razy)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Wlazły, a reprezentacja
« Odpowiedź #30 dnia: Października 26, 2011, 09:16:03 am »
To, co jest napisane na siatka.org to istna żenada... Subiektywny, mało błyskotliwy komentarz nazwany felietonem... Samozwańczy dziennikarz wysnuwa swoje mądrości, nie odkrywając przy tym niczego nowego ::) Przeraża mnie mnogość tak nieprofesjonalnych tekstów. Za dziennikarstwo w naszym sporcie biorą się ludzie nie mający do tego żadnych podstaw merytorycznych... Nie mówię, że znają się na siatkówce, bo tego im nie odmówię ale znajomość gatunków jest im całkowicie obca. To tak na marginesie.

A co do Wlazłego jak to już u nas bywa mamy burze w szklance wody ;)

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Wlazły, a reprezentacja
« Odpowiedź #31 dnia: Października 26, 2011, 12:20:50 pm »
Du*a.
Szczerze?
W du*ie mam to czy Mariuschek zagra, czy nie zagra w kadrze, wisi mi to, Pan Rezende podsumowal najlepiej taka postawe.
W du*ie mam to, czy to oswiadczenie bylo wyprodukowane na rzecz walki Piechockiego z Przedpelskim o wladze w PZPS (wybory nie tak znowu daleko). Tak swoja droga: obydwu challenge w oko!
W du*ie mam to co powiedza tzw. "dziennikarze" z siatka.org, volley24.pl, sportowefakty.pl czy podsiatka.pl.
Tak, tez mam w du*ie to, co powiedza w magazynie siatkarskim (skadinad od czasu do czasu warto ich posluchac) na ten temat.
Oczywiscie w dalszym ciagu, mam w du*ie ewentualne konsekwencje tego oswiadczenia, takie jak te, ze Solara bedzie sie wybielal, jako i MW, a zostanie w to wciagniete niemal cale srodowisko siatkarskie.
Oczywiscie i osobiscie, gleboko w du*ie mam to, czy beda jakies dyskwalifikacje, czy grzywny a nawet procesy.
Dlaczego mam to w du*ie? Bo osobiste problemy, zale i widzi mi sie Mariuschka nie sa, nie byly i mam nadzieje, nigdy nie beda (a przynajmniej nie powinny byc) problemami calej polskiej siatkowki.
To proste, on na to zwyczajnie nie zasluguje.
Mialem, mam i bede mial to w du*ie, bo nie zabije to mojego przywiazania do tego sportu ani nie obrzydzi mi go.
Caly ten jazgot mam gleboko w du*ie!
Ps. Przepraszam za brak polskich znakow.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

sovik

  • Gość
Odp: Wlazły, a reprezentacja
« Odpowiedź #32 dnia: Października 26, 2011, 19:42:18 pm »
Padło gdzieś porównanie pomiędzy Mariuszem Wlazłym i Karolem Bieleckim. Tu skurcze, tam oko. No ale przecież bez oka grać można, w końcu ma drugie, nie? A skurcze to sprawa poważna, lekceważyć nie wolno... Przemawia przeze mnie złośliwość i szyderstwo, ale tak to widzę.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Wlazły, a reprezentacja
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 13, 2012, 21:22:09 pm »
Winiar też nie grał w LŚ, bo był przemęczony sezonem i leczył kontuzje.
A gdzie leczył? Trenując MMA, chętnie usłyszałbym komentarz AA w tej sprawie.
http://afc.kulak.net.pl/aktualnosci/michal-winiarski-uczyl-sie-mma-od-krzysztofa-kulaka