Autor Wątek: Faza PLAY-OFF - rywal nr II - PGE Skra Bełchatów  (Przeczytany 55741 razy)

tl

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 104
Odp: Faza PLAY-OFF - rywal nr II - PGE Skra Bełchatów
« Odpowiedź #440 dnia: Kwietnia 28, 2010, 11:33:11 am »
Ale mi nie chodzi o to, że jesteśmy siatkarską Barceloną mi chodzi o nastawienie kibiców. Tam nie ma, że nie mamy szans, że to, że tamto. W Barcelonie i innych wielkich klubach jest nastawienie zawsze da się wygrać, zawsze można powalczyć. A u NAS ?? Nie mamy szans więc usiądę sobie przed telewizorem wezmę pop-corn do ręki i mogę oglądać, a potem co ?? Tysiąc miejsc na hali pustych.

Widocznie nie ma aż tylu fanatyków. Ale przecież nie przegraliśmy meczu przez kibiców którzy nie przyszli.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Faza PLAY-OFF - rywal nr II - PGE Skra Bełchatów
« Odpowiedź #441 dnia: Kwietnia 28, 2010, 11:41:15 am »
Będę innego zdania niż ty, tl. Nie jest aż tak ważne czy Resovia jest czy nie jest "siatkarską Baceloną". CF Barcelona jest wielkim klubem, bo ma wielu wiernych kibiców. Nieważne które miejsce zajmie w lidze czy LM. Kibice i tak będą z Barceloną i to oni tworzą wielkość klubu. W Barcelonie miało to duży związek m.in. z "odrębnością" Katalonii, ale nie tylko.
Promujmy siatkarską Resovię gdzie tylko można. Przesłanki "odrębności" (takiej jak Katalończycy) nie spełniamy, ale przesłankę związku całego miasta i regionu z siatkarską (piłkarskie antagonizmy można i trzeba zostawić na boku) Resovią trzeba wykorzystać.
Ale ten wątek chyba nadaje się do innego działu.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.